Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Co do urlopu to wybieram się z siostrą nad nasze kochane morze na tydzień. Siorka zarezerwowała już miejsca gdzieś w okolicach Darłowa. Już się nie mogę doczekać tego wyjazdu! Tak bardzo kocham nasz Bałtyk! A po urlopie chyba chciałabym zostać w domu. Nie wiem jeszcze jak to wyjdzie, bo nie byłam u lekarza. Zobaczymy co on mi powie. Gdyby pracodawca zmienił mi godziny pracy to mogłabym pracować, ale po 12 godzin to za męczące jest. A z drugiej strony siedzieć w domu i dostawać równowartość całej pensji - bardzo kusząca perspektywa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena --- opierdziel swojego M. za jego zachowanie! Ty jesteś teraz jak księżniczka i tak ma Cię traktować! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
green-ka gdzie ty do Darłowa się wybierasz, następnym razem zapraszam do mojego Kołobrzegu :D ja jade do domu (ciągle tak mówię na Kołobrzeg bo tam spedziłam 20lat swojego życia ;) ) 3 sierpnia i juz się doczekać nie mogę :) mysle że jak na wakacje to jest to naprawdę fajne miasto - pod warunkiem, że pogoda dopisuje ;) ależ mnie dzisiaj brzuch boli :( oczywiście swojego M będę się starała wykorzystać kiedy tylko się da :) mam nadzieję, że na początku sierpnia będą same dobre wiadomości na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grenn-ka i Banmon,ale Wam tego morza zazdroszcze........ Banmon,M \"wykorzystuj\" co drugi dzien \"zeby miał czym strzelac\" jak to mój gin powiedział:) A ja szykuje sie do pracy,jak dobrze ze to juz czwartek,strasznie sybko mi ten tydzien leci....i niby do @ jeszcze 1,5 tyg a mnie znów nachodza czorne mysli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle muszę się dzisiaj wziąć za sprzątanie :( znajomy do nas przyjeżdża więc trzeba chatkę ogarnąć, no a jutro wyjazd w Bieszczady, mam nadzieję, że oderwę się tam od myślenia o małym bobo :) ależ mam dzisiaj lenia w tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś najlepiej nie mysl o terminie @, wiem, że to się tak łatwo mówi ale ja postanowiłam sobie, że postaram się nie myślec o mojej przyszłej @, za dużo mnie to nerwów kosztuje i czuję się wykończona psychicznie. Właśnie wiem, że najlepiej jest się starać co dwa dni, teraz tez tak robiliśmy..... ale tak sobie myślę, że w tym cyklu nie będziemy mieli za bardzo możliwości, żeby się starać co drugi dzień i trochę zła jestem z tego powodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon --- a może właśnie ten wyjazd okaże się \"owocny\"? Będzie Ci się wydawało, że nie można, bo rodzina, i ktoś usłyszy, a tu trafi się taka sytuacja, że będziecie mieli 15 minut dla siebie i GOOOOL!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon a Kołobrzeg zostawię sobie na inne lato. Ale na pewno tam dotrę. Obiecałam sobie "zwiedzić" całe pomorze! Trasę Międzyzdroje - Niechorze mam już za sobą. W tym roku "zaliczę" albo Mielno - Darłowo, albo Darłowo - Ustka, zobaczymy jak mi się poukłada. W przyszłym roku też pojadę nad morze i może będzie to właśnie Kołobrzeg? Na razie nie planuję. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostalam okres, wiec chyba dobrze bo wsyztsko się samo wyreguluje.Zmienię zaraz tabelkę.Juz mi troche lepiej , najprawdopodobniej była to ciąża biochemiczna która sie zdaża w 50% ciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. A mnie rozlozylo przeziebienie. Juz wczoraj kichalam i gardlo zaczelo mnie bolec. A dzis gardlo juz mniej ale katar-moja najwieksza udreka. Leze oczywiscie w lozku ale zastanawiam sie czy nie zadzwonic i na jutro wziac zwolnienie. Nienawidze byc przeziebiona, ale ciesze sie ze to nie grypsko. Lezakuje zatem i sle Wam caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nam sie uda na tych wakacjach, się zobaczy :) na nic się nie nastawiam brzuch juz mnie powoli przestaje bolec ale muszę sobie robic przerwy w sprzataniu bo jak za długo latam ze ścierką to znowu zaczyna mnie bolec :( najbardziej się tylko dołuję tym, że bedziemy jechac na parę dni do domu rodzinnego mojego M a tam jego siostra ma dziecko i mnie to strasznie rozwala bo nie jestem z tych osób które lgną do kazdego malucha taka mam taktykę, żeby się nie rozczulać, poza tym często tam są poruszane pytania typu \'kiedy bedziecie miec dziecko?\' itp. :( magda ja znam dwie dziewczyny które były w ciąży biochemicznej, jedna z nich zaszła w ciąże po 3 cyklu i teraz ma małego łobuza, a druga zafasolkowała w pierwszym mozliwym cyklu i teraz jest juz w 6m-cu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna może idź lepiej na zwolnienie, wiadomo, że choroba oslabia organizm a w twoim stanie nie powinnas się za mocno forsować, więc po co iść do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina --- czy Ty masz już mdłości? Pytam Ciebie bo jesteśmy na tym samym etapie :-) U mnie nie pojawiły się jeszcze takie naprawdę dokuczliwe. Kilka razy wydawało mi się, że mam mdłości ale zaraz mi przeszło. Kiedy one powinny się pojawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green-ka - mdłosci w ogóle nie musza się pojawić. Ja nie miałam ani razu, a moja kumpelka, która jest w 4 miesiącu dopiero tydzień temu przestała wymiotować (a męczyło ją od początku). A ja znów nie jestem wcale tak dużo dalej niż Wy, bo jutro zacznę dopiero 8 tydz :) Tak czy siak chyba się wszystkie załapiemy na marcóweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaleena a ja myślałam, że Cię nie ma :-) Czasami zastanawiam się, czy u mnie wszystko w porządku, bo nie mam objawów! Piersi mnie bolą, ale już się przyzwyczaiłam i nie zwracam na to uwagi! Pić mi się już tak nie chce jak na początku, aż muszę w siebie wmuszać napoje. Do toalety też już tak nie biegam jak wcześniej, nie mam mdłości ani wymiotów, nie jestem senna i nawet brzuch przestał mnie boleć cały dzień(przedtem czułam go cały czas a tylko momentami chwytały silniejsze skurcze). Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena ja w kalkulatorach na necie wyliczyłam sobie termin na 16 - 21.03. A Ty jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja własnie też nie mam już prawie żadnych objawów. Czasem cos tam sporadycznie, aż zapominam, że jestem w ciąży :D Ale to chyba dobrze, że się nie męczymy :) Na razie przynajmniej- żeby nie zapeszać :) Mi lekarz wyliczył termin na 4 marca, ale to wiadomo, że różnie bywa. Na razie nie mogę się doczekać kolejnej wyzyty, żeby zobaczyć czy wszystko w porządku :) Jestem dziś w domku, przyszłam mamę umyć, bo jutro do szpitala jedzie. Oby się w końcu zaczęło cos dziać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też zapominam! W ogóle to chyba jeszcze do mnie nie dotarło... I faktycznie niewielka różnica w terminach! Ja w poniedziałek idę do lekarza to on mi jeszcze wyliczy termin. Trzymam kciuki za Twoją mamcię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ciezaroweczki i Staraczki:-) Wlasnie wrocilam od lekarza:-) widzialam juz fasolinke. Malenstwo... pecherzyk i w nim takie biale \"cos\" jeszcze nie bylo widac serduszka, ale lekarz powiedzial, ze to kwestia bardziej godzin niz dni:) jestem w 5 tygodniu i 5 dniu. Powiedzial mi, ze moge przyjsc za 10 dni zobaczyc seduszko i zrobic kontrole. No i dal mi zwolnienie na nastepny tydzien - bez entuzjazmu, ale dal. Bardzo sympatyczny doktorek:-) Przepisal mi tylko zestaw witamin dla kobiet w ciazy. Robil mi usg \"brzuszkowe\" i dopochwowe. Uff teraz bede oczekiwac na serdeuszko... Co do objawow - to ja tez czuje sie o niebo lepiej, pewnie dlatego, ze odpoczywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu! Ale burza! Na dworze czarno, deszcz leje a ja siedzę sama w ciemnym sklepie i bez prądu (co najmniej pół godziny to trwało)! Ludzie w holu przerażeni, dzieci płaczą - scena jak z dobrego horroru! :-) Dobrze, że już chociaż prąd mi \"oddali\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Magda- przykro mi bardzo...trzymaj sie... Green-ka - ile ja bym dała za taka burze, u mnie duszno i parno!!!Pozdrów morze ode mnie...:)) Basiolinka - mamy ten sam termin @ - czyli za 9 miesięcy:))???!! Malina - chyba jesteś niezastapiona w tej Twojej pracy :))nie mogą sie obejść bez Ciebie:)) Mam nadzieje, że niedługo wszystkie zobaczymy takie pęcherzyki jak Ty i będziemy wyczekiwac na serduszko:)) Magdalena - uważaj na siebie.....Ty i tak masz dość stresów, to Ty wykorzystuj swojego M. podobno kobiecie w ciąży sie nie odmawia bo sie szczury w domu zalęgną:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek!!! No u mnie tez była zaj.....a burza!!!!rozpetała sie akurat przed moim wyjsciem z pracy....znow kumpel po mnie przyjechał i całe szczescie bo nie wiem jak dotarła bym do domu...na całej trasie do Łodzi lezały powalone drzewa...w miescie w samym centrum na jakiejs budowie całe ogrodzenie poszło w pizdu..doniczki z balkonów po ulicach latały...koszmar jakis... Ale sie wczoraj wku...łam....Mój M pracował od 2.30 do 14 a ze jego rodzice przeprowadzaja sie do Łodzi zadzwonili do niego zeby im wykładzine jeszcze zalożył....a sami siedza z d..a w domu.....I w ogóle przeraza mnie wizja tesciowej mieszkajacej pare przystanków ode mnie....Kobieta całe zycie nie pracowała i teraz liczy na to ze znajdzie prace na jakiejs portierni gdzie posiedzi sobie z dupka 8 godz i nie docier do niej ze zeby pracowac na portierni trzeba miec orzeczenie o niepełnosprawnosci....wiec podejrzewam ze pracy szybko nie znajdzie bo kto zatrudni ponad 40 letnia kobiete,bez zadnego doswiadczenia zawodowego z wykształceniem zasadniczym zawodowym.....no i obawiam sie tego ze jak sie baba bedzie nudzic to bedzie nas nawiedzac....a ona jest chodzacym sanepidem....wszedzie w domu musi byc sterylnie...no a u nas tak nie jest....i pewnie wyjdzie z tego nie zła zadyma.....aj.... No sie rozpisałam ale juz tak mnie to irytuje ze szok..... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis spadam w Bieszczady :) wpadne na net w środę :) trzymam kciuki za staraczki, a zafasolkowanym życzę abyscie ujrzały upragnione bicie serduszka :) nataliuś nie dziwota, że tesciowa chodzacy sanepid skoro całe życie zajmowała się sprzataniem domu, może znajdzie jakąś pracę jako pomoc domowa ;) do zobaczyska dziewczyny trzymajta sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon,wypoczywaj kochana a jednoczesnie "pracuj" cieżko i owocnie:)pogody Ci zycze... No i właśnie moja tesciowa juz zaznaczyła ze sprzatac to ona nie bedzie bo to jej sie nie godzi....glupie babsko....ona nawet jak masło ze sklepu przyniesie to przed włozeniem do lodówki je umyje!!!!a jest tak leniwa ze pomimo tego ze siedzi z dupa w domu to na wigilijny stół podaje kupne pierogi!!!mieszka na wsi a nic nie robi,nie ma kur czy innych zwierzatek,nie robi zadnych przetworów etc etc.....moja irytacja trwa nadal....wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś nataliuś :) trzeba miec nadzieję, że nie będzie was chociaż za często nawiedzać :) oj przepraszam odwiedzać ;P czasami tak bywa z tymi tesciowymi :) moja jest całkiem spoko ale żebysmy jakieś strasznie wielkie koleżanki były to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Wpadłam, bo mnie zaproszono:) Od czego tu zacząc? Może najpierw napiszę do "banmon": mam kumpelkę, która też pochodzi z Kołobrzegu, spędziła tam 19 lat swojego życia- ale teraz studiuje i mieszka już gdzie indziej (tu, gdzie ja:D). Teraz może nieco o sobie- sorki, że wskakuję w srodek forum, ale mam nadzieję, ze mnei przyjmiecie:P A więc... Z moim ukochanym jesteśmy razem 2 lata, a po ślubie jesteśmy rok:) Rok temu byłam w ciaży, ale niemal w 4 miesiącu poroniłam... Potem brałam tabletki przez rok i...zgubiłam je! Nie wiem, jak można zgubić tabletki, ale ja to zrobiłam. I odebralismy to z mężem jako znak- czas zacząc się starać o dzidzię! Staramy się od kwietnia- na razie bez rezultatów. Byłam ostatnio u lekarza, powiedział, ze jestem zdrowa jak rybka, przypomniał o pozycjach dobrych do poczęcia i powiedział, że na urlopie udaje się częściej:D Na urlop jadę niedaleko Kołobrzegu(:D), już w sierpniu. Więc liczę na to, że się uda. Bo z każdym miesiacem kiedy przychodzi @, a na teście jest jedna krecha... czuję się co raz gorzej. Nie zaprzestaję jednak starań, jestem pełna optymizmu:) Ostatnio nawet śniłam o ciąży 3 noce pod rząd. Pierwszy sen był o tym, że zarówno mi jak i mamie koleżanki śniło się, że jestem w ciąży. Drugi sen- jestem w ciąży i czekam w szpitalu na badania. Trzeci sen- idę z mężem w sklepie, on prowadzi koszyk a ja na rękach trzymam naszą córeczkę:) Oby się wyśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Arista!a jakie to pozycje?bo mój gin zalecił "od tyłu" czego ja bardzo nie lubie i w ogóle nie stosuje sie do tych zalecen:):P No fakt w wakacje ponoc najlepiej zaciazyc,na naszym topicu udało sie to 4:) Poczytaj nas sobie troszke i jak Ci sie spodoba zostan z nami i wpisz sie w tabelke,wbrew pozorom do nas nie jest ciezko dołaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: pozycje które mi zalecił to oczywiscie od tyłu- ale on to nazwał "pozycją kolankowo-łokciową":D hehe, no i misjonarską, ale z poduszkami pod biodra. No i kazał nie leciec od razu do łazienki tylko "poczekać spokojnie, poleżeć, dać nasieniu spłynąć..." No, to daję nasieniu spłynąć, czasami nawet chyba za długo mu na to pozwalam:D A co do wpisania się w tabelkę- niestety nie wiem, o co z nią chodzi, bo zaglądam na kafe sporadycznie i dopiero niedawno zaczęłam się wypowiadać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? Arista-kopiuj,odpowiedz na temat,wklej i sie dopisujesz ot co cała filozofia:) no my jeszcze dyskutowałysmy o podnoszeni nóg \"po\"....u mnie wywowało to napad smiechu u M i na tym sie skonczyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×