Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

A w ogóle to od wczoraj napieprzaja mnie jajniki i całe podbrzusze....cos ten duphaston rozrabia w moim organizmie....chyba trza sie do gina przejsc:(jak ja tego nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam sie pochwalic co odwaliłam.....temperature mierze o 3.45 gdyz jest to pora dzieki której przez 2 tyg jak pracuje na rano i na popołudnie moge mierzyc o tej samej porze....no i wczoraj pobudka,termometr i .......zasnełam:)obudziłam sie o 6.00.....spałam z termometrem 2 godz!!!!:):):):):)poprosiłam M bo on tak wczesnie wstaje zeby 10 min po moim budziku przyszedł i mnie obudził zeby taka sama sytuacje sie nie powtorzyła na co M dzisiaj sie drze "KONIEC MASTURBACJI":):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie Arista...................4..............07.08..............21.........opolskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? Kurczę, nie ma to jak problemy z netem:/ Ale w końcu się udało! Co do trzymania nóg do góry- przypomina mi się Gocha z \"Lejdis\", która tak robiła i mówiła przy tym, że jest w ciąży...od 11 minut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............2.............od17.08............. 26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie Arista...................4..............07.08........... ...21.........opolskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? mała poprawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pozycje nie zdały egzaminu bo nic z tego nie wyszlo :( moze teraz troche bedę czekała zamiast gnac szybko do toalety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie- ja na początku też od razu prawie leciałam do łazienki, bo to był taki dyskomfort...no ale jak się ma inny cel, niż tylko zaspokojenie dzikich żądz...:D To trzeba sobie poleżakować- jak winko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkim nataliuś dla poprawienia humoru: Wiesz po co zabiera sie teściową na wakacje na plażę?... żeby przyzwyczaiła się do piachu :) wiem trochę drastyczne ale w niektórych przypadkach zalecane... ja nie mam takiej prawdziwej teściowej bo Mama mojego M zmarła, ale teraźniejsza partnerka Teścia miewa odchyłki od normy...na szczęście widujemy się raz na jakiś czas mimo ze mieszkają blisko :) ja szanuję ich wolność to niech oni szanują naszą i już :) co do mierzenia temperatury ro rano było 37 st., mam jakieę przeczucie ze @ przyjdzie ale jakoś nie jestem załamana, ot kolejny cykl starań przede mną :) tzn. przed nami :D poza tym upał, upał i jeszcze raz upał. Banmom życzę wielu okazji do zafasolkowania na wczasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączyć się czy nie
Czy tu już wszystkie są głęboko zaprzyjaźnione, czy można jeszcze się dołączyć tak nieśmiało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Wlasnie wrocilam do domu z kolejnego zwiedzania Stambulu, moi goscie dalej laza po miescie - ja wymieklam po 5 godzinach lazenia w 40 stopniach. Mialam dzisiaj nudnosci od samego rana i jakos nie czuje sie najlepiej. Zadzwonilam do szefa z informacja, ze lekarz nie pozwolil mi pracowac przez 10dni i mam zwolnienie -nawet nie marudzil. Pewnie zaczal klac po odlozeniu sluchawki..hihihi Natalius kiedys pytalas dlaczego w firmie nie uznaja mi zwolnienia od prywatnego lekarza - niestety takie sa przepisy w Turcji. Na szczescie moj nowy gin ma prywatna praktyke, ale rowniez pracuje w panstwowym szpitalu. Kazal tylko mojemu mezowi przyjsc po zwolnienie do szpitala, a badanie mialam w prywatnym gabinecie. Zapomnialam Wam powiedziec, ze mam termin porodu:-) 20.03 - dzien urodzin mojej sp. babci:-) narazie jeszcze nie chce poprawiac tabelki, bo czekam na uslyszenie bicia serduszka. Dobra zmykam gotowac kolacje, dziewczyny pewnie wroca glodne z tego zwiedzania. Bardzo serdecznie pozdrawiam nowe i starsze kolezanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty porąbana jesteś chyba, albo pomyliłaś forum "ciąża" z tym o erotyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto???? Jasne ze mozesz sie dołączyc:):):) Kolejna para przyjezdza do nas z zaproszeniem na wesele.....2 wesela w jednym dniu....jedno u M znajomych a drugie u M kuzynki....i na razie zdecydowalismy ze na wesele pójdziemy do znajomych a na poprawiny do kuzynki.....wiem ze to nie taka kolejnosc jaka powinna byc ale ci znajomi tak nas irytuja ze szok....strasznie sie wszystkim przechwalaja....jezeli my mówimy ze nasza orkiestra kosztowała 2500 to oni zaraz ze ich 3500....najlepszy ubaw był ze zdjeciami....cały czas przed slubem mowili nam ze ten nasz fotograf jest do dupy itd a jak po slubie zobaczyli nasze zdjecia to zaraz zamówili termin u naszego fotografa....no i stwierdzilismy ze to wesele po prostu musimy zobaczyc czy rzeczywiscie bedzie takie wszystko \"naj\" Kobitki,weekend nareszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nataliusia, Ty kochana tez ranny ptaszek jestes... faktycznie pusto cos tutaj. Myslalam, ze bede miala kupe rzeczy do czytania, bo wczoraj wieczorkiem mnie nie bylo. Ja wstalam dzisiaj z takim ssaniem zoladka, ze pedem polecialam do kuchni po cos malutkiego na zab...ale dalej jestem glodna..najgorsze, to to ze prawie nic mi nie smakuje. Nataliusia co do wesel to my tez mamy przeboje. Mam 2 kuzynki idiotki, mimo wszystko zaprosilam je na wesela. Mimo, ze moje wesele bylo poltora roku przed weselem jednej z nich, dziewczyna przyszla na moje w swojej weselnej fryzurze probnej. Mniejsza o to. moj wyglad skomentowala nastepujaca - dlaczego przyciemnilas wlosy, w blondzie bylo Ci ladniej, a tu taka zmiana na wesele. Odpowiedzialam jej, ze wole u siebie moj naturalny brazowy kolor, ale byla zdegustowana moja okropna fryzura. ( nie ma to jak przysrac pannie mlodej-pewnie byla z siebie dumna:-) ). Przez cale moje wesele opowiadala nam jak to ona wyprawi swoje, czego tam nie zabraknie, jak to bedzie wyjatkowo itp. Gdy juz zblizal sie termin wesela przyjechali nas zapraszac...wreczyli 2 zaproszenia, dla mnie i moich rodzicow - zapomnieli i moich braciach, tlumaczac sie, ze dzieci nie zapraszaja ( moj brat, ktoremu przez pol wesela nudzila o swoim weselu mial wtedy 23 lata!!). Nie pojechalismy na ich wesele:-) Byli w szoku. w tym roku jest wesele drugiej z tych kuzynek - dla odmiany zaprosila moich braci, a mnie z mezem nie:-) razem z bracmi znowu nie jedziemy, ale rodzicom kazalismy jechac... Dodam, ze sa to kuzynki z bardzo zamoznej rodziny, wiec nie ma mowy o koniecznosci zaproszenia mniejszej ilosci osob z powodow finansowych.Na dodatek przed moim weselem bylysmy zaprzyjaznione, przyjezdzaly do mnie na noc, kumplowalysmy sie jak dobree kolezanki. Wydaje mi sie, ze to wszystko wlasnie przez zazdrosc z ich strony...szkoda, ze w rodzinie z tego powodu tworza sie takie kwasy:-( ale przynajmniej wiedza, ze my z bracmi zawsze stoimy za soba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nataliuś i malina jak tak przeczytałam Wasze historie wesel to poczułam że na weselu na które wybieramy się w sierpniu będzie kwas... my ze względu na to ze moja rodzina jest bardzo duża a M malutka przeprowadziliśmy pewną selekcję osób które zapraszaliśmy ( z mojej strony), moja kuzynka natomiast prosi wszystkich i już dało się słyszeć że na jej weselu to będzie CAŁA rodzina a nie wybrani, rany jacy ludzie są dziwni, ale nic pojedziemy i zobaczymy to najpiękniejsze wydarzenie :) teraz z innej beczki... @ coraz bliżej, biust boli jak szalony ale praktycznie boli już od 2 tygodni, dobrze ze mam średni biust a nie duży bo chyba musiałabym się bandażować, M boi się podejść... biedaczysko :) ehhhh chciałabym zeby @ się nie pojawiła, oby pomyliła sobie drogi :D czego Wam i sobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :D podczytuje wasze forum ale nie wiem czy bedziecie czasem chcialy ze mna podyskutowac bo ja juz mam jedna dzidzie i druga w brzuszku..:~) topik wyglada na sympatyczny ..pozdrawiam wszystkie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie jaka tu cisza!!!!!!!!!!! Greenka,Magdaleena,Fisiowna,Agarz,Nikola,Dorota gdzie jestescie? Malina a ile ta franca która uwaza 23 letniego faceta za dziecko ma lat?Trza było jej przywalic :) Basiolinka zawsze mozesz sie zachowac jak kuzynka Maliny i obrzydzic małpie własny slub :P:) Majóweczka,fajnie ze ktos czyta nasze wypociny,jasne ze sie dołaczaj:) a ja zwiedzałam wczoraj slask:)szwagier zadzwonił koło 14 czy jedziemy na żywca do Zywca:)no i pojechalismy na piwo prawie 300 km:)a co głowa siwieje a dupa szaleje:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok to sie dolacze:)..u mnie lekki kryzys bo przeszlam silna infekcje a teraz chodze jak anemiczka :)Co moge wam o sobie napisac jestem mama 5 i pol letniej pociechy w 13stym tygodniu ciazy..wiec mam malenkie doswiadczenie hehe ale czlowiek cale zycie sie uczy...a najbardziej na bledach..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tabeli u brzuchatek zauwazylam maly szczegol dziewczyna jest w 9 tygodniu a ma termin na 9 luty hmmy ja jestem w 13stym a mam na 4 luty i napewno z usg tak wyniklo ...ale nie wnikam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............2.............od17.08............. 26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie Arista...................4..............07.08........... ...21.........opolskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? majoweczka09...13.....15.06.........4.02.2010............27.....chlpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewuszki! Od piatku bylam strasznie zalatana,dzis moja mama ma imieninki,troche szykowania i w ogole.:-) Wczoraj mialam 8 dzien cyklu i bylam na monitoringu,endometrium narazie 5mm i liczne pecherzyki wzrastajace:-)Jutro ide tez na 10 rano zobaczyc jak to sie rozwinie.A w przyszlym tygodniu po owulacij do lekarza i dalsze badania,szczerze mowiac to sie troche boje co za badania mnie jeszcze czekaja.Przewiduje moja owulacje gdzies na 18 dc,ale zobaczymy:-) Natalius-to mialas wczoraj fajna wycieczke:-)A jak sie ogolnie czujesz? Majoweczka 09-witaj,wpisz sie w tabelke,dlugo sie staralas czy nie mialas problemow?No i oczywiscie cieszymy sie z twojej malutkiej fasoleczki:-) A reszta dziewczyn chyba wypoczywa,rzeczywiscie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalus ,Nikola milo was poznac :) nie staralam sie wcale to znaczy z 1 zaszlam w sumie w 2 cyklu a teraz w pierwszym ja to jakis ewenement jestem w sumie teraz zaczelismy sie starac w maju i w maju zaszlam...ale juz myslalam ze nici bo dostalam jakby okres...ale trwal 1 dzien potem po tygodniu bylam prawie pewna bez testu ze to fasolus sie zagniezdil moze jak posiedze troche z wami tez zaciazycie hehe bo ja to taka kotka rozplodowa jestem hihi...ale nie jest tak kolorowo gdyz z 1 ciaza i z ta troche problemow bylo i jest..o co chcecie to pytajcie..;) a moja fasolka to juz nie fasolka tylko wielka 6 cm przeszlo dzidzia ktora machala mi raczkami :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ruch jak na Piotrkowskiej.......dziewczyny nie piszcie tyle bo nie nadazam czytac :P :) gdzie wy sie wszystkie podziałyscie???? koniec weekendu:(jutro pobudka o 3.30....:(no i tydz do @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. prostuje. jestem w 10 tygodniu ( we wtorek zacznie sie 11) liczac od dnia zaplodnienia. Nie widze sensu podawac od dnia ostatniej miesiaczki bo nie jest to prawidlowy tydzien. Poza tym wybaczcie nie aktualizuje tabelki co tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna a czy to wazne?tydz w ta tydz w ta co za roznica?wazne ze wszystko jest ok!!!!no i jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............9-1 z clo..............02.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............2.............od17.08............. 26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie Arista...................4..............07.08........... ...21.........opolskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......11..........22.06..........9.02.2010... .....27......? majoweczka09...13.....15.06.........4.02.2010........... .27.....chlpiec powtarzam podaje tydzien ciazy od dnia zaplodnienia. I lekarz potwierdzil date porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej natalius. Czuje sie spoko. Dostalam od lekarza sporo do czytania i jakos zaczynam sie w to zaglebiac. Nie wiedzialam, ze mam tu taki wybor jesli chodzi o porod. Musze sobie wszystko poczytac i jak bede miala spotkanie z polozna to ewentualne watpliwosci z nia poruszyc. Ale jak pojade do Polski to i tak pojde do lekarza coby sie upewnic ze jest si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakbys rodziła w Polsce to pewnie wyboru bys nie miała......zupełnie inne podejscie do porodu.....zastanawiasz sie nad imieniem?no i jak przygotowania do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie wszystko juz gotowe, tylko musimy isc do ksiedza jak przyjedziemy do PL. I do urzedu zawiesc dokumenty, no ale to tylko formalnosc. Wszystko zalatwialismy w polskiej parafii tu a dokumenty urzedowe przez ambasade wiec luzik. No mam nadzieje, ze wszystko pojdzie zgodnie z planem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, Majoweczka witaj, swietnie, ze dolaczylas, bedziemy mialy tutaj doswiadczona mamusie:-) Sluchajcie, ja wczoraj mialam malenkie plamienie - oczywiscie wpadlam w panike. Byla to doslownie kropelka \"czegos\" brazowawego w sluzie ( przepraszam za szczegoly). Polecialam do lekarza, zrobil mi USG brzucha, ogladnelismy pecherzyk - jest caly, nienaruszony. Dzisiaj pobolewa mnie jakby jajnik, co jakis czas zaboli po lewej stronie - i znow sie niepokoje. Nie mialam takich pobolewan, tylko na poczatku jakby na okres - ale to juz minelo. Moj maz dzisiaj idzie po zwolnienie dla mniei poprosze go, aby przekazal to mojemu ginowi, moze powinnamisc sama, ale pewnie pomysli, ze jestem panikara:-( Nie wiem co robic, a brzuch pobolewa:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×