Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

a no to teraz zakumalam czacze z M... no Natalius moj tez potrafi posprzatac ale najpierw to musze tapnac i strzelic focha. Ale dzis to przeszedl samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola,ja tez brałam duphaston...na razie go nie biore bo chce zrobic wszystkie badania...ale do rzeczy....pamietaj ze duphaston bierze sie PO owulacji,wziety przed ja hamuje!!!!a i mnie on raczej nie przedłuzył znaczaco cyklu wiec moze zbadaj progesteron....no i tempke mierz to tez Ci da info ile trwa faza lutealna i czy rzeczywiscie to jest to co podejrzewa gin.....bo ja po moich obserwacjach sama moge to podejrzewac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikola około 50zł za 1 opakowanie...ja brałam 1*2 czyli opakowanie schodziło mi na 1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie faza lutealna trwa 14-15 dni,w,ale zobaczymy,zaufam temu lekarzowi,bardzo mily i dobry specjalista i mysle,ze wie co robi,mam go brac od 16dc do 25dc,najgorsze to,ze maz jest daleko,a mi chormonki juz graja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak brałam...z tym ze moja faza lutealna trwa 9-11 dni a duphaston i tak nic z tym nie zrobił...kombinuj,moze sie uda Buziole,i dobrej nocki....spadam powoli do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja biorę duphaston, tyle ze ja na podtrzymanie. W ogóle to się śmialiśmy z Ł. (ja piszę Ł. zawsze bo nie mamy ślubu, więc co go tam będę od męzów wyzywać :p), że jak nam się urodzi chłopczyk, to trzeba mu będzie dać na imię Duphaston, a jak dziewczynka to Luteina :D Malinka- właśnie kończę karteczkę dla Ciebie. Wiem, że to długo trwało, ale to wszystko przez te niesprzyjające okoliczności. A przy dobrych wiatrach jeszcze jutro uda mi się ją wysłać. Ciekawe ile idzie korespondencja do Turcji? :) Mamcia w 4 już szpitalu, dzis miała zabieg na nogę, niedługo kolejna chemia... Tak jest mi jej strasznie szkoda... I nie wiem za co musi tak cierpieć... Porąbane to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chywa wczoraj wszystkie miałyśmy tak dzień ;-( ja pojechałam wczoraj do swojej kumpeli wreszczie zobaczyć jej maluszka ma już 2 mc a ja wczejniej jak zwykle mie mogłam znaleść czasu:-) no i oczywiście wszystko ładnioe, pięknie, spoko, aż tu nagle bo pokoju wkracza do jej pokoju i od progu pyta kiedy ja się takiego maleńdtwa dorobie - a żeby juą szlak pomyślałam odrazu. Nie każdy ma takie głupie szczęście jak jej córka- [pierwszy chłopak, może i przy okazji pierwszy stosunek i już wpadka. Posiedziałam troche posłucvhałam co gada, oczywiście troche się powykręcałam, bo co miałam powiedzieć, że się staram i nić.......:-) a dziś już czuje, że nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Potem napiszę co i jak, bo nie mam czasu na razie i jestem tylko na sekundkę. Teraz tylko zaktualizuję tabelkę :) STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ........22......? Magdaleena 11 24.08.09 28.02.2010. 26 ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee... coś mi się sypnęło w tabelce i jakoś nieczytelna. Wklejam jeszcze raz :D STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ........22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010.......... 26..... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Widze, ze brzuchatek nam przybywa:D Foczka ja chyba nie mialam okazji Ci pogratulowac druguej kreseczki. Wczoraj dostalam "zaproszenie" do poloznej. Juz sie nie moge doczekac bo zobacze moja kruszynke:) I wogole przyjaciolka obudzila mnie smskiem, ze urodzila dzis w nocy synka. Nareszcie bo tremin miala na 30 lipca. Mi sie snily jakies slodkie bobaski. Takie mile uczucie mam po tych snach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie się wszystkie niedobre Babole pochowały? Bo nie chce mi się znów gadac sama do siebie :D aaa, piatek dziś, pewnie imprezują sobie. Tylko ja siedzę sama w domku, na co w sumie nie narzekam, bo mam chłodno, a i nudzić się nie nudzę :D Lubię być sama w sumie. I lubię zajmować się soba i swoimi zainteresowaniami :) Musze korzystać póki mogę, bo jak urodzi się Dzidziol to wszystko będzie podporządkowane jemu :) Idę pranie pościągać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstałam niedawno a i tak jestem niewyspana...dobrze ze to ostatnia nocka bo nie wiem jak bym to wytrzymała:( Ja jutro bede w domciu sama...M wybiera sie na impreze integracyjna z pracy bez współmałzonków....Głupi kutas....Impreza odbedzie sie na działce u matki dziewczyny z która pracuje(gora z gora sie nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem zawsze,M pracuje z matka dziewczyny z która ja pracuje:))no i wymysliłyśmy z ta kumpela ze zrobimy im nalot,M jak to usłyszał to mało sie nie wsciekł i stwierdził ze zrobie z niego pantoflarza....no i dupa,siedze w domu:(moze to i lepiej,odespie chociaz te nocki...... I w ogóle moja firme powoli dopada kryzys,zlecen nie ma i nie ma co robic...az sie boje,co to bedzie za 2 m-c....robota jaka jest taka jest ale chociaż całkiem niezła kase przynosi....aaaj.... No własnie babsztyle,co jest z Wami?Czemu tu taki zastój? Malina,miałas sie rozpisac i co? Dorota pewnie po odebraniu takiej kasy ostro baluje:P Basiolinka,a moze z tego Twojego kundla smalec zrobimy jak go tak nie lubisz?podobno pomaga na rózne dolegliwosci:):):):P Magdaleena,a jak mama?Co z jej noga?No i w ogóle jak sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama po zabiegu na nogę, założyli jej protezkę endoskopową i powoli dochodzi do siebie. Nadal nie może się ruszać, no i nie zawsze kontaktuje, ale miejmy nadzieję, że idzie ku dobremu. W ogóle ten zabieg nie powinien być teraz przeprowadzany, bo jest zbyt krótko po chemii i zbyt blisko do następnej, ale to była sytuacja kryzysowa. Natomias moja Dzidzia ma się doskonale. Ma już prawie 4 cm, pływa sobie i macha nożkami :D Tak się przejęłam na tym usg, że zapomniałam lekarzowi zapłacić za wizytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleena,ale co dokladnie stało sie z ta noga?no i chemia pomaga? i czemu nic nie piszesz o usg?sama byłas czy z Ł?opowiadaj!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noga się złamała. Znaczy nie wiadomo jak to było dokładnie. Mama od lat choruję na osteoporozę (jakkolwiek się to pisze),więc to pewnie miało wpływ. Podejrzenie jest takie, że tak kość musiała być najpierw pęknięta. Mama to przechodziła i się złamało. Ale mało tego. Jak jeszcze była w domu, to się trochę mogła ruszać i od czasu do czasu dreptała do łazienki i ją myliśmy w wannie. I jak z tej wanny wychodziła to się poślizgnęła. Nie upadła, tylko się rozjechała, ale to wystarczyło. Złamała się druga kość i to tak paskudnie, że ta jedna złamana wbiła się w drugą. Więc trzeba było coś szybko robić, choć i tak długo czakała i się nacierpiała, bo ordynator bał się podjąć decyzję. Na usg byłam sama. Jakoś nie chciałabym razem z Ł. Zresztą to 11 tydzień, więc to jeszcze zwykłe usg. Dzidzia ma się dobrze, lekarza zadowolony, mówi, że rozwija się idealnie. Serduszko bije, niestety nie mogłam posłuchać, o żeby włączyć dopplera Dzidzia musi mieć conajmniej 6cm. Za 3 tyg. idę na usg genetyczne, więc dowiem się czegoś więcej. Na razie sobie pływa zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest to usg genetyczne?A jak sie czujesz?Jakies typowe dolegliwosci?No i zrobiliscie te zaproszenia? Przykro mi z powodu Twojej mamy,juz kiedys pisałam ze nawet nie potrafie wyobrazic sobie tego co czujesz....chyba nie ma nic gorszego niz choroba bliskiej osoby i ta cholerna bezsilnosc.....ja wierze ze wszystko bedzie dobrze i Twoja mama pokona potwora....Trzymaj sie cieplutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliuś nie chcę przerabiać piesiolki na smalec :( fakt, jest małpiszonem czasami ale ją kocham malutką moją :) wczoraj wbiła mi się do łóżka i nie chciała wyleźć dziadyga jedna, bałam się że M będzie spał w jej legowisku hihihi ale to byłby widok... taki skulony :D poza tym mam cały weekend w pracy i to po 10 godzin wiec nie za fajnie , na szczęście za niedługo urlopik :) wymarzony, ukochany NAJ :D teraz się nudze bo chłopek mój pojechał grzebać w motorku, swojej wielkiej miłości.... ;) skoro mam trochę wolnego czasu to spadam się zrelaksować po pracy :D paaaaaaaa Magdalena życzę dużo zdrówka dla Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :D wróciłam z urlopu z jednej strony się cieszę, z drugiej nie bardzo ;) foczka GRATULACJE!!! troche mi zajmie czasu zanim nadrobie z przeczytaniem co tam u was się działo przez ten czas jak mnie nie było ;) dziś napewno nie dam rady, może jutro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............2...................0k18.08.............26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ........22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010.......... 26..... ? mała aktualizacja bo znowu mnie wycieło z tabelki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wszyscy sie urlopuja? tak czytałam sobie jednak nasz topik i wcale tego dużo ni ma :( jakos słabo piszecie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie nic ciekawego nie slychac,wczoraj bylam z braciszkiem w kinie,jakos ta niedziela zleciala,a bardzo nie lubie tego dnia. Pozatym dni jakos leca,maz przylatuje 29 sierpnia na dni plodne i bedziemy dzialac z tym duphastonem i zobaczymy co z tego wyjdzie. A co u was Dziewuszki? Cisza na forum:-( Natalius-Co tam u ciebie kochana,robilas juz jakies badania?Widze,ze niedlugo juz dni plodne Ci sie zblizaja:-)A tak z innej beczki to ja za duphaston placilam 33zl za jedno opakowanie,akurat trafilam na jakas promocje chyba:-) Dorota21-Co z twoja @ kochana? Basiolinka-Fajnie,ze niedlugo urlopik,oby okazal sie owocny:-) Banmon-Ty juz kochana po urlopie,Mamy ten sam termin @,oby do Ciebie nie przyszla:-) Magda8080-Co tam u Ciebie? No i Nasze brzuchatki gdzie jestescie?Jak sie czujecie? Zajrze pozniej mam nadzieje,ze ktos sie odezwie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 w takim razie relaksuj sie, łykaj folik i czekaj na M, a później to tylko praca i praca :D u mnie niby 18 ma przyjść @ ale to zawsze jest plus minus 2 dni, generalnie nie nastawiam się juz tak mocno jak ostatnio i w ogóle przestałam wnikać, co ma byc to będzie jeśli się nie uda przez 6 m-cy to zgłoszę się do lekarza tak jak mi radził mój gin. W ubiegłym cyklu zachowywałam się tak jakbym juz była w tej ciąży, zero alkoholu, zdrowe jedzonko i unikanie tego co nie powinnam jeść a teraz mam to gdzieś :D i dobrze mi z tym, przez urlop tyle się piwska opiłam, że aż mi bebzun urósł ;) dorota21, magda8080 co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:-) Nataliuś kaska była, ale jeden dzień i się rozmyła no z taką kasą to można pobalować hehe;-) wiecie nie dostałam @ ale czuje, że niebawem przyjdzie ob nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon-lykam grzecznie folik,moze to i dobrze,ze tyle sie z M nie widzimy,chcielismy gdzies pojechac,zeby sie rozluznic,ale niestety mam monitoring,wiec nici z tego,ale z drugiej strony dokladnie mi oceni kiedy ta owulacja:-) Dobrze,ze troszke wyluzowalas to tez napewno pomaga,tak sie wlasnie zastanawialam ostatnio nad ta blokada psychiczna,czy to rzeczywiscie prawda? Ja tez nigdy nie wiedzialam kiedy mam @,dopiero teraz wiem jak mam monitoring,od dnia owulacij dodaje 14 dni i mam date @,zagmatwane te kobiece organizmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota21 ja również trzymam kciuki :D może bociany zostawią ci jakis pakunek :) nikola2333 taka dłuuuuga przerwa jak najbardziej jest pożądana, armia twego M bedzie przez to silniejsza ;) :D myślę, że z tą blokada psychiczną to prawda jest w każdym razie w niektórych przypadkach nataliuś porób se te badania i może to rozjasni trochę sytuacje oby te nasze bociany pozostawiły nam po prezencie tego lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby zostawily,wszystkie bysmy sie cieszyly:-) No Dziewczynki lece sprzatac i pozniej musze kosic trawke,zajrze po poludniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki, ja niestety od kilku dni nie daje rady siedziec przy komputerze i nie mam sily pisac:-( mam maks mdlosci, ostatnich kilka dni to jakies apogeum. Mam nadzieje, ze przejdzie mi to juz niedlugo. Teoretycznie mdlosci powinny mi od konca 3 miesiaca, w takim razie mam jeszcze miesiac tej meki przed soba:-))))) Chce mi sie wymiotowac na mysl o kazdym jedzeniu. Kreci mi sie w glowie i golnie to jakas masakra. Obyscie nie przezywaly tych poczatkow ciazy tak jak ja. Z niecierpliwoscia czekam soboty, bo mam wizyte i znow zobacze malenstwo. Ciekawe jak sie miewa, jak tam serduszko - powinno bic mocniej niz ostatnio. Zaraz po wizycie kupuje bilet i lece do Polski. Ostatnio gin powiedzial, ze nie ma przeciwwskazan, a mi naprawde bedzie lepiej w Polsce niz tutaj...niech mamusia sie mna poopiekuje:-))) piszcie co u Was slychac. caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×