Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

Gość Pani kleksik
Natalius bardzo mi przykro ze znow nie wyszlo.Glowa do gory!Ja bym radzila jak najszybciej wyslac M na badanie nasienia. Cytuje.... Badanie nasienia pozwala stwierdzić czy występują anomalie lub zaburzenia morfologiczne związane z liczbą, ruchliwością i innymi nieprawidłowościami plemników oraz płynu nasiennego. Nieprawidłowa liczba plemników nie powinna być jedyną i najważniejszą informacją wskazującą na niepłodność męską, raczej jest to czynnik wskazujący, że istnieje problem z płodnością. Nie oznacza to, że zapłodnienie nie jest możliwe. Obecna technika pozwala uzyskać ciążę nawet przy skrajnie niekorzystnych wynikach nasienia...... podaje przydatny adres i nr do kliniki gdzie mozna tego badania dokonac zajrzalam do tabelki staraczek i zobaczylam ze jestes z Lodzkiego wiec podaje adres GAMETA - ŁÓDŹ ul. Leszczyńskiej 20 tel. /+48/ 042-645-77-77 fax /+48/ 042-645-76-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Kleksik
Dla swietego spokoju lepiej wykluczyc ze to maz moze miec problem z nasieniem.Glowa do gory bedzie dobrze w koncu doczekasz sie swojej upragnionej fasolki!!!!Czy badalas poziom prolaktyny?????Czesto ten hormon jest odpowiedzialny za brak jajeczkowania tj.....jesli prolaktyna jest wysoka to hamuje owulacje wtedy bierze sie leki na jej zbicie i jajeczkowanie powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis lenie...i sie objadam:) a co sie tam bede:):):) jak sie czujesz malinko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety w ciagu dnia nie moge sie objadac, ale okolo 17 wszystko mija:-))) jestem bardzo senna - dzisiaj moja drzemka to "tylko" prawie 4 godziny:-) nigdy, ale to nigdy nie spalam w ciagu dnia! Fisiowa,a jak tam z Twoimi zachciankami na cytrynke i pomarancze? minely?? Za mna chodzi ta Twoja salatka owocowa:-) to co kwasne moge jesc bez zadnych nudnosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kwasne moge jesc non stop ale z ta cytryna to nigdy nie mialam na nia takiej ochoty. Juz mi troche minelo ale i tak od czasu do czasu musze wsunac:) Poza tym czasem mam taka ochote na cole albo redbula. Cole pije czasem, ale redbula juz sobie zabronilam. Nie mam jako takich zachciewajek i juz mi minely wszystkie bole jako tako. I dzis sobie jak durna test strzelilam. Oczywiscie wyszedl pozytywny ale chyba chcialam poprostu to zobaczyc jeszcze raz:) Wspolczuje Ci tych mdlosci. Przyjaciolka mi wlasnie mowila, ze to koszmar. Ona w zasadzie to caly czas przez pierwsze miesiace nie wychodzila z lazienki. Ale to minie. Podobno juz w 4 miesiacu mdlosci mijaja ale nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Jeszcze do domku nie wróciłam, ale dziś odstawiałam friend na dworzec więc jestem od rana. I od 6 na nogach. Chyba już nigdy nie uda mi się odpocząć! Poza tym u mnie wszystko bez zmian, więc nie bedę się rozwodzić :D Brzuszek mi puchnie, chyba za dużo piję :D Nie mam nadal żadnych objawów. Mdłości czasem są takie minimalne, ale nigdy jeszcze nie wymiotowałam. Malinka - podobno najlepszy na mdłości jest imbir. Lekarze polacają imbirowe herbatki. Próbowałaś? Green-ka - może karteczki z nad morza się doczekam? :D Buziaki dla wszystkich pozostałych i nadrabiam dalej zaległości w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26.........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk Malina...................2.............11.07...........27... ........Stambul green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? no i jak zwykle dupa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? Malina.........2...........01.08.........26.03.2010(?)........27......? Zaktualizowalam tabelke. Bylam dzisiaj u lekarza i dzieki Bogu z malenstwem wszystko w porzadku. Serduszko bije , pecherzyk na swoim miejscu. Lekarz podal mi termin na 26.03, ale oczywiscie to jeszcze moze sie troszke zmienic, powiedzial, ze pewnie bedzie troszke wczesniej. Nadal musze brac progesteron, zeby nic sie nie wydarzylo. Wydaje mi sie, ze to po nim mam takie nudnosci, ale co zrobic:-) Natalius, przypomnialomi sie, zemialam Ci o czyms opowiedziec. Tuz przed slubemmoj maz zrobil sobie badanie nasienia - wyszlo beznadziejnie. Powtorzyl je i nadal bylo zle. Lekarz zlecil mu maly zabieg operacyjny na nasieniowodach i wszystko wrocilo do normy. Takze uwierz, ze nawet jesli cos jest nie w porzadku, to mozna temu zaradzic. Za Was trzymam kciuki najbardziej. Buzki Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OSTATNİA POPRAWKA STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......9..........22.06..........9.02.2010(?)... .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Zaktualizowalam tabelke. Bylam dzisiaj u lekarza i dzieki Bogu z malenstwem wszystko w porzadku. Serduszko bije , pecherzyk na swoim miejscu. Lekarz podal mi termin na 26.03, ale oczywiscie to jeszcze moze sie troszke zmienic, powiedzial, ze pewnie bedzie troszke wczesniej. Nadal musze brac progesteron, zeby nic sie nie wydarzylo. Wydaje mi sie, ze to po nim mam takie nudnosci, ale co zrobic Natalius, przypomnialomi sie, zemialam Ci o czyms opowiedziec. Tuz przed slubemmoj maz zrobil sobie badanie nasienia - wyszlo beznadziejnie. Powtorzyl je i nadal bylo zle. Lekarz zlecil mu maly zabieg operacyjny na nasieniowodach i wszystko wrocilo do normy. Takze uwierz, ze nawet jesli cos jest nie w porzadku, to mozna temu zaradzic. Za Was trzymam kciuki najbardziej. Buzki Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja musze poprawic :D STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Foczka_.............3.....................03.07......... .....25.......Pomorskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?)... .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? a wogole co tu tak cicho?? Ja musze sie wybrac do lekarza. Zaczelo mnie cos kluc po lewej stronie. Tzn w okolicach pluc i zoladka. Niewiem od czego to moze byc. I troche sie denerwuje tym. A moze ktoras a Was miala cos podobnego kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fisiowa, jak sie dzisiaj czujesz, przeszly te kolki? Ja mam troszke pobolewanie podbrzusza, lekko jak na okres, ale lekarz kazal mi sie nie martwic, wiec tego nie robie:-) Powiedzial, ze mam sie zaczac martwic, gdy przejda mi wszystkie objawy:-D Dzisiaj wyjezdzaja moi goscie z Polski i tak bardzo chcialabym zabrac sie z nimi....juz tesknie za Polska. Pewnie za najwyzej 3 tygodnie bede w samolocie... Zycze Wszystkim udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. klucie jakby przeszlo ale nie chwale dnia przed zachodem slonca. Moja mama mowi ze to moga byc nerwobole, ponoc kilka lat temu tez tak mialam. Ale na wszelki wypadek chyba pojde do lekarza. Malina mi z objawow w zasadzie zostalo czasem klucie w jajnikach i bolesne piersi. Poza tym bole podbrzusza minely. Czasem odczuwam nieznaczne ale nie tak jak na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze topic "kwitnie"..........a raczej przekwita:( Musiałam znów dojsc do siebie....przeanalizowałam swój cykl i wiem gdzie jest problem-faza lutealna trwała tylko 9 dni pomimo brania duphastonu....w kazdym badz razie zdecydowałam sie na badania....10 dc ide....no i mam nadzieje ze dojde:)bo jak wychodze do dentysty to zawsze po drodze "cos mi wyskoczy":) Pani Kleksik,doczytałam o tej Gamecie i chyba spróbujemy,napisz mi czy znasz ta klinike i jesli tak to którego lekarza polecasz.... Co jest z Wami baby?Green-ka i Banmon włocza sie gdzies po Polsce ale reszta?????????????? Nikola,Basiolinka,Magdaleena,Dorota?????????????????????????????????HALO!!!!!!!!O Foczke nawet nie pytam......Magda,a co z Toba?Jak sie czujesz? Malina,to akurat na grzybobranie przyjedziesz...Myslałas nad imieniem?polskie czy tureckie? Fisiowna,jak przygotowanka do slubu?Napisałas ze twoj przyszły M dostał wize...jakiej jest narodowosci? U mnie bez zmian,nic sie nie dzieje wartego opisania.....Od jutra zaczynam tydz nocek i juz mi sie płakac chce:(popierdzielona robota...... Dobrej nocki babsztyle nie dobre-nie piszace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki;-) ostatnio nic się u mnie nie dzieje więc nie było o czm pisać. chyba mój M zaczyna się naprawde martwićo brak dzidzi ;-( w piątek ściągnoł soobie wszystko na temat płodności z neta typu dni płodnie i niepłodne, owulacja i tp. i pół piatku miał lekture. Fajnie, że on też zaczął do tego podchodzic bo zxawsze szedł na spontan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........7 ..................30.07...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?.................24........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kogo to moje piekne oczy widza???????Foczka?????????az nie wierze......:)no kochana,moze oprócz uaktualnienia tabelki napisałabys pare zdan,co?jak to sie stało ze zrobiłas testa przed @ i w ogóle.......No i gratulacje!!!! Dorota,no i co powiedział M po takze pasjonujacej lekturze?:) Ale były buby w nocy....pierwsza o 22 kolejna o 2 a ostatnia kolo 5....błyskało i waliło jak cholercia...brrrr....ale dzieki temu mozna teraz w ogole oddychac...... Kobity,meldowac sie w nowym tygodniu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....powiedział, że to masakra i że na tyle różnych czynników musimy zwrócic uwage....i oczywiscie mówił też, że fo nie fer że inni tak beż problemu trafiaja.....:-( ale zauważył też, że tego dnia miałam owulacje i oczywiście zabrał się za staranka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Bylam dzisiaj na monitoringu,juz jestem po owulacij w lewym jajniku widoczne cialko zolte,w czwartek ide do ginekologa po dalsze wskazowki,jakie badania nastepne.Narazie wiem,ze przyczyna braku fasolki nie jest brak owulacij,ani slabe nasienie meza,wiec trzeba kombinowac dalej,juz dwie rzeczy wykluczone,ale boje sie nastepnych badan:-(Pewnie droznosc jajowodow,a ja straszna panikara jestem,no ale zobaczymy co powie,moze nie bedzie tak zle. Foczka-gratulacje kochana. Brzuchatki nasze kochane dbac o siebie i fasoleczki Natalius-dobrze,ze juz jestes:-)Nieraz dobrze tak sobie wszystko poukladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Foczka - ucalowania i gratulacje. Ja dzisiaj jestem w stanie wymiotno, zawrotowo, spiacym - czyli nie do zycia. Natalius..tak jak pisalas, sama sie prosilam, ale to naprawde okropne uczucie. Narazie nie dam rady pisac, ale wieczorkiem bede na 100%. Odzywac sie babolki!!! buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka- -a próbowałaś z imbirową herbatką jak Ci ostatnio pisałam? U mnie jedno wielkie NIC. W ogóle nie czuję, że jestem w ciąży i chciałabym, żeby już był piątek, bo mam wizytę u lekarza i może się w końcu dowiem czegoś więcej. A przede wszystkim to chciałabym najbardziej przespać te wszystkie złe dni. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :)u mnie nic nowego, sama juz nie wiem czy odpuscic tem miesiac i się nie starac czy isc za ciosem.Boję sie że drugi raz mi się to przytrafi.Buuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gratulacje dla brzuchatek :) nie było mnie kilka dni z powodu najazdu rodziny i totalnego braku czasu, jestem wykończona, rodzinka ok i naprawdę cieszę się, że przyjechali ale to było kilka baaaaaaaaaaaaaaaardzo cieżkich dni... z utęsknieniem czekam na urlop, czuję się jakbym miała 100 lat :) za niedługo zaczynamy kolejne staranka, w sumie to doszłam do wniosku że trzeba spuścić z tonu i nie przejmować się tak brakiem dzidziolka, nie teraz to kiedyś na pewno się uda, tak to już jest że jedni mają szybciej a inni muszą poczekać. Nataliuś dzięki za motywację do pisania, magda8080 wszystko powoli wróci do normy :) najważniejsze że masz ukochaną osobę koło siebie a maleństwo pojawi sie na pewno w niedługim czasie. Foczka serdeczne gratulacje :) obiecuję odzywać się częściej :) paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................??.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............1...................20.07............. ...26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam Magdaleena............6..............30.06..........26.. ........ Dolny Śląsk green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......13..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24........? mała aktualizacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze ze moje nawoływania sie na cos sie zdały....odezwały sie babsztyle nie dobre:) To kurwa trzeba byc bezczelnym........na moim swiezo dodanym zdjeciu na NK cudowna matka polka dodała mi komentarz "A wy do pracy brac sie za robienie POTOMSTWA"no jak to zobaczyłam to mało mnie szlag nie trafił..........Jaki dostane wyrok za zabicie gadziny?i czy w pace bedzie net zebym mogła z wami pisac? Nikola,to kużwa dziwne zjawisko u Ciebie......co podejrzewaja? Basiolinka,no moze na urlopie sie uda:)ciezko pracuj tylko:) Magda głowa do gory i moim zdaniem starac sie mozesz juz....bo taka ciaze przechodzi bardzo duzo kobiet i nawet o tym nie wiedza Magdaleena,nie wiem co napisac........trzymaj sie i uwazaj na siebie....jesli znow zdarzy mi sie modlic to napewno zrobie to myslac tez o Tobie........ No potwory,pisac,pisac i jeszcze raz pisac......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś piszę więc o wszystko o sobie. 28.07.2009 roku w naszą 4 rocznicę , 5 dni przed terminem @ zrobiłam test . Niespodziewanie wyszedł pozytywny . Kilka godzin później lekko zaczęłam krwawić , więc następnego dnia udałam się do gina . Dostałam luteinę na podtrzymanie , ale niestety nie było widać mojej dzidzi tylko jej domek :) Sama dzidzia jeszcze się ukrywa. kolejnego dnia znów zrobiła test , również pozytywny. I wczoraj też miałam pozytywny. Dopiero wczoraj powinnam dostać @ , więc dwa testy były robione przed i w dodatku oba o godz. 19 . Jeśli nie zacznę krwawić to 11 sierpnia mam wizytę . Może będzie już coś widać . Trzymajcie kciuki , żeby było wszystko dobrze , bo cholernie się boję :( Moje objawy : bolące jajniki , twarde , obolałe piersi , wypadają mi włosy , jestem osłabiona , leci mi krew z nosa , ciągle bym tylko spała , totalny brak apetytu , dziś pierwsze mdłości , ból pępka (!) , ale czytałam , że to normalne i bardzo częste zjawisko i w ogóle objawy jak na @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa..........ale zes prezent eMowi zrobiła:):):)co mówił?jak zareagował?no widzisz kobitko a tak płakałas ze sama tu zostaniesz:)bedzie dobrze!!!!!!!odpoczywaj tylko,buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliusia - widzialam Twoje zdjecie i tez mialam dac komentarz...odnosnie Twojej boskiej figury....tylko pozazdroscic:-) Magdalena - nie ma w TR imbirowej herbatki:-(( jakos bede musiala dawac sobie rade. Zielona herbata z jasminem jakos dobrze na mnie wplywa. Foczka - trzymam kciuki. Tez mialam niedawno plamienia, ale nie ma juz po nich sladu. Duzo odpoczywaj, objawy, ktore masz ja tez mialam - pomijajac ten bolacy pepuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greenka - chyba dzisiaj mialas miec wizyte u gina_ Dobrze pamietam? jak wrazenia, widzialas kruszynke? Magda - jesli tylko lekarz nie widzi przeciwskazan, a Ty czujesz sie OK to rozpoczynaj starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×