Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nataliuś

razem weselej c.d

Polecane posty

zeby to szlag trafił............wczoraj tez odwalałam akcje pranie...wywiesiłam pranko na balkon a dzis........otwieram oczy a tu leeeeeeeeeejeeeeeee jak z cebra.....a oczywiscie moj wspaniały M nie schował prania do domu no bo przeciez po co!!!!!!!!no i posciel nadaje sie do powtórnego włozenia do pralki....fuck.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiolinka dzięki :) nataliuś nie tylko Twój M jest taki mój pewnie by zrobli podobnie, pewne ten typ tak ma:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcielismy ze znajomymi wyjechac na weekend do Ciechocinka....i duuuuu....pa....obdzwoniłam chyba wszystkie ogłoszenia i wszedzie nie ma wolnych miejsc!!!!!!!!a podejrzewam ze bardziej nie opłaca im sie wynajmowac pokoju na 1 noc.....ale jestem zła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota,no nie wiem,nie wiem......zrób no tego testa,bo cus mi sie wydaje....:) Banmon,u mnie tez tak jest ze dla mnie jakis sprzet domowy jest do dupy a dla mojego M nie..a jak zrobie sobie nim krzywde to mowi mi ze nie umiem sie tym posługiwac..... Green-ka,narób wiecej to moze nam podeslesz,co?:)tez musze sie za to wziasc...tylko najpierw musze kupic.... Agarz,ja juz sie nie nakrecam a pisac pisze niekoniecznie o dzieciach,staraniach itd....pisze dla samej idei pisania:D Magdaleena,to wrzuc zdjatko na fotosik czy cos takiego tak jak to dziewuchy z testami robiły...strasznie jestem ciekawa jak wyglada taki malutki człowieczek...no i od razu zobaczymy do kogo podobny:D:P A ja szykuje sie do pracy:(a w taka pogode to najchetniej poszła bym spac dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataliuś w zeszłym miesiącu też mi się tak wydawało i co wielka du....pa z tego wyszła dlatego teraz już się nie nastawiam a wrecz przeciwnie jestem pewna, że to nie to....test zrobie ale pod koniec tygodnia razem z moim M bo prosił żebym na niego z tym poczekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za lekcje o buźkach :) u nas dziś szaro na dworze a ja powinnam się wybrac do na miasto, miałam dzis jeszcze prane dokończyć ale chyba jednak go nie wstawie bo coś czuję, że deszcz poleci z tych chmur :o wczoraj byłam se z moim M na zakupach bo lodówka pusta i traf chcial, że wpadła mi w oczko czerwona torebka :) jak juz mi wpadła to musiałam ją nabyć, M stwierdził, że jestem maniakiem wyprzedaży i cóż.... troche ma rację :) ale tak po szczeremu to w naszym kraju można się ubierać tylko na wyprzedażach bo normalnie to ceny są zaporowe !!! dorota21 byłam pewna, że jak wejdę dziś na topika to przeczytam wiadomość, że teścik zrobiony i dwie kreseczki :) na prawdę jakieś takie przeczucie mam :) może zrób se tego teściora, takie zawrotu głowy podobno też się zdarzają we wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota21 jeśli M cię prosił to trzeba jednak poczekać :) ale powiem ci moja droga, że mi to wygląda na działanie bociana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki, dziewczynki 🌼- dzięki za kciuki Dziś jak będe wracać do domu to przyczaje się kolo sąsiada (ma na podwórku gniazdo bocianów) i poczekam na jakiegos, złapie, przycisne i wypytam czy przyniósł mi coś czy nic, bo jak nic to przejade podelca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaponmiałam się pochwalić, że od czwartku znów biore sobie urlop i wracam we wtorek........ale co to za urlop jak w sobote imieniny teściowej i pewnie będe jej musiała pomagać a reszte wolnego spędze u siebie na budowie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota21 a mi to sie marzy żeby nawet cały urlop spędzic u siebie na budowie ;) tyle tylko, że jak na razie perspektyw na budowe nie ma ;) chciałabym żebysmy sobie z M wybudowali swoja chatkę tylko jak na razie nie wiemy gdzie tu mieszkać na stałe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my do swojego planowaliśmy się wprowadzić na zime, ale plany nam się troche pozmieniały i teraz myśliny o wiośnie, już nie moge się doczekać bo mam dość mieszkania u teściów tym bardziej, że mieszkam tam bez M bo on pracuje w delegacji i wdzimy się tylko w weekendy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche kicha mieszkać z rodzicami i to w zasadzie bez różnicy czy naszymi czy naszych M ;) to na wiosnę będzie nowy domek i pewnie mały skrzat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałam jego ojciec jest alkoholikiem i ciągle się czepia bez powodu a ostatnio zroblił taką awanture, że głowa mała.........nie zapeszajmy może będzię wszystko na wiosne a jak nie wszystko to może choć połowa tego o czym marze :D Spadam Będe juro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI NICK..........CYLK STARAŃ... ...... ..TERMIN@... .......WIEK.......ZAM. niezapominajka25__.......nie ma staranek...............25 .........Śląskie nataliuś............10.............28.08..............26 .........łódzkie Agarz ................3.....................30.07.............27.. ........śląskie Nikola2333........ok35................18.08........... ..23.......wielkopolska dorota21 ..........10..................ok08.08.............21......ma zowieckie basiolinka...........8 ..................23.08...............26.......małopolska banmon............2...................0k18.08........... ..26......świetokrzyskie Magda8080 ............3............. ???????..........28..........śląskie DWIE KRESECZKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE nick................cykl staran......testowane.....wiek....m.zam green-ka ...............2.............13.07 ..........28 ........dolny śląsk BRZUCHATKI NICK..........TC......DATA BADN......TERMIN POR........WIEK....płeć fisiowna.......14..........26.08..........9.02.2010(?).. . .....27......? Malina.........6...........01.08.........26.03.2010(?).. ......27......? Foczka_.......?..........11.08.09.............?......... ........24 Bubulek22......6.........12.08.09..........?............ ........22......? Magdaleena...11........ 24.08.09...... 28.02.2010.......... 26..... ? hej kobietki. Ech zaczelam "rosnac" no niby fajnie bo juz brzuszek mi widac, ale boje sie ze zaraz mnie wysadzi i wogole w zadne ciuchy nie wejde:) bamnon ja mam to samo jesli chodzi o zakupy. Jak cos mi wpadnie w oko to nie ma zmiluj sie musze to miec i juz. Na szczescie w Londynie nie zdarza sie to czesto. Chyba bardziej podobaja mi sie ciuchy z Polski. dorota podziwiam Cie za wytrwalosc. Ja juz dawno walnelabym testa. Malina jak tam? Dalej tak Cie mdli? Ciesze sie ze mnie to ominelo. Kolezanka mi opowiadala, ze te pierwsze trzy miesiace sa najgorsze, a potem jak sie poczuje jak dziecko kopie to sa najpiekniejsze chwile. Moje jeszcze nie wywija ale mam nadzieje, ze wkrotce:) Co do urlopow.Moj juz za tydzien. Juz sie nie moge doczekac. Najpierw rodzice przytaluja do nas na kilka dni a potem do Polski na slub. Troche zaczelam sie denerwowac. Dziewczyny, te ktore juz maja to za soba, powiedzcie mi jak wyglada spowiedz przedslubna?? Totalnie nie wiem jak sie do tego zabrac, przygotowac? Powiedzcie jak bylo u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale leje !!!! :o prania nie mogłam przez to zrobić, a cały kosz pełny bo zostały mi pościele i ręczniki :o wkurzyłam się, dobrze, że zdążyłam zrobić wypad na miasto zanim nastąpiło oberwanie chmury nad Kielcami, chociąż jakiś czas szłam już w lekkim kapuśniaczku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiownia ja tez się denerwowałam przed spowiedzią głównie dlatego że już wieki się nie spowiadałam i za bardzo wierząca nie jestem tyle tylko że mój M jest i stąd ten ślub kościelny. Mi ciocia przyniosła książeczkę i przed spodwiedzią nauczyłam się tej formułki, oczywiście już w konfesjonale ze stresu zapomniałam wszystkiego mówiłam tak jokoś nie składnie ale ksiądz okazał się łaskawy, tylko przed samą spodziedzią zaznaczyłam że to jest spowiedz przedślubna. Pierwszą spowiedź ksiądz mi kazał zrobić tak dwa tygodnie przed ślubem a drugą to dzień przed ceremonią. Generalnie nie ma co się denerwować w końcu nie chodzi o to żeby mówić całą formułkę ale o to żeby w miarę te nasze zaskórniaki powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca2222
Hej, a ja mam cos dla kazdego kto sie stresuje!! Tangle zabaka, bendy smile people oraz colour switch ball!!! mozecie znaleźć je na allegro!!! pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie postanowilam, ze po powrocie z PL zapisuje sie na basen. I wciagne w to mojego przyszlego. Dobrze nam to zrobi. Ja juz czuje ze zaczynam obrastac a i moja polowka ostatnio stwierdzila, ze przydaloby mu sie schudnac. Wiec ruszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiownia u ciebie to nawet nie dziwota że obrastasz ;) my też planujemy zacząć chodzić na basen tylko czekamy aż wyremontują nam koło naszego osiedla :) pamiętam że swego czasu jeszcze jak mieszkalam w Kołobrzegu to co tydzień byłam na basenie a teraz to tylko okazjonalnie jestem i to właśnie jak do Kołobrzegu zawitam w ogóle zauważyłam, że strasznie przytyłam w ciągu ostatniego roku i czas zacząć coś z sobą robić i odżywiać się dobrze bo jednak latka już nie te i trzeba zacząć powoli dbać o siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :)my wyjedzamy na tydzien w gory ze znajomymi i mam nadzieje ze odpocznę i wyluzuje.Odpuscilismy w tym miesiącu starania i zaczniemy od wrzesnia-może wtedy się uda, muszę tak myślec.Malina co tam u Ciebie??za pozostale trzymam kciuki zeby byly wkoncu 2 kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda8080 fajnie że się odezwałaś, zastanawiałam się co u ciebie :) odpoczywaj dobrze w górach i relaksuj się ze swoim M :) może ten odpoczynek jednak czymś zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mam nadzieję że odpocznę i wyluzuje na tych wakacjach.Dlatego tez postanowilam ze w tym miesiącu odpuszczamy starania bo po ciąży biochemicznej lepiej żeby organizm doszedł do siebie i od wrzesnia znow zaczniemy!!a za was trzymam kciuki ogromnee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiowna,spowiedzi przed slubne sa dwie!!!pierwsza ze 2 tyg przed a druga powinna odbyc sie w piatek przed slubem.....u mnie wygladało to tak ze do pierwszej spowiedzi owszem poszlismy.....ja ostatni raz spowiadałam sie przed biezmowaniem czyli 10 lat temu no i całkiem zesrana byłam...ale chciałam tak na serio sie wyspowiadac...intencje miałam dobre tylko co z tego jak trafiłam na jakiegos starego chuja......powiedziałam mu ze wspólzylismy ze soba na co on do mnie "a mieszkacie razem?" a ja ze juz czułam co sie swieci "nie,oczywiscie ze nie"pomimo ze zamieszkalismy razem rok wczesniej:)a on do mnie "to dobrze bo to by było jak poganstwo".....odechciało mi sie spowiedzi chlapnełam ze wiecej grzechów nie pamietam etc i spieprzyłam....zdazyłam tylko eMowi szepnac "nie mieszkamy razem"zeby sie nie wygadał:D:Pa w piatek przed slubem ubieralismy samochód i kompletnie nie mielismy czasu na spowiedz wiec kartke podpisał nam nasz kierowca:)Jak by sie o tym moi tescie dowiedzieli to chyba by mnie zabili...tesciu jest organista i ogólnie cała rodzina jest bardzo wierzaca...a ja owszem w Boga wierze ale w kosciół wcale...generalnie uwazam ze jest to najlepiej zarabiajaca instytucja na swiecie i to od tylu lat...ale to temat na inna dyskusje... Dobrej nocki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co jest, on tak jakoś mi go dziwnie dzieli jak wklejam :( generalnie trzeba skopiować i jak będziesz wklejała to tą dolna linijkę trzeba cofnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to dzień doberek, właśnie zauważyłam, że jeszcze nikogo dziś z rańca na topiku nie było, no wstawać laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×