Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żuczek pchełka

idę za rdą dziewczyn i pytam chłopaków

Polecane posty

potrzebuję porady. chcę sobie zrobić tatuaż.na wewnętrznej stronie prawego uda. tak dość wysoko. tylko że nie jestem zdecydowana na jakiś konkretny motyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce. eruniu alekopie cie zarywa az bije po oczach. fajny ten słodki nasz a bardziej twój.:-) az miło sie robi jak sie czyta wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodziutki, spesz się tu juz prawie wyschłam... a co mi tam, moge jeszcze taz pod prysznic wskoczyc Robaczku, mi się bardzo miło ze słodzutkim rozmawia. za 5 min muszę wyjść. odezwę się koło południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam na forum o motyw tatuaża i mnie zjechali. załamka. chyba pozostane przy tym co sobie sama narysowałam. czy tylko słodki i ja tu tylko jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekopie.
Robaczku - jak na udzie to moźe strzałeczke źeby było wiadomo w którą stronę się kierować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się nad taką opcją ale to raczej dwie taki by sie przydały. jedna na jednej nodze a druga na drugiej. a poza tym to strzałka wydaje mi sie taka za mało ozdobna, za prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekopie.
ale za to by były bardzo praktyczne : na prawej nodze nakaz skrętu w prawo a na lewej w lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szkoda że jestem w pracy bo poszlibyśmy na dłuuugi spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraził tylko ja jestem w pracy :D Eruniu u mnie pada więc zapraszam Cię na spacer brzegiem morza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×