Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedlugo 30

niedlugo skoncze 30 lat

Polecane posty

Gość chantall27
no dobra to się przyznam:P nie bardzo umie jeździć na rowerze:P jakos tak mi sie zawsze kieriownica kręci hahahahahah po ulicy to z peqwnoscią bym sie nie odwazyła jeździć hahahahah taka zer mnie sierota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też niedługo skończę
ale i tak nic się nie zmieni. Nadal nie będę miał dziewczyny (pierwszej) i nadal będę myślał o samobójstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
nastawienie masz po zbóju chłopie. Zamiast uzalac się że nie masz dziewczyny idź do fryzjera, kup fajny ciuch, zadbaj o siebie i na podbój ruszaj po klubach:) Ponuraków nikt nie lubi, pewni siebie zawsze otoczeni są iloscią ludzi. Uwierz w siebie, to jedyna recepta na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też niedługo skończę
Nie chodzę na żadne imprezy, a do klubów to już w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za rok też mam 30
chantall- to dobry pomysł ale pod warunkiem że nie jest sie nieśmiałym. Niesmiałemu nawet super ciuch i wygląd nie pomoze za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jedyne co ze sportu robie, to czasem jezdze na rowerze, ale to za malo zeby mowic o sporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
no to gdzie chcesz kogoś poznac? jak się nie wychodzi to się nikogo nie widzi, wiec sam rozumiesz ze czas zmienic przyzwyczajenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2990
Może spróbuj poznać kogoś przez internet:)Wbrew pozorom nie jest to aż taki zły sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chantall27
internet... zakochałam się przestarsznie przez internet własnie. nawet czar nie prysł gdy się spotkaliśmy... to trwało dwa lata... dobrze bym wspominała, gdyby nie to ze byl kłamczuchem i łajdakiem, ale uwazam , że to dobry pomysł na poznanie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKIEGO NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×