Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuzia_zła

dziwny zapach w pokoju. Jak się go pozbyć?

Polecane posty

kilka dni temu wprowadziłam się na stancję. W pokoju był dziwny zapach. Wyczyściłam dywan proszkiem vanish do dywanów, wyprałam zasłony, wietrzę, wytarłam meble w środku i na zewnątrz. Kiedy okno jest otwarte to nawet pachnie tymi wszystkimi płynami. Ale kiedy jest dłużej zamknięte i wejdzie się do pokoju, czuć ten dziwny zapach. CO to może być? Jak się tego pozbyć? Co jeszcze wyczyścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
może łóżko jeżeli już tam było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
Raczej wywal od razu, jeżeli to łóżko. Przynajmniej materac! A ramę, w zależności z czego jest - wyszoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
Ja miałam kiedyś do czynienia z taką starą wersalką - kupiłam specjalny płyn zapachowy i na trochę pomoglo - chyba to był Lenor. Ale może warto kupić płyn do prania tapicerek i odświeżyć łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam mieszka duch
duchy tak specyficznie smierdzą, własciwie to nawte nie duchy a ducho-demony.......zachorjesz tam na schizofrenię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurna panna
sprawdz za meblami, czy nie ma grzyba i pod parapetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz
trupa pod łózkiem albo w podlodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obwąchałam wszystko. To dywan..... tylko że jest to taka wykładzina przymocowana na stałe. Czyli czyszczenie nie pomogło. Co jeszcze mogę z tym zrobić??? HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz
trup pod wykładziną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jest ładna
prać do skutku, bo co innego możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są takie profesjonalne środki do czyszczenia. Ja np mam taki do neutralizowania zapachu z papierosów ( wystarczy popsikać rzecz przesiąkniętą zapachem) Taki środek nie maskuje, a likwiduje zapach. Kosztują ok. 20 zł zależy jaki i do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tego nie kupisz w drogerii czy hipermarkecie - i jakieś Lenory to się przy tym nie umywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij ten syf
może jakiś grzyb albo onne syfy sie pod tym zalęgły, robaki czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz zuzia
te kto tam poprzednio mieszkał miał zwyczaj chodzic boso po wykładzinie, smród z jego stóp został wchłonięty przez materiał, skarpete wypierzesz gorzej z butem czy wykładzina...dlatego zawsze śmierdzi w domach w których ludzie chodza boso :P a najlepsze że oni swojego smrodu nie czują, są do niego przyzwyczajeni...uważajcie na swe dywany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, ja też mam alergię i nie mogę mieć dywanów. A jak już to odkurzanie codziennie. Niestety, ta jest przymocowana na stałe. Cholera wie co pod nią siedzi. Jak wącham to ewidentnie śmierdzi jak stara skarpeta. Umre w tym smrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×