Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość toni24

bole brzucha po owulacji,ciaza?

Polecane posty

Gość Lila26
Ja dopiero drugi ale dopiero co sprawdzam i obserwuje cykle bo tak to nie zapisywalam nigdy , spoko moze w lipcu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ale moj entuzjazm już opadł, tyle miałam nadziei i wszystko szlag trafi, pokłóciłam się strasznie z moim i przytulanie było tylko w dniu kiedy dostałam zastrzyk czyli w czwartek a wczoraj i dziś nic więc pewnie klapa bo pecherzyk pękł chyba wczoraj popoludniu bo miałam małą plameczkę krwi więc znając moje szczęście ...ehh nie chce mi się tego nawet komentować :( Lila to Twój drugi cykl starań więc spokojnie teraz napewno się uda, u mnie w sierpniu minie 2 lata a pod okiem lekarza sa 4 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Media dlatego nie mam takiego ,,parcia'' na to bo wiem że pewnie za któryms razem sje uda. A ty kochana niczym sie nie przejmuj dobrze ze jesteś pod okiem lekarza teraz niedługo pewnie sie uda.. a może już sie udalo mimo tego jednego razu.. zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Hej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Hej dziewczyny jestem tu nowa o dziecko staramy się z mężem od 10 m-cy, pierwsze 3 miesiące po prostu bez wspomagaczy lecz gdy nie udawało nam się postanowiłam zacząć się obserwować i robić testy owulacyjne przez 2 miesiące stosowania wynik nie wyszedł pozytywny więc udałam się do gin miałam usg- wszystko Oki i bad lab tam wszysto Oki z wyjątkiem prolaktyny która była za wysoka i dlatego blokowala mi owulacje . Kolejne 2 miesiące stosowania bromergronu i prolaktyna 9 czyli oki, na wizycie kontrolnej gin znalazł 5 cm torbiel kolejne 2 miesiące leczenia 21.06 byłam na usg kontrolnym torbieli nie ma jednak to co powiedział gin bardzo mnie zaskoczyło gdyż przez torbiel nie myślałam o ciąży nie robiłam testów owulacyjnych i nie obserwowałam się gdyż myslalm że miesiąc na straty a gin ze owulacja była bo ciałko źòłte jest los chciał ze w te dni przytulam się z mężem @ miałam 9.06, tydzień po owulacji bolały mnie piersi ,były nabrzmiale i tkliwe ale teraz piersi Oki Ale od 3 dni boli mnie podbrzusze raz z lewej raz z prawej takie pulsowanie termin@ na 5.07 boję się robić test wcześniej bo nie chce się rozczarować czy to może być ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Chyba musisz zrobic test zeby sie przekonac ;) poczekaj te pare dni i zobaczysz moze sie udało! Mnie caly dzien brzuch boli masakra jak ja nie lubie @ grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmae
Mnie też boli Ale nie tak jak zawsze bo po pierwsze za szybko bo zazwyczaj mnie boli 2 dni przed mam nadzieję że się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
A jednak ten cykl jakiś zakręcony @ powinna przyjść 5 a właśnie chyba się rozkręca:( zaczynamy kolejny cykl tym razem z monitoringiem:) może ten cykl będzie owocny :) kto ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
A ja się pochwale Dzisiaj moje urodzinki :) A jutro starszej córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz_aM
Zukejka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę Ci samych dobrych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
gośćmar ;d pewnie ze ja ;d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
zukejka to wszystkiego najlepszego dla was :) i duzo zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ89
Cześć Dziewczynki :) czytam Wasze rozmowy i wzruszyłam się niemiłosiernie kilka razy, czytając o 2 kreseczkach :) Chciałabym się poradzić Was, staramy się z mężem dopiero pierwszy miesiąc, ale nie muszę chyba mówić, że baaardzo chcemy Dzidziusia :) jestem w 17 dc, od 4 dni boli mnie lekko brzuch i czasem jajnik i mam lekkie plamienie. Myślicie że jest szansa na Dzidziusia w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Szansa jest zawsze.... Mam nadzieję że ci się uda:) może mi też się uda w lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwi mnie to plamienie trochę... pojedyncze kropki niby, ale to już 4 dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolinkaJ68
martwi mnie to plamienie trochę... pojedyncze kropki niby, ale to już 4 dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila26
Dokladnie szansa jest zawsze ;) Może kazdej z nas sie uda w lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmar
Ale plamisz 4 dzień? U mnie@ się rozkręca:) lipiec będzie nasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Dziękuję wszystkim za życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Czesc dziewczyny co tam u was jak wekend minal? Zukejka wszystkiego najlepszego troszke spozniona jestem:) u mnie nic nowego za tydzien na badania pojde znowu pobieranie nie nawidze tego:( no ale jakos musze przebolec:) Jagodka mam pytanko na ostatniej mojej wizycie procz USG i tam cisnienia wagi i tam innych p*****l tak mi sie zdaje bo nic mi kurcze nie powiedzial o tej przeziernosci karkowej patrzyl tam chwile cos wpisywal i powiedzial tylko ze wszystko jest wpozadku i ze dzidzia rozwija sie prawidlowo i nie wiem czy sprawdzal to czy nie kolejna wizyte mam za miesiac i to juz bedzie za pozno bo 16tydzien i troszke sie martwie. Jak myslisz jakby cos bylo nie tak to chyba by powiedzial co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Witam dzis jest 24 dzien cyklu a mam 2, 3 dni do@ a test negatywny eh myslalam ze juz beda dwie kreski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Marta ...jeszcze max 4 dni i powinnaś wiedzieć...test w 28 dniu powinien pokazać 2 kreski...jak jesteś w ciąży oczywiście Ja jestem rekordzistka...mi test wyszedł w 22dc...ale ja mam 24dniowe cykle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Myslalam ze tez bede wiedziala w 24dc przy moich 26dniowych cyklach;) tak jak ty szczesciaro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elo 🖐️ to i ja się poradzę. Miesiączka powinna się pojawić 9 - 10.07, 4 dni po owulacji, bóle piersi, skurcze jak przed @ i ogólnie jestem tak ospała, że szok. Jednak nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam. Robiłam 3 testy i niestety negatyw... zwariować idzie z tym czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zukejka
Nie ma reguły dziewczyny...ja zaszlam w 6 cyklu....w każdym miałam jakoś objaw ciążowy.... a to niedobrze mi było...a to cycki jakby większe.... a to mokro w majtkach w dniu kiedy powinno być już sucho ..a to sikac mi się chcialo..... wtedy kiedy miałam swój szczęśliwy cykl nie wyszły mi żadne pryszcze przed @ ...a zawsze absolutnie zawsze jakiś mi się pojawiał na twarzy na kilka dni przed @ Tak to żadnych innych objawów nie miałam... nic ... tak kilka dni po tym jak mi test wyszedł dopiero piersi stały się większe i bolące i do toalety zaczęłam częściej zaglądać Także dziewczyny ....pozostało czekać....jak kogoś stać to może sobie robić test codziennie rano...bo tylko wtedy przy tak wczesnej ciąży może coś się pokazać W 22dc z porannego moczu miałam cień cienia...a nie kreskę ciążowa :D... wyraźna pokazała się dopiero w 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Jagodka jak bedziesz na forum to zerknij na mojego posta z rana i napisz jakbys mogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila26
przytulas gdyby było cos nie tak to na pewno by ci powiedział to jego obowiazek a skoro stwierdził ze wszystko jest ok to tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka_a
Przytulas mi tez nie mowil o dokladnej przeziernosci karkowej tylko mowil ze wszystko w normie i powiedzial ze zadnej wady genetycznej nie widzi. Z tego co wiem lekarz musi powiedziec jak by sie cos działo. Nie martw sie i ciesz sie ze wszystko ok z dzidziusiem. Wiadomo strach jest do konca ciazy. Ja sie denerwuje przez kazda wizytą. Z tego co wiem dokładniejsze badanie jest to połówkowe w 20-21 tyg ciazy. A i jak by cos u ciebie podejrzewal to by skierował cie na dodatkowe badanie test papa on dosc dokladnie okresla czy jest jakas wada. Jest dobrze nie zamartwiaj sie. Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przytulas
Dzieki dziewczyny zawszw moge na was liczyc:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×