Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona DDD

poradzcie mi cos prosze /

Polecane posty

hej dziewczyny ja nie wytrzymuje na tzw ustalonych dietach, ze np rano jajko a na obiad ryba. jak nie mam ochoty na rybe to po co mam sie zmuszac. zrobcie sobie liste togo co lubicie i ustalcie co wam wolno jesc na sniadania, co na obiady a co na kolacje, potem dodajcie kilka przekasek (nie ciacha czekoladowe :p )i jak bedziecie szykowac jedzenie to pol albo 3/4 porcji, nie traktujcie diety jako zla koniecznego tylko zmiany nawykow :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że ktoś się odzezwał bo ja zaczynam juuż schodzic na złą droge ;) Nie jem juz tak dużo jak jadlam i troche ćwicze , ciagle tylko odpuszczam sobie brzuszki ale dzisiaj juz zrobie je na pewno :):):) Zgadzam się z tym ze scisłe diety to msaskra, wiem ze nie dałabym rady dlatedo powdziwiam tych ktorym sie to udaje :):):) NIe wiem ile waze ... ale czuje po soboe ze jest trosze lepiej... wczoraj sie troche najadłam wieczorem i czulam sie strasznie, nawet nie przez wyrzuty co bolał mnie brzuch, glowa i ogolnie porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Mam chwilke wolnego czasu dla siebie to popisze:) Jestem na swojej diecie juz 9 dni i 2.5 kg mniej. Na stepperku cwicze co 2 dzien,jak tam wasze postepy? Wlasnie niedawno skonczylam cwiczyc i jestem padnieta. Ona DDD wiesz juz co to stepperek?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mehmet Hakan
Potrzebujesz szybkiej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej do 2%? Oferujemy pożyczkę biznesową, pożyczkę osobistą, kredyt mieszkaniowy, kredyt samochodowy, pożyczkę studencką, pożyczkę konsolidacyjną itp., Niezależnie od wyniku pożyczki. Jesteśmy gwarancją świadczenia usług finansowych dla wielu naszych klientów na całym świecie. Dzięki elastycznym pakietom kredytowym, pożyczki mogą być przetwarzane i przekazywane kredytobiorcy w jak najkrótszym czasie, skontaktuj się z naszym konsultantem i planistą finansowym. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, skontaktuj się z nami: mehmethakan117@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×