Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toja22-22

a po 40 to co robic?

Polecane posty

Gość toja22-22

gdzie znalezc prace? nie mam studiow piekna nie jestem no i swoje latka juz mam a znajomosci zero pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed 40
A ja przed 40, studia i bez pracy. Szukam juz trzeci m-c, obnizyłam oczekiwania,nic. pozistała mi jeszcze posada kasjerki w markecie albo spozywka. Jestem zdruzgotana dana sytuacją. Czasami zastanawiam sie czy przyczyna nie jest moja metryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
metryka na pewno nie jest przeszkoda. mam 26lat, mgr i od roku szukam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktuba
witajcie A tak naprawdę nie chodzi o pracę, a chodzi o pieniądze. Czy mam rację? Jestem pewna, że właśnie tak. Nie chcę nikogo obrazić, ale dlaczego jesteście uparte szukacie "pracy, pracy, pracy" I tylko narzekacie i narzekacie ??? Prosić, żeby mnie ktoś kupił ?! A właśnie tak jest, ten, kto "daje" pracę- kupuje Was, kupuje Wasz czas, wasze zdrowie , waszą wiedzę, energię... Nie myślały o tym ? ale tak jest, właśnie tak !!! No dobrze, nikt nie chce kopić Dlaczego nie chcecie sami coś dla siebie zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
aktuba dla ciebie to takie proste?pewnie ze chodzi o pieniadze sprobuj znalesc prace w takiej sytuacji jak moja nie mowie o kokosach ale zeby chociaz 1400 na reke mam na utrzymaniu dwoje dzieci zero rodziny ktora pomoze rachunki do oplacenia itd zarabiam 650 zl netto na pol etatu obcieli caly bo kryzys sprobuj sie za to utrzymac o wakacjach nie wspomne syn ma 11 lat i nigdy nie byl nad morzem bo mnie na to nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelekaaaa
czyli prace masz, pol etatu - ale przynajmniej MASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
poniekad choc to do kitu bo zrobili pol etatu ale obowiazki te same dalej siedze 8 godz.jak nie dluzej tylko pieniadze o polowe mniejsze a problemu to nie rozwiazuje w zaden sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ja mam 50 lat mam prace za 1350-1500 zalezy od premi, praca fizyczna i ponizająca. jestem sprzątaczką. ale przynajmiej wysylam c órkę na wakacje i wreszcie nie musze jesc chleba z margaryną. ciężka praca i niewdzięczna ale w moim wieku i bez znajomości innej nie ma, więc nie narzekam i cieszę się ze pracuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
chociaz tyle albo az tyle mozesz wyslac corke zazdroszcze nie moge sluchac jak synek mowi ze koledzy jada tam albo tam nawet kredytu nie dostane zeby bylo na wakacje bo za malo zarabiam- a jesli chodzi o szacunek wszedzie sa ludzie albo taborety wazne zebys ty go miala dla siebie bo to wazne a ci co mysla o tobie inaczej niech sie pocaluja w .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kraj jest chory
i juz nie wierze ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
mam to samo zdanie:) mieszkasz w mieście? bo tu latwiej o pracę, ja rok temu dostalam prace wczesniej zarabialam ok 800 zl i dzicko siedzialo w domu a ja nie mialam za co kupic podręcznikow, a teraz mam komputer ,nowy telewizor i zbieram kasę na taką jedną ważną dla mnie rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
niestety to nie miasto mam 40 km do wrocka wkolo pustnia jesli chodzi o prace a o ksiazkach staram sie narazie nie myslec mam dwojke w tym jedno wliceum dobrze chociaz ze chca sie uczyc i sa raczej bezproblemowe bunty chyba mam za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
toja not faktycznie ciężko dojezdzac 40 km nie jest latwo dla kobiety ja mialam blizej bo tylko 27 i tez na to nie poszlam teraz mieszkam dalej bo 60 km od wroclawia ale za to w miescie dosc duzym i tu nie moge narzekac praca sie znalazla sama bez zadnych znajomosci i w moim zakladzie co chwile poszukują pracowników, bo ktos idzie na emeryture lub na macierzynski z wychowawczym, wiec jak mowie w miescie jest lepiej jesli sie nie ma zbytnich wymagań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
nie mam mozliwosci przeprowadzki nie wchodzi wgre a fizycznie tez nieciekawie sa zaklady np clinico ale tam kregoslup wysiada a mam sito wiec zadne takie jak lg zadna produkcja bo nie dam rady a nawet we wrocku nie tak latwo dojazd mam pociagiem wiec nie tak zle tylko proponuja 5,50 na godzine nie zarobie na miesieczny....do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
a propo na co zbierasz? bo mnie ciekawosc zzera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
toja na dentystę, cholerka :(:(:( 1500 to kosztuje :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
w cliniko tez mi proponowali nawet dojazd bezplatny ale tak jak slyszalam to warunki są zle i ludzie chorują bo tam są jakies opary ktore szkodzą, więc wole sprzątać przynajmiej nie narzekam ze mnie od siedzenia cos boli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
ciekawe czy jeszczejestes tu na kafe domyslam sie gdzie mieszkasz a ty chyba tez sie domyslasz skąd ja klikam prawie sąsiadkami jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktuba
nie jest dla mnie to tak prosto, bardzo Wam współczuje, nie jest prosto mnie, raczej BYŁO nie prosto, przyjechałam z Kazachstanu, miałam 51, ani emerytury, ani pracy, ani wracać, i języka prawie nie znałam ale człowiek może wszystko na tym forum na wszystkie sposoby potępiają, oczerniają marketing sieciowy, ale chyba komuś na tym zależy Zajmuję się właśnie tym biznesom. Nie wierzcie bzdurom !!! Jest to legalny, uczciwy biznes. można dla siebie wybrać to, co Ciebie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfe
Masz na imię Wiktor . kogo chcesz nabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed 40
Pracowałam ostatnio w jednej firmie .M-cznie godzin ok180, o urlopie mozna zapomniec, mobbing i ponizanie, zapieprz taki jak w markecie. Za 3 tyg pracy(dyzury) dostałam 700. Bez umowy o pracę. A jezeli byłaby to 1/2 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktuba
witaj tak pracował mój zięć, inżynier, specjalista od budowy statków. od 7 rano i do.... niewiadome do której, mogło być i do 24-01, okazało się, że żadnego ubezpieczenia, ZUS też nie płacił a jeśliby nie daj Bóg pokaleczył się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracy szukam
mam pytanie do Aktuby jak to Ty to robisz, rozumie ,że trzeba sprzedawać, wszędzie chodzi o sprzedaż i całkiem zgadzam się z Tobą, że na etacie sprzedajemy siebie. jednak jak to Ty robisz, czy trzeba chodzić po mieszkaniom, czy to ma być bazar? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 29 lat studia 2 jezyk
i obce, doskonala znajomosc komputera ( i to znacznie lepsza niz przecietna), obsluga urzadzen biurowych, fakturowanie, doswiadczenie Dojezdzam 30 km do pracy (nie wybrzydzalam), mam 1600, a do tego codziennie nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśniee
a co ja mam powiedzieć, właśnie skończyłam 40, przeprowadziłam się do innego miasta i szukam pracy, ale jestem pełna nadziei, szukam od 3 tygodni, wysłałam 18 aplikacji, byłam na 1 rozmowie (no ale się nie udało, chociaż było bardzo miło),co prawda mam 8 letnie doświadczenie w pracy biurowej, dobra znajomość komputera i innych urządzeń biurowych itp, co myślicie? mam jakieś szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szansa zawsze jest !!! Tylko nie padaj duchom ! A na pytanie odpowiem, że nie trzeba chodzić po mieszkaniom, to jeszcze kilka lat temu było tak, że ktoś przychodził, dzwonił do drzwi i proponował jakiś towar. To byli akwizytory,oni brali towar albo z hurtowni, albo nawet od producenta żeby zarobić parę groszy . Tego już dawno nie ma i nie ma nic spólnego z mlm. Tu też sprzedajemy siebie, swoją wiedzę, informację, ale i pracujemy na siebie, zawsze to alternatywa i możliwośc zarobku. Życzę Wam wszystkim dobrej pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja22-22
ja nie wybrzydzam jak najbardziej moge dojezdzac tylko jak proponuja 800 zl na reke minus dojazdy/200/ to gdzie sens? to samo mam na miejscu doswiadczenie tez mam zwlaszcza w obsludze klienta ale nawet w marketach mnie nie chca -po prostu kicha...a propo ja bywam na cafe jak mnie dzieciaki dopuszcza do kompa a to trudne!!!!!!! ale postaram sie zajrzec dzis ok 19 to moze a propo pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, często używam wyrazy rosyjskie, jeśli umiesz czytać, to musisz wiedzieć, skąd jestem, nie robię z tego tajemnicy. Nie rozumie Twojej nienawiści, nie rozumie tego chamstwa, skierowanego do mnie. Tak wygląda, że powoduje to ,że daję sobie rady? Nie żebrem, nie narzekam a zarabiam dostojne pieniądze akurat w tak nienawistnym przez ciebie biznesie. Ale ten biznes jest i będzie, wiele ludzi znaleźli rozwiązanie swoich problem właśnie przy pomocy mlm. Jeśli zauważył, niczego nie proponuję, nikogo nie namawiam, to tylko informacja, ale chętnie pomogę, jeśli komuś to będzie potrzebnie. Twoi niegrzeczne ( delikatnie mówiąc) wpisy nie są w temacie, nie wnoszą żadnej pomocy osobom na tym forum. Chyba to rozumiesz ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×