Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elle 24

jakiej firmy macie pralkę,co polecacie?

Polecane posty

Gość fenikss z popiołu
jak dla mnie najlepsza jest pralka marki Bosch, ale w zasadzie też nie ma reguły, bo bywa i tak, że te mniej cenione marki też okazują się niezawodne. Czasem po prostu trzeba jakoś dobrze trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert501
Hej wszystkim a ja mam whirpoola kupionego we wrześniu 2002 roku wiec ma już 11 lat niedawno wymieniona grzałka szczotki na silniku oraz sinik pompy a majster powiedział że teraz już nie robią już tak trwałych sprzetów agd jak kiedyś pralki i inne sprzęty agd robią teraz na góra 3-4 lata i by na prawiać te stare póki sie da czy miał racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góralka_orzechowa
@jekaterina A jak się sprawdza ten 6 zmysł w pralkach? Bo ja właśnie się zastanawiam nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert501
Hej góralka_orzechowa ale ta pralka niema żadnego6 zmysłu jest to najzwyklejsza pralka z programatorem jeszcze mechanicznym na szczęście ma 6 tylko programów ale mi zupełności wystarcza połowa wsadu zatrzymanie płukania opcje bez odwirowania ale co mi się w niej podoba aż 8 możliwości wirowania od min-550-600-650-680-700-750-800 i regulacje temperatury co 10 stopni od 30 do 90 i jeszcze co mi się w niej podoba to opcja intensywne płukanie :)A model AWG 860-800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×