Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stazystka

przedluzenie stazu

Polecane posty

Gość stazystka

Witam mam takie pytanie wlasnie koncze staz okres 3 miesiecy chcialabym go przedluzyc moj pracodawca rowniez tyle tylko ze w urzedzie pracy sie na to nie godza na moje miejsce chca przyjac kogos nowego poniewaz wola zeby ktos inny odbebnil staz przez taki sam okres czasu i pozniej znowu ktos inny,chyba zeby moc sie pochwalic iloscia bezrobotnych ktorym zaproponowali staz.Jutro wybieram sie do urzedu zeby wyblagac kolejne 3 miesiace nie wiem czy to cos da. Czy moga tak robic?i co moge zrobic ja zeby pozwolili mi zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
żeby wysłać na staż kolejną osobe po tobie to na to musi zgodzić się twój pracodawca - bo generalnie to pracodawca wybiera sobie spośród kandydatów osobe jaką chce wziąść do siebie na staż - tak jest nawet w przypadku urzędów więc twój pracodawca musi wystąpić o osobe na staż i zgodzić się na tą osobe przesyłając stosowne pismo do UP - więc jeśli pracodawca zgłosi im pismem że chce dalej ciebie to oni moga ci przedłużyć ale jeśli zgodzi sie on na kogoś innego no to za ciebie pójdzie ktoś inny.... jedynym warunkiem jakim moga ci wtedy nieprzedłużyć to jak UP niema kasy na dalszy staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×