Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lodziara jestem i tyle

Uwielbiam pieścić oralnie

Polecane posty

Gość tczew
skoro niewielu to moesz chyba napisac?? kurde ja zawze trafiam na takie co nie lubia ;/ i gdzie w tym sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaay
dla mnie to jest jakies takie ponizajace... :( nigdy tego nierobilam..Moze gdybym sprobowala,tez by mi sie spodobalo...?ale-.nawet nie wiedzialabym jak sie za to zabrac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tczew
przemyslalam to i sadze ze jetes jebbana szmmata i dziwwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tczew
fajny podszyw ale po co?? glupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tczew
baaaayy a czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaay
sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tczew
a masz kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaay
tak,bylam w zwiazku z chlopakiem 5 lat,nigdy w ten sposob sie nie kochalismy...teraz mam innego faceta,jestem z nim od 2 m-cy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tczew
5lat i koniec wow dziwne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzrrrr
to ze lubisz to dobrze:) ale dlaczego nie chcesz nic w zamian tego nie pojmuje..hmm szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziara jestem i tyle
nie słyszę negatywnych wypowiedzi więc nie powinnam mieć o sobie złego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolasseb
Ja sadze ze kobieta ktora uwielbia robic loda jest cudowna. Nie rozumiem tych osob ktore sie tak krepuja seksem i dialogu na ten temat. Nie ma roznicy miedzy co robi facet a co robi kobieta. Uwielbiam po prostuosoby otwarte, pewne siebie..i jak ktos kocha robic loda to ma wielki szacunek. Tym wiecej kocha to robic i tym bardziej sadze ze kobieta jest warta komplementow. Sam bym chcial znac przyjaciolke ktora przedstawia sie mowiac ze jest lodziara. Wielki szacunek i podziw dla tych ktore kochaja robic loda z polykiem. Love!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodziara Daj Ci Boże 100 lat życia może kiedyś za górami za lasami gdzieś cię spotkam.Może na ulicy lub w kościele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_on_lody
Ja jestem facetem, którego kręcą kobiety, mam na ich punkcie fioła. Czasem jednak lubię spotkać się z facetem i mu obciągać. Nic więcej. Podnieca mnie, że trzymam jego fiuta w ustach, że daje mu rozkosz, lubię być uległy, ale jednocześnie mieć władzę nad jego przyjemnością. Podczas robienia loda delektuję się jego fiutem, sam czerpiąc z tego przyjemność. Obciągałem ponad 10 kutasków. Niektórym z finałem w ustach, innym na twarzy. Każdego doprowadziłem do finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×