Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

wierze w pozytywne myslenie

Polecane posty

Gość mi pomogło proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
ja wierze :D nauczyl mnie tego moj facet :) kiedys wiele rzeczy dzialo sie tak jak to sobie wmawialam...nie mowie ,ze caly czas powtarzam sobie pozytywne reguły ... ale mowie: dam rade, bedzie dobrze, uda sie ... i jakos dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie równiez pomogło, kilkakrotnie bylam zaskoczona ze udalo mi sie zrealizowac rzecvzy wydajace sie wczesniej nieosiagalne.....:DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera viera
i to wcale nie cud... to poprostu nasz mozg jest tak fajnie zaprojektowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja terz wierze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też wierzezzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze. Samo pozytywne myślenie nie pomaga.Trzeba działać,a nie liczyć na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuuuuuuuuuuuupppppppuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..............l............lll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony lakier do paznokci
podbijam dobra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami ja zaczelam stosowac "wizualizacje" jak mailam 19 lat i tyle rzeczy zaczelo sie dzia=c w moim zyciu ze bylam w absolutnie absolutnym szoku. rzeczy wczesniej wydajace sie nieosiagalnymi zaczely splywac jak zaczarowane....ale teraz mam depresje i nie chce mi sie nawet myslec pozytywnie. mam aktualnie ochote uzalac sie nad soba i plakac nad moim marnym losem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, wspominalam ze zaczelam jak maial 19 lat, mam teraz 26. wizulalizowalam przez pare lat z malymi pzrerwami na depresyjne wieczory takie jak te:) takze skuteczniosc jesli o moja osobe chodzi potwierdzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, ja swego czasu bardzo intensywnie pracowalam nad pm i rezultaty byly szokujace, zaliczylam tez kurs silvy - wspaniala sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok napisze co nie co...
:) dobrze wiedzieć a iskierka napisałabyś coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok napisze co nie co...
ja wierzę bo się wiele sprawdza ;) znacie takie powiedzenie "nie wywołuj wilka z lasu" albo niemieckie "nie maluj diabła na ścianie"? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to było dobre
warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo - wyleczylam sie z bardzo toksycznej milosci ( na co widokow nie bylo zadnych, nawet dwuletnia terapia u psychologa na nic) - poznalam milosc swego zycia - swego czasu zarobilam sporo kasy, jak na moj zawod i owczesne pol etatu uzbieralam na calkiem nowe auto - przewartosciowalam swoje zycie Ja polecam kurs Silvy ( np. 22-24 .10. 2010 w Poznaniu z prowadzacym Zbigniewem Królickim - boski) TAm czlowiek dostaje takiego powera, ze nic nie jest w stanie cie zatrzymac. Mialam sytuacje, ze o czyms myslalam rano, a po poludniu juz sie dzialo. O czyms snilam, a nazajutrz sytuacja wydarza sie.... to jest niesamowite, ale trzeba myslec, afirmowac, wizualizowac, wyobrazac sobie i nie siedziec z zalozonymi rekami, tylko dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdgdfg
To wszystko to pierdoły bez znaczenia. Rzeczy zdarzają się same i nie mamy na to wpływu. Możesz cały dzień myśleć pozytywnie, a jutro pijany kierowca przejedzie ci dziecko. I gówno na to poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to było dobre
:) dzięki iskierka a jednak mamy wpływ na to co się do okoła nas dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to było dobre
dfgdfgdgdfg- jak nie wierzysz trudno niech przykre przypadki rządzą nadal twoim życiem :( smutne ,ze są tacy sa aż takimi masochistami ja nie będąc na kursie Silvy mam mnóstwo podobnych przypadków z zycia wziętych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdgdfg
Mamy wpływ tylko na drobiazgi. Wiadomo, że nie wygrasz na loterii jeśli nie wyślesz losu i nie znajdziesz pracy jeśli nie wyślesz CV. Ale przed złem tego świata, mordercami, złodziejami, wypadkami i chorobami nikt cię nie ochroni. Ani twoją rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TH is IT DP
Ja będę miał za niecałe dwa lata dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×