Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freequa

co dziś ćwiczyłyście?

Polecane posty

Pomyslalam sobie ze moze jak powstanie taki topic to bedzie latwiej mi sie zmobilizowac do cwiczen :P bede miec mysl ze nie tylko ja sie wysilam...:P Za 2 tygodnie wyjezdzam nad morze...troche pozno na cwiczenia ALE lepiej pozno niz wcale... Zaczynam od brzucha bo tylko z tym cos sensownego uda mi sie zrobic... Kiedys chodzilam na silownie i skupilalam sie na nogach (na brzuchu zawsze mialam ladne miesnie mimo ze za duzo z nim nie robilam-troche brzuszkow regularnie). Obecnie moje nogi to tragedia ale z brzuchem cos sie da zrobic..zaczelam od poswiecenia na to 10min.-dluzej nie wytrzymalam :P A cwicze z plyta "Chce miec taki brzuch" slyszalam ze dobrze dziala :) Jakby co to dam linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia w pomarańczy
spinningowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam z roweru, a teraz biorę się za moje 18 ćwiczeń pilatesa, które robię codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble ble ble ble
trochę sexu :) ja na serio, podobno przy tym dobrze się spala kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5km biegu
i 200 brzuszkow roznych. a sekis za niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze Wy jestescie troche ambitniejsze niz ja w tych cwiczeniach :P JA ide teraz cwiczyc brzuch(mam nadzieje ze dzis dluzej wytrzymam...) a potem jesczez troche pocwicze na stepperze, ale naarzie to sa tylko plany zoabczymy jak wyjdzie z wykonaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymowanka
coś nie mogę wysłać odpowiedzi... dziś: 2 godz rower i 30 minut bieganie i nadal mam mnóstwo energii, nie wiem co mnie dziś nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
ja 3 minuty skakania na skakance, 1,5 godziny spaceru, o 50m brzuszkow i wiecej dzis juz nic nie zrobie.. Laura- ale Ty musisz miec zajebiste cialko, pozazdroscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
i 50 brzuszkow* mialobyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pilates jest skuteczny?? Bo w sumie slyszalam ze cos takiego jest ale nigdy jakos w to nie wnikalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babajo
Ja ćwiczyłam rzuty landrynkami do buzi. Uszkodziłam sobie jedynkę i zraziłam się już na zawsze do gimnastyki. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes69
w niedziele-zaraz raniutko o 6:30 biegalam 30 minut, pozniej troche brzuszkow, i wieczxorem spacer godzinny w trakcie ktorego zjadlam czekolade truskawkowa na pol z kolezanka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebująca opinii
a powiedzcie mi dziewczynki chce zacząc ćwiczenia Temi Webb na pośladki jestem szczupła ale tyłek mi wisi i uda tez są mało jędrne. Moje pytanie jest takie czy ćwiczyc codziennie czy jak zaleca 3 razy w tygodniu ?? kiedy bedzie widac efekty jesli będe regularnie ćwiczyła?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiko8kl98ipl
ja tylko głupa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiko8kl98ipl
Biełam po lody i bitą śmietanę do sklepu,mmmmmmmmmmmm,pychota były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebująa opinii - możesz ćwiczyć codziennie, spokojnie. To nie są jakieś strasznie obciążające ćwiczenia. Tylko przedtem dobrze się rozgrzej. Ktoś tam pytał o pilatesa, czy jest skuteczny - tak, jest, potwierdzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lauro - sama Tamilee ze 3 razy w każdym zestwie przypomina, żeby ćwiczyć ok 3 razy w tyg, tak żeby mięsnie miały czas na regenerację min 48 godz :) to wbrew pozorom nie są takie latwe cwiczenia (jeśli się ćwiczy zgodnie z zaleceniami, zwiększając obciążenie itd) - ja cwiczyłam szczególnie pośladki i brzuch z Tamilee i efekty się pojawiły - pierwsze to w zasadzie po kilku tygodniach, takie konkretniejsze po 2-3 miesiącach na pewno (tyle że ja miałam praktycznie płaski tyłek i chodziło o rozbudowanie mięsni, na to potrzeba trochę czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, ja to ćwiczyłam codziennie i nic mi nie było, a efekty też pojawiły się szybko. Z tym że ja ogólnie byłam już wcześniej wytrenowana;) Ja lubię ćwiczyć codziennie, bo zawsze jest tak że coś wypadnie, i w efekcie ćwiczę 3-4 razy w tygodniu, a więc prawie tak jak zaleca Tamilee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można ćwiczyć codziennie, ale nie cwiczyć tych samych partii mięsni - szczególnie jak się wcześniej nie ćwiczyło za specjalnie ;) przeplatanki jakieś typu brzuch-pośladki są ok :) na forach i w KiFie piszą, żeby nie cwiczyć dwa dni pod rząd tych samych miesni, bo bez regeneracji się spalają zamiast rosnąc generalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy pracujecie i codziennie
tyle biegacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orbitrek jakieś 10 minut i ćwiczenia baletowe na nogi ok 15 minut, plus agrafka 20 razy:) brak czasu, niestety 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×