Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata3131

jaką firme mlm polecacie??

Polecane posty

Gość Futurenet
Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś kupił/a 1000 udziałów Microsoft podczas ich wejścia na giełdę (IPO), dziś one byłyby warte około 3.4 milionów dolarów. Gdybyś kupił/a 1000 udziałów Amazon podczas ich wejścia na giełdę (IPO), dziś one byłyby warte około 1.7 milionów dolarów. Gdybyś kupił/a 10,000 BTC przed ich publikując (ICO), dziś byłyby warte ponad 12 milionów dolarów. A co jeśli wiesz, że istnieje firma, która osiągnęła miliard Euro dochodu w pierwszym roku istnienia, najszybciej z wszystkich firm na świecie? Co zrobiłbyś? I czy w ogóle coś z tym zrobiłbyś? Więcej info jeśli zostawisz kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie polecam MLM Prouve! Niby nowa firma, która prężnie sie rozwija itp a kłamstwo jakich mało... Jedna wielka piramida finansowa - nie wybijesz się wyżej jeśli nie masz znajomości :/ Do tego próbują na wyciągać liderów z innych firm... Tak się nie prowadzi biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, że mówisz bo w zeszłym tyg miałam od nich telefon z zaproszeniem na rozmowę i umówiłam się na poniedziałek, ale w takim razie to ja sobie odpuszcze... brzmieli całkiem wiarygodnie, ale przeczytałam opinie w internecie i widzę same negatywy, więc coś jest na rzeczy, Będę omijać tą firmę szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie, ze tylko raz do Ciebie dzwonili. Mnie normalnie nekają codziennie po kilka razy... Świątek, piątek czy niedziela....Żona już tak sie zirytowała, ze odebrała i zwyzywała żeby dali spokój... To prouvé to powinno sie wogóle nie otwierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondek555
żeby pracowac w czymś takim to trzeba być mega sprzedawcą. na chwile tym pracowałem ale się przeniosłem. co się jednak nauczyłem to moje. a dziś tez jestem sprzedawcą ale troche innym : ) od czasu do czasu czytam na ten tamet artykuły jak http://melle.com/blog/technika-sprzedazy-c-z-k?utm_source=ms i nie musze chodzić na żadne kursy ja koledzy z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKCJA REKRUTACJA Zmień sklep i zarabiaj. Zapraszam do współpracy :) ⏩ Masz komputer, ⏩ smartfon, ⏩ trochę wolnego czasu? Zarób dodatkowe pieniądze. Zostaw wiadomość na priv Zaczynamy rekrutację.Zaproś osoby do tej grupy. Daj znać że zaprosiłeś osobę, jak zechce do nas dołączyć będzie Twoim partnerem. Pracujemy na facebooku. Zapraszam na stronę bloga https://annabadowska.pl/akcja-rekrutacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orszulaq
Zapraszam do obejrzenia filmu : https://youtu.be/KYmR3byueHs Wybrałam Organiclife bo to obecnie najlepszy projekt biznesowy w sieci. Plan marketingowy bije na głowę inne firmy. Zresztą zobacz sam/a . Zapraszam do wspołpracy . Warto tu być i działać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Jola
Miałam już wcześniej styczność z firmami mlm ale firma Organic Life przekonała mnie najbardziej. Dobre produkty, można wejść bez wkładu finansowego lub od razu jak się bierze sprawę na poważnie to wykupić pakiet startowy. Bardzo fajny i korzystny system wynagrodzeń. Jak chcesz się dowiedzieć więcej to zapraszam do kontaktu jolawojciuk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze znajac blizej ten temat wszystkie Firmy sa dobre w Marketingu Sieciowym Mnie natomiast tylko Mercedes interesowal i stabilny dochod a wynagrodzenie i haczyk jest w kazdej ukryty. Pozdrawiam Marek 737727891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×