Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata3131

jaką firme mlm polecacie??

Polecane posty

Gość matii567
Jest wiele wartościowych firm MLM. Właściwie, to niemal każda utrzymująca się na rynku min. 3 lata jest firmą mogącą pochwalić się dobrym produktem i rozwojowym planem marketingowym. Wybór firmy sektoru MLM powinien raczej opierać się na branży i ludziach, z którymi można profesjonalnie współpracować. Ważne, że by wybrać firmę, z którą czujemy się dobrze i autentycznie. Usilne przekonywanie innych, że "oto moja firma jest najlepsza" jest raczej mało profesjonalnym podejściem i wolałbym tego uniknąć. Polecam poczytać ciekawą stronę http://biznes-przyszlosci.blogspot.com Myśle, że można dowiedzieć się tam sporo wartych uwagi informacji, które pomogą być może w realizowaniu swoich aspiracji biznesowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
ja tego nie polecam wciskanie kitu, a naiwnych coraz mniej:P wolę prace na etacie stała pensja + dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmgroupmlm
Poszukuje konsultantek w firmie FMgroup ! najlepiej Krakow i okolice ! dzialamy na zasadach MLM . wiecej na priv . Zapraszam do wsólpracy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastor Jones Jr
Tylko idiota pcha sie do MLM:)a tych brakuje,świadczą o tym pełne desperacji wpisy MLM-ów na wszystkich forach.Brakuje już owieczek do ostrzyżenia,nikt nie chce sie w to bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli 80 milionow ludzi na swiecie ktorzy zarabiaja w MLM to idioci ?? Jakie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Bond
z tych 80 milionów ludzi zarabia ułamek procenta:)reszta ma mózgi wyprane na skzoleniach tych MLM-ych sekt,zarabiają marne grosze ale wmówiono im że sukces jest tylko kwestią czasu więc trzymają sie tego dalej:)szkoda mi tych ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik
Chciałbyś podróżować i jeszcze na tym zarabiać? Mam dla Ciebie ofertę. szczegóły na mail: ikaphu@gmail.com lub skype: ika_phu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeswirowałem i bede upikował wszystkie tematy. A wiec Upik. Od razu uprzedzam z na zaczepki trolli nie odpowiadam. Wiec darujcie sobie frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALL Inclusive.
Oczywiście Kyanim a dlaczego? Bo można zarabiać już w pierwszym miesiącu, która firma MLM pozwala zarabiać po 2 tygodniach? przy wprowadzeniu 4 osoby do firmy? Ile jest warte Twoje zdrowie i twojej rodziny? A oto plan na szybko i ogólnie :) Jade to 4 osoby 9000zł rocznie Perła 2 Jade 24000zł rocznie Szafir -2 Perły+ 1 dystybutor 72 000zł Rubin 2 Szafiry=perła 180 000zł Emerald 2 Rubiny+1Jade +2 osoby 300 000zł Diament 2 Emeraldy+perła 500 000zł Artur Hirth: plan na pół roku zapraszam do kontaktu na FB, lub skypa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALL Inclusive.
Czy w twoim biznesie zwraca się koszt w pierwszym miesiącu i zaczyna się zarabiać? U Nas tak, a do tego Bonusy, jak wycieczka na Majorkę, 3tys złoty, które idzie łatwo wygrać, tylko spiesz się, bo okazja nie jest wieczna!! WOOOOW, GRUBA końcówka miesiąca !!! dziś kolejne rejestracje ! osoby, które były w Gdańsku eksplodowały :) pamiętajcie że za każdą osobę w październiku podwajam ilość dni na Majorkę !!! dziś zrobię dla Was webinar o 20 stej - zapraszajcie gości : http://prezentacjabiznesu.pl - mówcie - chcesz jechać na Majorkę i zgarnąć 3000 zł kieszonkowego - wpadnij na webinar dziś !!! Pozdro. Zaprasza Artur Hirth Warto skorzystać, bo są świetnie promocje i okazje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
albo kolejny nawiedzony, albo znów ten od Intway :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja zapraszam do nowego systemu.Trochę różni się od innych tym że nie chodzisz z katalogami.Praca polega na promowaniu firmy. Powstała nowa Firma w branży sklep spożywczo-przemysłowej zwana FAMILO : -zostając jej członkiem uzyskujemy bezpłatny dostęp do sklepu internetowego , w którym samodzielnie robimy zakupy w cenie 5% do 20% taniej, - istnieje możliwość uzyskania rabatów - duże promocje np., we wrześniu proszek do prania Vizir za 1gr, mydło za 1gr, - dostawa paczki zakupowej kurierem do domu, - rejestracja darmowa -przy kilkogodzinnej pracy spory zarobek Zapraszam do darmowego podjęcia współpracy : http://www.familo.com/r/laurka0905 Życzę sukcesu Patrycja Podlewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogger
Witam, ja osobiście polecam MLM "7 minutowy trening". Jest bardzo dobrze rozwijającym się MLM w Polsce. Ma świetny plan wynagrodzeń : 1.Od każdej osoby poleconej osoby firma wypłaca prowizje w WYSOKŚCI 50 % jego zarobków. 2. 50% prowizji od sprzedanego produktu (program fitness) 3. Bonus BINARNY czyli 10$ od każdej osoby poleconej w słabszej nodze. Więcej informacji znajdziecie na 7minutowytrening-la.blogspot.com lub na mój email tarnus@wp.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy osób kreatywnych, ambitnych z charyzmą do pracy w prężnie rozwijającej się branży MLM. . Zarobki bez górnego limitu. Rekrutacja do końca lipca kontakt gg 18087700 email amazi89@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward Snowdem
Ja polecam Oriflame ale jak mojz centrala się dowiedziała ile wyciągam to postanowili mnie wykończyć http://cur.lv/19y4r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMOlga
Polecam Firmę Vision International People Group. Międzynarodowa firma ze świetnym produktem, co potwierdza to że jako jedyna firma MLM, Vision współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia i posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z planem marketingowym Vision. Osoby chętne do współpracy z Vision zapraszam do kontaktu kow.olga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja serdecznie zapraszam do Oriflame. Kosmetyki tylko dla siebie lub sprzedaż innym osobom. - Co tylko chcesz. Zapraszam na : http://oriorime.blogspot.com/ . Tu znajdziesz więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaku
Witam wszystkich, ja jestem od dłuższego czasu w Golden Drop (ekologiczny olej rzepakowo-lniany z mega dawką omega-3, a więc bardzo na topie). Tutejszy plan marketingowy jest niezwykle prosty i zrozumiały. Firma 4-letnia z Wrocławia. Szczerze polecam. Zainteresowanych zapraszam (k_a5@o2.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Kubiak
Zapraszam na naszego bloga www.bialeorly.eu Cenne wskazówki dla każdego, kto myśli o działalności MLM na dużą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie chce wam zaproponować Nisze na Polskim jak i zagranicznym rynku,jest to przyjemne zajęcie dla kobiet i nie tylko które chcą zrobić coś dla siebie . Przedstawiam Pomysł na produkcje świec rzeźbionych. Jesteśmy producentem topielników do wykonywania świec rzeźbionych,oraz zaopatrujemy naszych klientów w komponenty do ich wykonywania. Po niżej skrócona oferta " Wykonujemy formy w kształcie gwiazd do produkcji świec rzeźbionych, formy w dowolnych wymiarach ,wykonujemy dowolne formy do produkcji świec Cena dotyczy 1 sztuki formy Ponadto: Stwórz biznes dla siebie - rób co lubisz ,rękodzieło - To jest To. Rzeźbiony świecowy biznes jest to świetny sposób połączenia artystycznego hobby i sposobu zarobku. Według Narodowego Stowarzyszenia Candle, w 2010 roku roczna sprzedaż świec w Stanach Zjednoczonych wyniosła 2 mld euro, 70 procent domów używa tych świec. Rzeźbiony świecowy biznes możesz wykonywać w zaciszu domowym. Zaletą są niższe koszty rozruchu biznesu niż większość małych firm, a przeznaczony jest on dla konsumentów poszukujących spersonalizowanych przedmiotów, wystroju domu lub prezenty. Wykonujemy Topielniki do Parafiny 6-komorowe i inne Idealny pomysl na wlasny biznes niewymagający dużych nakładów finansowych Parametry techniczne: Dlugosc -69 cm Szerokosc -49 Wysokosc 49 Napiecie 230V Moc -2KW Topielnik wykonany jest z blachy nierdzewnej co skutkuje jego wieczna trwałością,dodatkowo jest izolowany termicznie aby nie tracił ciepła. Topelniki wykonujemy w dowolnych wymiarach od profesjonalnych po Hobbystyczne . Topielnik parafiny wyposażony jest w 6-komor o średnicy 15 cm kazda ,termostat automatyczny wraz z grzałka 2KW,wskaznik temperatury, zawór spuszczania wody,korek wlewu wody,dwie raczki do swobodnego przenoszenia,nóżki itp. Jest to profesjonalne urządzanie do wytwarzania swiec które pozwola Ci na robienie czegos co zachwyci każdego. Świece można formowac na różne sposoby jak i w różnych barwach. Koszt wyprodukowania jednej świecy o wysokości 30 cm to JEDYNE 8-10 zl Topielnik jest Nowy nigdy nie był używany. Tego typu topielnik w Polsce kosztuje od 6 do 10 tysięcy zlotych Cześć naszych klientów rozpoczeła działalnośc w Polsce jak i zagranicą ,zostały uruchomione wyspy handlowe które zajmują sie produkcja na oczach klienta . Dodatkowo posiadamy w sprzedaży wszelkiego rodzaju formy ,jak i parafiny do wykonywania świec rzeźbionych i nie tylko . Zadzwoń i dowiedz sie więcej ,chcesz byc wytwórcą - to dużo nie kosztuje. " Pozdrawiam i w razie pytań można sie kontaktowac pod numerem 669125410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaDemarczyk
Witam Z calego serca moge polecic wam firme FLP.Flp jest najwiekszym na swiecie plantatorem i wytworca produktow aloesowych i pszczelich( zdrowia i urody).Buduje swoj biznes korzystajac z zaplecza firmy i jestem mega zadowolona.Przede wszystkim firma daje wolnosc.Sam jestes dla siebie szefem,pracujesz kiedy chcesz i z kim chcesz.Ja jako sponsor dokladam wszelkich staran aby pomoc mojej osobie odniesc sukces bo jej sukces to i moj sukces.Dlatego jesli jestes zainteresowany wspolpraca ze mna to napisz na ania.demarczyk@gmail.com Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestary wyjadacz
Chciałem powiedzieć bardzo ważną w moim mniemaniu rzecz. Otóż, postawienie pytania - jaką firmę mlm polecacie?? - bez podania dodatkowych informacji jest bez sensu. Po pierwsze... Jak wiadomo, biznes MLM oferuje 3 sposoby na zarabianie: 1. używanie produktów firmy ze sporadycznym polecaniem znajomym 2. zostanie konsultantem w celu prowadzenia regularnej sprzedaży produktów i 3. budowanie siec***artnerskiej w celu generowania dużych obrotów towaru i odpowiednio zarabiania dużych pieniędzy. Należałoby sprecyzować - jaki rodzaj działalności z trzech wyżej wymienionych interesuje? Bo w różnych firmach są różne plany wynagrodzeń i w jednych jest on korzystniejszy dla sprzedawców, w innych - dla organizatorów sieci. Ma też duże znaczenie rodzaj i grupa cenowa produktów firmy. Osoba, która przykładowo postanowiła zostać konsultantem a jest mało doświadczona w sprzedaży powinna szukać oferty z niedrogim i prostym w używaniu produktem: perfumy, kosmetyki, chemia gospodarcza. Suplementami zaś powinna zająć się osoba, która gotowa jest dużo się uczyć technik sprzedaży, oswajać techniki obsługi klienta oraz wiedzę w zakresie fizjologii człowieka. Najlepiej maja ci, kto postanowi budować sieć. Wystarczy dobrze zrozumieć zasady duplikacji a rodzaj towaru i jego cena nie będą mieć żadnego znaczenia, bo nie będzie on zajmować się ani sprzedażą ani konsultowaniem. Przydatne natomiast będą umiejętności podtrzymania dobrych relacji z ludźmi i choć trochę charyzmy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timefornewlife
Osoby zainteresowane budowaniem struktur w nowej firmie MLM zapraszam do kontaktu. Do zrobienia w nowej firmie zawsze jest dużo, ale korzyści z bycia na czele struktury też są nieporównywalne, więc jeżeli w perspektywie 2 lat chcesz faktycznie zarabiać konkretne pieniądze i być na górze struktury, a nie być jednym z wielu, którzy pracują na tych, którzy są na czele, zadzwoń lub napisz 577 763 427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie rozpoczęlam swoją przygodę z MLM. Na poczatku miałam do tego dość sceptyczne nastawienie. Po około 2 miesiącach zauważyłam w tym sens tymbardziej, że firma z którą pracuje ma zupelnie inny innowacyjny system. Jeśli jesteś zainteresowana/ny proszę o kontakt na t-ela@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×