Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata3131

jaką firme mlm polecacie??

Polecane posty

Gość marianna pe
a w tuppevare warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stbiznes
Witam serdecznie wszystkich. Pozwole sobie dolaczyc do tematu,byc moze informacje ktore tutaj zamieszcze beda przydatne komus,kto poszukuje realnego dodatkowego dochodu. Kilka slow o mnie,jestem przedsiebiorca z Wroclawia i prowadze znana hurtownie markowych perfum. Wiekszosc czasu poswiecam na rozwoj swojej firmy,jednak jestem osoba ,ktora lubi dywersyfikowac swoje zarobki i zawsze chetnie slucham gdy ktos ma ciekawe koncepcje biznesowe.. Nie tak dawno bo ok 3-4/mc temu jeden z moich klientow, ktory robi zakupy w mojej firmie podczas luznej przyjacielskiej rozmowy pochwalil sie, ze zaangazowany jest w nowy bardzo inowacyjny i dochodowy temat biznesowy. Zapalila sie u mnie lampka ciekawosci,ale nie wypadalo mi wypytywac odrazu o co chodzi. Przy kolejnym telefonicznym umowieniu odbioru towaru,spytalem czy znajdzie troche czasu i przedstawi mi zarys biznesu,ktorym sie zajal,na co on odpowiedzial-ok. Ciezko mnie czym zaskoczyc i do wielu tematow podchodze z awersem, ale po tym co uslyszalem od niego o biznesie nie potrafilem przejsc obok takiej szansy obojetnie i zaangazowalem sie rowniez. Teraz moge smialo powiedziec,ze byla to jedna z Najlepszych decyzji jakie podjalem w zyciu. Nie jestem w stanie opisac biznesu na lamach forum ,wiec jezeli zaciekawilem kogos z czytajacych ,zapraszam na swoja strone www.st-biznes.pl ,gdzie mozna zapisac sie na moj darmowy Newsletter,w ktorym zawarte sa dokladne informacje dotyczace biznesu. Pozdrawiam wszystkich.Rafal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wiadomo, że każdy najczęściej chwali to co robi. Wydaje mi się jednak, że wybór z jaką Firmą w systemie mlm zechcesz pracować należy wyłącznie do Ciebie. Postaraj się o sprawdzenie co kto oferuje i jak możesz na tym skorzystać, uwzględniając również koszt jaki przyjdzie Ci ponieść. Sprawdź plany marketingowe, poproś o wyjaśnienia, przekonaj się czy będziesz miała dostęp do bezpłatnych szkoleń i na jaką pomoc ze strony sponsora możesz liczyć. Następnie dokonaj analizy ile czasy i pieniędzy chcesz zainwestować i co konkretnie chcesz osiągnąć. Nie agituję Cię do współpracy ani ze mną, ani z Firmą, z która ja współpracuje, ale zapraszam na mojego bloga, być może znajdziesz tam kilka odpowiedzi, które pomogą Ci w dokonaniu najlepszego dla Ciebie wyboru. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM =
największe globalne oszustwo współczesnego upodlonego świata Kant, fałsz, obłuda i dojenie frajerów !!! Przecież wystarczy elementarna logika aby nie dać się wydymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusek ?
już tu przylazłeś zebrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj ludziom się wygadać, może im to ulży, może wstali lewą nogą i są niezadowoleni z wszystkiego co ich otacza. Tacy "znawcy tematu", to przecież normalne, gdy promujemy mlm, każdy ma swój punkt widzenia. Należy to uszanować i nie warto nikogo przekonywać, że jest inaczej. Ci ludzie wiedzą swoje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie przekonywanie ?
pakujecie się wszędzie z tymi swoimi piramidami, żałośni nieudacznicy. Gdyby to było choć w 10% tak dobre jak wy to wciskacie, to nie obrabiali byście się z kolejką chętnych. Wasze zachowanie jest najlepszą opinią o tym co staracie się wcisnąć swym natrętnym żebractwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak ty poświęcać ?
na żebranie na forach ruski głupku :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeetam:)))))))))))))))))
Liderka :D Od żebrania na forach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeetam:)))))))))))))))))
nieograniczone możliwości, hahahahaha wpisywania takich durnych agitek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyy
a to się rozwinęłaś nieograniczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najlepiej!!!!!!!!!
idzie sprzedaż automatycznych koniobijek mongolskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najlepiej!!!!!!!!!
Polecam MLM w sektorze mongolskich koniobijek. Doskonały plan wynagrodzenia. Tysiąc złotych za 100 RWBS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
to jak ktoś jeszcze ma wątpliwości, to niech popatrzy do czego doprowadzają piramidy ! Się dziewczyna dorobiła :D Kto chciałby aby była jego znajomą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
to jak ktoś jeszcze ma wątpliwości, to niech popatrzy do czego doprowadzają piramidy ! Się dziewczyna dorobiła Kto chciałby aby była jego znajomą ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
To jak Żaklinko ?, sądzę że komitet kolejkowy już sobie stworzyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
Najnowszy news !!!!! jak zrobisz 101 RWBS w koniobijkach to premia ekstra tysiąc pięćset sto dziewięćset :) Płatne oczywiście w rabacie na zakup koniobijek :) Bo wszak konia bicie uprzyjemnia życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyyyy
To jak Żaklinko ?, sądzę że komitet kolejkowy już sobie stworzyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie, nie wierzcie w te
"interesy". To jest śmiech na sali a nie zarobek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam siebie , idę na kolacje ... A ty masz zadanie : Dowiedzieć się, w jaki sposób kupiłem produkty na kolację, aby mieć z tego wymierne korzyści ... Działaj .... nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam siebie , idę na kolacje ... A ty masz zadanie : Dowiedzieć się, w jaki sposób kupiłem produkty na kolację, aby mieć z tego wymierne korzyści ... Działaj .... nie zwlekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa8888
Witam. Jestem nowa i znalazłam na internecie coś zupełnie nowego. www.reverss.com.pl. Co o tym sądzicie? Mi to nawet się podoba bo nie kazują kupować produktów ze swojego sklepu. Proszę Was o opinię bo nie wiem czy ryzykować. Paru znajomym już to przedstawiłam wszyscy wyrazili chęć ale chciała bym jeszcze aby większe grono się wypowiedziało. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fienie4ka
W obronie MLM chciałabym coś powiedzieć. Należę do kilka MLM, gdzie jestem tylko konsumentem. Kupuję produkty wysokiej jakości, których nie można kupić w sklepie, po cenie od 15 do 35% niższej. Zamówiłam - kurier przywiezie, no problem. Jestem aktywna tylko w jednej kompanii, gdzie i zarabiam. W mojej grupie jest osoby i zarabiające dobre pieniążki i dużo tylko konsumentów Na tym i polega MLM. Chcesz zarabiać - bądź aktywnym, szukaj nowych liderów albo konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
W temacie jest pytanie: jaka firmę mlm polecacie? Ja polecam polską firmę kosmetyczną Mariza. Produkty są naprawdę wysokiej jakości, a ceny atrakcyjne. Firma na rynku sprzedaży bezpośredniej dopiero się rozwija, więc konsultantów jest jeszcze niewielu, a co za tym idzie są perspektywy. Zainteresowanym polecam: www.grazia.klubmariza.pl ew. gg. 3986044 Moim skromnym zdaniem, jeśli przeciwnicy mlm mają tyle do powiedzenia powinni dodać nowy temat i tam wypowiadać swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącz do Klubu Mariza ! Darmowa Rejestracja Będąc Konsultantem Mariza: zamawiasz produkty, korzystając ze specjalnego 30% rabatu podstawowego. Możesz więc kupować kosmetyki wyłącznie dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach polecając i sprzedając produkty innym, zarabiasz realnie 30%, czyli różnicę między ceną katalogową a Twoją ceną zakupu. Zwiększając swoje zakupy możesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty zajmując się budową własnej struktury sprzedaży Twój zysk wzrasta. Otrzymujesz dodatkowe bonifikaty od obrotu tworzonej Grupy Osobistej oraz bonusy w generacjach od kolejno odłączanych Grup Liderskich. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do Klubu Mariza, gdzie wspólnie z nami możesz zacząć budować swój biznes w oparciu o czyste i jasne zasady. Zapraszam na moją stronę ,gdzie możesz zapisać się do Klubu Mariza : www.tiptop.klubmariza.pl lub www.tiptopmarizaklub.manifo.com lub zadzwoń 798 512 586 http://strefamariza.pl/files/MARIZA_katalog_9.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWP Hrabia Ponimirski !!!
Ktoś wczoraj wyciął twoją reklamę i moje pytanie. Ponawiam je więc. Powiedz miła Agnieszko w jaki sposób można zgodnie z prawem sprzedawać produkty, nie mając zarejestrowanej działalności gospodarczej, nie narażając się na konflikt z prawem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×