Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beata3131

jaką firme mlm polecacie??

Polecane posty

Gość maybe 79
witam...ja polecam niemiecką firmę Maybe Lauretta Larix Perfume. W Polsce dopiero zaczynają działać, ale na świecie są już znani. Działają w ponad 50 krajach na świecie. Mają super plan marketingowy - jak raz osiągniesz jakiś poziom to już z niego nie spadasz... a perfumki i inne produkty sprzedają się super, są bardzo ładnie zapakowane i bardzo trwałe, poza tym rejestracja jest DARMOWA i nie ma obowiązku kupowania starterów czy składania zamówień co miesiąc, nie ma tez minimalnej kwoty za którą trzeba zamawiać. Naprawdę polecam. Firma jest w Polsce od niedawna i wiadomo co to oznacza :)...im wyżej tym lepiej "jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu to pracuj mądrze a nie ciężko" www.maybeperfume.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem z grupą Magią sukcesu wprowadzam na rynek europejski fenomenalny produkt, będący połączeniem najnowszych technologi w procesie przedłużania młodości, oraz opóźniania efektów starzenia się. Poszukuję na terenie całej Europy osób zainteresowanych możliwością uzyskania dodatkowego stabilnego dochodu wypłacanego na 6 różnych sposobów. Ze swojej strony, oraz Naszej grupy oferuję Państwu wsparcie i pomoc w tworzeniu oraz realizacji projektu, szeroki wybór narzędzi marketingowych oferowanych przez Naszą grupę, kursy, video maila i wiele wiele więcej. Jeżeli szukasz pewnego źródła dochodu, oraz produktu na którego jest bardzo duże zapotrzebowanie zarówno po stronie damskiej jak i męskiej zapraszam Cię do kontaktu. Ofertę tą kieruję do osób, przedsiębiorczych, ambitnych, którzy pragną od życia więcej i chcą realizować swoje marzenia. http://www.magiasukcesu.com/538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARMOWE MATERIAŁY DLA AKTYWNYCH!!! Zostań Ambasadorem Marki PAESE ! Kupuj dla siebie taniej 35-50% lub zarabiaj oferując nasze kosmetyki swoim klientom ! Nie musisz inwestować ani złotówki, by zostać Ambasadorem Paese Kupujesz kiedy chcesz, nie ma przymusu robienia zamówień co miesiąc , nie ma także minimalnej kwoty! Kupujesz produkty bezpośrednio od producenta, za ceną, jaką są warte, nie płacisz sztucznie pompowanej ceny długą dystrybucją detaliczną. Możesz również zarabiać, pokazując katalog Paese, proponując kosmetyki Twoim znajomym, rodzinie, współpracownikom. Jeśli wspólnie z nami chcesz zacząć budować swój własny biznes mamy dla Ciebie propozycję współpracy oparta na czystych i jasnych zasadach. Zbudowanie grupy biznesu to nic innego jak zaproszenie do klubu innych osób, aby zajmowały się dokładnie tym samym co Ty! Kogo zaprosisz do swojego biznesu, zależy wyłącznie od Ciebie. Zarabiaj od 5-20% od sprzedaży całej Twojej Grupy Biznesu, dodatkowo bonusy 250,500 i 750zł. weekendy w spa i tygodniowe wycieczki. Chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się ze mną: Niezależny Dyrektor Marki Paese Paulina Ponikowska Staniec, tel. 698 161 373, paese.kosmetyki@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adddda
te całe mlm-y są gówno warte, na spotkaniach tylko głośną klaszczą i mówią jak pięknie i cudownie i że się tyle pieniędzy zarabia że rzygać nią można a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Artur
Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 800 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia. Dowiedz się więcej: Mariusz Artur mariuszartur1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam biznes z firmą, która oferuje środki do usprawnienia pracy silników samochodów i oszczędzania paliwa. Oszczędność wynosi 20%. Cena nie przekracza 150 zł na 2500 litrów paliwa. To jest praktycznie tak jakbyś kupił 500 litrów benzyny za 150 zł! Bardzo dobry również jest plan wynagrodzenia. Zainteresowany? Zostaw tu kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie konkrety interesują? Napisałem: "oferuje środki do usprawnienia pracy silników samochodów i oszczędzania paliwa. Oszczędność wynosi 20%. Cena nie przekracza 150 zł na 2500 litrów paliwa. To jest praktycznie tak jakbyś kupił 500 litrów benzyny za 150 zł!" Dodać mogę jedynie, że jest on w postaci tabletek, płynu bądź granul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego napewno w markecie nie znajdziesz. I jakoś nie słyszę, żeby ktoś chwalił te środki od których półki się uginają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mówię że chwalą ? Mówię, że półki się od nich uginają To jak ? powiesz w końcu ? Czy tylko będziesz pierdaczył jak każdy wyznawca piramid ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kolego? Ja nie jestem przyzwyczajony rozmawiać w takim tonie. Jeśli chcesz uzyskać jakichś informacji, to zachowuj się. Jeśli zaś chodzi ci tylko o rozładowanie swojego napięcia emocjonalnego, to idź do psychologa, ja nie jestem od tych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ! Pytam cię jak prosty menel Mówisz , że oferujesz produkty do...... Pytam więc wprost : JAK SIĘ NAZYWA , JAKIEJ MARKI ? Co jest ? Obraziłeś się ? No pięknie :) Masz tak zawsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzwyczaiłem się gadać z menelami. Zwłaszcza na ich poziomie. Nie oferuję produkty, tylko możliwość współpracy z firmą mlm. Produkt nazywa się MPG-CAPS. Co ci to dało? I tak po polsku praktycznie żadnej informacji niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo mi dało panie expert ! Bardzo dużo !!! :) a co ? A to , że proponujesz kolejną piramidę , której ochrona prawną jest produkt, prawdopodobnie badziew warty mniej niż te z Tesco ale sprzedawany 100 razy drożej ! O którym de facto nie masz zielonego pojęcia :D OT CO ! Każdy produkt sprzedawany na Polskim rynku powinien zawierać informację w języku Polskim Łapiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę - nie jesteś specjalnie rozgarniety. Postaram się napisać nieco bardziej zrozumiale. A więc... Jeśli wg ciebie to piramida, to zgłoś to do prokuratora, gdyż piramidy (w kontekście piramid finansowych) są karane. Skoro to badziew, to jakim niby cudem jest certyfikowany i sprzedawany w 200 krajach świata? Na dodatek jeszcze w systemie poleceń osobistych. Powiedz mi - ile razy kupiłbys ten sam towar, gdyby po pierwszym zakupie okazał się on być badziewiem? I ostatnie. Czy ja napisałem, że nie zawiera napisów w języku polskim? Napisałem, ze niema informacji w języku polskim. Chodziło o internet. Łapiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piszę przecież , że wystarczy produkt i w świetle prawa każda piramida jest cacy i legalna jak psia micha :D . Jaki ? , nie ważne :) . Nie wiem jakim cudem jest sprzedawany i gdzie ? , skąd mam wiedzieć skoro po za wodolejstwem nie napisałeś nic ? A grzecznie pytałem ! Nie interesują mnie sposoby , hehehe"zarabiania" w piramidach , ale chciałem zapytać co to za cudo ? Gdzieś ty się człowieku uchował ? Oj !!!! ciężko ci w tym sprzedawaniu będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, widzę masz jakiś uraz psychiczny na punkcie piramid! Czy to jakiś odmienny rodzaj manii prześladowczej, że wszędzie piramidy widzisz? :-D Ok. Zostawiam to tobie. A o produkcie co nieco jednak znalazłem po polsku. Miałeś szczęście! Masz tutaj do poczytania... MPG-CAP - nowy produkt amerykańskiej firmy FFI, która od lat współpracuje z NASA. MPG-CAP to rewelacyjne tabletki, które po dodaniu podczas tankowania do paliwa gwarantują przejechanie dłuższego dystansu tj. około 10-15% (lub więcej) na tej samej ilości paliwa. Pigułki paliwowe MPG-CAP to rewolucyjny produkt amerykański, stosowany od dawna przez NASA i agencje rządowe USA, zmniejszający zużycie paliwa (benzyny lub oleju napędowego), a tym samym zwiększający ilość przejechanych km na tej samej ilości zatankowanego paliwa. Wrzucona do baku pigułka MPG-CAP rozpuszcza się w paliwie powodując udoskonalenie jego właściwości. Dzięki wprowadzeniu do paliwa naturalnych komponentów uzdatniających oraz katalizatorów powierzchniowych, ścianki komory silnika zostają oczyszczone i pokryte mikrowarstwą katalizatora. Żywotność poszczególnych części silnika, a zwłaszcza tłoków, świec zapłonowych, czy żarowych zwiększa się sukcesywnie w miarę stosowania takiego „uszlachetnionego paliwa. Lepsze spalanie powoduje zmniejszone wydzielanie gazów oraz mniejszą emisję tlenków węgla, powodując tym samym mniejsze zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Pigułki paliwowe MPG-CAP są bezpieczne w użyciu, łatwe w stosowaniu i nie zawierają żadnych wypełniaczy czy rozpuszczalników. W chwili obecnej MPG-CAP są najlepszym na świecie sposobem na obniżenie kosztów eksploatacji pojazdów mechanicznych o napędzie spalinowym na kilku poziomach używalności (koszt paliwa, przeglądy, remonty, naprawy, itd.). Jedną pigułkę paliwową MPG-CAP stosuje się na każde 50-85 litrów paliwa i widoczną poprawę efektywności opisanej powyżej można zauważyć i odczuć po 3-5 tankowaniach. ZASTOSOWANIE PIGUŁKI PALIWOWEJ MPG-CAP Wszelkie urządzenia mechaniczne, silniki i agregaty napędzane benzyną lub olejem napędowym. Samochody osobowe i ciężarowe (niezależnie od tonażu i przeznaczenia), autobusy, ciągniki, motocykle, łodzie motorowe, agregaty, ciężki sprzęt budowlany i inny, itp. Gwarantowane przez producenta zwiększenie przebiegu to 1014 % na litr. ZGŁASZANE PRZEZ KIEROWCÓW ZWIĘKSZENIE PRZEBIEGU TO NAWET 20%, 22.5% i 29% NA TEJ SAMEJ ILOŚCI PALIWA. ZWIĘKSZENIE ŻYWOTNOŚCI I SPRAWNOŚCI SILNIKA WZRASTA O 20-35%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) . Czegoś cię nauczyłem /mam nadzieję /. Następnym razem : Nazywam się XXX Pracuję dla Firmy YYY Oferuję produkt ZZZ Tu widział bym link do strony firmy, producenta, opinii konsumentów,oceny rzeczoznawców , polskich rzeczoznawców , itp,etc. Nie polecam obrażać się na klienta ani też robić innych czynności których tu się dopuściłeś . Podsumowując : Nie wzbudziłeś we mnie nawet szczątkowej potrzeby nabycia oferowanego przez ciebie produktu . O sprzedawaniu go ? tym bardziej ! Tak więc dobrej nocy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzbudziłeś we mnie nawet szczątkowej potrzeby nabycia oferowanego przez ciebie produktu . O sprzedawaniu go ? tym bardziej ! Dzięki Bogu! Wyobrażam sobie - ile musiałbym zabiegów regenerujących psychikę wziąć, by zminimalizować szkody po współpracy z tobą! Wiesz dlaczego? Nie myślisz racjonalnie. W tym twój największy problem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzałam katalog batterware wydaje mi się,że ciężko to byłoby sprzedać chemia... niedawno "ktoś " wciskał mi szmatkę do mycia okien samą wodą, bo płyny szkodliwe.. "ktoś inny "polecał zakup tabletek na oczyszczenie jelit z robaków i toksyn, twierdząc przy tym ,że lekarze są głupi... i bądź tu mądry... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ścierkę do mycia okien , szyb w samochodach, monitorów kupisz za około 5 zł w Biedronce produkcji Stella Pack . Ścierka istotnie myje bez żadnych płynów , jest rewelacyjna :) . Zero zacieków, smug i zero płynów i polerowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ktoś " wciskał mi szmatkę do mycia okien samą wodą, bo płyny szkodliwe.. może to chodzi o raypath nie pamiętam nazwy, tylko cenę ok. 200 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na tym polega sukces wszystkich piramid obecnie dla zmyły, nazywanych MLM . Sprzedać coś za kilkaset razy wyższą cenę niż odpowiednik na rynku :). Ta ściera ? , jest tego dobitnym przykładem :D Każda ścierka z mikrofibry ma takie właściwości , aczkolwiek tych z chińskich sklepów za 3 złote nie polecam . Niemniej ze Stelli znajdziesz w każdym sklepie za około 10 zł a w Biedronce za około 5 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Menel... ..kupuję papierowe ręczniki 2 za 1. 99 i po użyciu do mycia np. okien wyrzucam, oszczędzam na wodzie...nie piorę szmatek wychodzi jeszcze taniej niż te chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No OK :) , ale z ręcznikami się męczysz i dręczysz :( Znam ja ci ten ból :( A taką z mikrofibry opierdzielisz wszystkie okna ,bez polerowania, oglądania i smug, wwalasz do pralki i na kilkanaście razy Ci wystarczy :). Możesz wierzyć staremu menelowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ci i taką...z mikrofibry.. a w temacie.. znam kilka osób, które dorobiły się na sprzedaży aloesu, suplementów... i trudno się dziwić, sprzedają krem o 100 PLN drożej niż wynosi jego faktyczna wartość.. ale jedno Ci powiem, nie da się z tymi ludźmi rozmawiać normalnie, oni wszystko mają lepsze, zdrowsze i jak nie kupisz ich produktu, umrzesz! / co jest normalnym biegiem świata/ i tylko oni ich produkty są w stanie przywrócić nam zdrowie, szczęście, pieniądze i w końcu rozum, którego wg tzw menadżerów / czytaj domokrążców/ nam nieszczęśnikom brak to tyle w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Koleżanko :) Znam ich wszystkich piramidziarzy lepiej niż własne pięć palców . I tak jak mam czas to sobie z nich drwię , rozpalając ich oczywiście do czerwoności :) Ale nie cierpię takich cwaniaczków żerujących na ludzkiej niedoli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×