Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

anka19891989 - napisałam do ciebie na GG. Ja byłam w podobnej sytuacji i wyleczyłam się, jest metoda która leczy ubocznie PCO i dzięki temu zaszłam w ciążę, Ale tak jak mowię, jest to uboczny efekt innej metody, ja nie wiedziałam że jestem płodna i zaszłam w ciążę, nie wiedząc, ze przy okazji zostałam wyleczona z PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co juz tak dawno antyków nie brałam i strasznie dziwnie sie przy tym czuję. pofolgowałam sobie troszkę z jedzeniem, bo stwierdziłam, że i tak przytyję i tak, do tego po tabletkach cycuchy mi urosły o dwa rozmiary, czuję się jak balonik i jeszcze nie kończące się plamienia, ale czego się nie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja też tak zawsze miałam jak pierwsze opakowanie brałam a z jedzonkiem to też sobie tak folguje bo do tego pół roku temu rzuciłam palenie i trochę ciałka przybyło ale nie żałuje i teraz nie ma sensu na jakieś diety przechodzić :-D smacznego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie, że to normalne dlatego nie przejmuję się kompletnie:)wrrr kiedy ten piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny dawno mnie tu nie było ale jestem na bieżąco z wami.U mnie bez zmian we wrześniu mija 5lat starań i jedyna szansa to in vitro,ale dopiero może pod koniec roku.Dzisiaj to mam zły dzień dziewczyny ja pracuje w takiej przychodni co na codzień mam styczność z kobietami w ciąży dzisiaj na cały gabinet było słychać bicie serduszka z KTG super uczucie ale mnie cisło w gardle z żalu że to nie ja jeszcze powiedzały do mnie dotkni może sie zarazisz.Ciężko naprawde ale już nie bede zanudzać w tym roku 29lat może 30 bedzie szczęśliwa całuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizu.zizu
donata27 - nie tylko ty tak masz , mysle ze wszystkie tak mamy, dzis plakalam jak sie obudzilam , snilo mi sie ze biegnie do mnie dziewczynka , wpadła w moje ramiona , a ja ją tak mocno ściskałam , w śnie to była moja córka , czułam to , ze jest moja . Dramat zaczął się jak się obudziłam . Pamiętałam każdy szczegół jej twarzy , ubranka , głosiku . Nie załamujmy się , nie wolno nam się poddać . Każda droga ma swój kres , na końcu mojej czeka na mnie to maleństwo które śniłam , i myślę, że już zaczyna się niecierpliwić tak samo jak ja . Wniosek jeden , trzeba działać :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie , które jesteście na tej samej drodze co ja , trzeba iść , niezależnie od tego jak długo. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Cześć :) Dziewczyny mam do Was prośbę. Czy mogłybyście napisać jak wyglądają przygotowania do inseminacji w Polmedzie? tzn. jak długo się przygotowywałyście, jakie badania musiałyscie zrobić i czy stymulowane są wszystkie dziewczyny bez względu na to czy mają owulację czy mają z nią problem? Będę wdzięczna za Wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi nie wiem jak robią w Polmedzie, ale kiedyś miałam przygotowania na Polnej w Poznaniu a z tego co czytałam na innych forach wygląda to podobnie wszędzie. Brałam od 3-8 dnia cyklu clo a później monitoring owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi czyli widzę, że leczenie męża nie przyniosło spodziewanych efektów skoro myślicie o inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam na 15, a też się wybierasz? Właśnie oglądam TV i pokazują noworodka, który waży 6 kg:O 2008- początek starań listopad 2010- pierwsza wizyta w Polmedzie grudzień 2010- niepłodność męska styczeń 2011- rozpoczęte przygotowania do ICSI 2008- początek starań listopad 2010- pierwsza wizyta w Polmedzie grudzień 2010- niepłodność męska styczeń 2011- rozpoczęte przygotowania do ICSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pytam kiedy cię zasypać pytaniami :-) a ja dopiero w połowie lutego :-( chyba oszaleje z tego czekania a dzisiaj dzwoniłam do laboratorium to wszystkie wyniki już są tylko tego hormonu jeszcze nie ma a myślałam, że się rozerwę w weekend i jakiś wypad do Wrocka na zakupki kino a tak do przyszłego tygodnia muszę czekać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten noworodek to jakiś smok chociaż moja koleżanka i to naturalnie urodziła 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie robisz te badania? mi do kompletu brakuje tylko cytologii i powtórnych badań M, wyniki miały być na początku tygodnia a do dziś ich nie widać, zaraz będę interweniować. Jak masz jeszcze jakieś pytania, które mogę zadać na jutrzejszej wizycie to pisz, bo ja znając życie wejdę, wysłucham co lekarz powie i wyjdę:) W takich sytuacjach często zapominam o co mam pytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w TV mówili, że to nie jest rekord, największym noworodkiem był chłopiec ważący 9kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tak jakby juz trochę odchowany :-D ale dziękuję takiego dzwigać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam na Powstańców Śląskich. Pytań na razie nie mam pewnie przypomni mi się coś po czasie, ale najbardziej mi chodzi o tą hipnoze jak to wygląda i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kręgosłup wysiada:) Ale mama też niczemu sobie :P Oki o hipnozę na pewno spytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak twoje samopoczucie ? już niedługo zaczniesz :-) normalnie takie emocje :-) będę mocno trzymać za ciebie kciuki żebyś później te zastrzyki dała radę przeżyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpuściłam troszkę z emocjami. Wiesz może się okazać, że coś jutro lekarzowi nie będzie pasowało i przełoży stymulacje( mam nadzieje, że nie), nastawiam się jak najbardziej pozytywnie ale różnie bywa:) od rozpoczęcia stymulacji pozostają jeszcze ok 3 tygodnie do punkcji, więc nadal czekanie. No ale nie ma co się nakręcać, jutro będę wiedzieć wszystko, a z myślą o igłach już się uporałam, kłuć mnie będzie M a ja nie będę patrzeć heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się ładnie wymigałaś a ja niestety sama będę musiała sobie robić bo mojemu M nie można zaufać w takich sprawach bo mu się tak ręce z nerwów trzęsą, że jeszcze bardziej bym się stresowała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wręcz w drugą stronę się obawiam, że będzie kuł szybko i boleśnie no ale cóż, niech się chłopak zaangażuje przynajmniej tyle może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny, ja nadal czekam na wyniki, strasznie długo to wszystko trwa.....są już w opisie u lekarza od poniedziałku....nie wiem dlaczego tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMegi
Dziękuję barbera :) u mnie z owu wszystko ok-tzn. pęchcerzyk rośnie i pęka i właśnie tak się zastanawiam czy też byłabym stymulowana? W Polmedzie mówili, ze koszt to ok 900zł a u mojej poprzedniej gin. wygląda to zupełnie inaczej-tzn. ona mówiła, ze żadnych leków, tylko przed samym zabiegiem przychodzi masażysta (?chyba) robi masaż relaksujący brzucha i okolic, zeby kobieta sie rozluźniła i potem zabieg. I koszt to 550zł. Dlatego prosiłam Was dziewczyny o Wasze doswiadczenia z inseminacją, bo zastanwiam się nad samym zabiegiem i jak powinno wyglądac to przygotowanie. teryiaki - mąż idzie badać nasienie w środę i zobaczymy jakie wyniki. Leczenie było długie i leków mnóstwo, więc mam nadzieję, ze żołnierzyki gotowe. Mąż tez mówi, ze w kwestii nasienia czuje sie niebo lepiej. Teraz byłam przekonana, ze sie udało... miałam kłucie w okolicach jajnikach przez ok tydzien po owulacji, więc myślałam że cos tam sie dzieje, a oprócz tego miałam plamienie implantacyjne - przynajmniej tak mi sie wydawało... a tu dupa, dostałam @ :( :( :( 31 idę do lekarza i bardzo poważnie myślimy nad inseminacją. Tak bardzo chcemy naszą kruszynkę. A po tych naturalnych staraniach i niepowodzeniach ja już nie mam siły, jestem załamana i myśle, ze juz nam się nigdy nie uda :( A jak u Was teryiaki? liska25 - powiem Ci, ze mój maż jak sie urodził to ważył 5300 a ja 4600 :) Pozdrawiam wszystkie i czekam jeszcze na jakieś info w sprawie inseminacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona to teraz już pewnie z górki będziesz miała a to trwa do 6 tygodni więc bez paniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgdaMegi nie ma za co za dużo nie pomogłam, ale u nas nie doszło do skutku bo nas pani profesor olała. Aż się wierzyc nie chce, ale tak to jest na tej cholernej Polnej, że się za bogów uwarzają a ty jesteś jak mięso armatnie. Dlatego lepiej wydać więcej kasy i w prywatnej klinice to wszystko załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMegi no nam jakby się udalo zaciążyć, jednak dzidziuś opuścił nas w 6tym tyg. Strasznie to przeżyliśmy, ale teraz powoli zaczynami myśleć o ponownych staraniach. Jakoś za 2-3 miesiące powinniśmy zacząć działać. Jeszcze chcę iść do Siejkowskiego na wizytę żeby zapytać o możliwe przyczyny poronienia, czy trzeba wykonać jakieś dodatkowe badania itp. bo od mojej ginekolożki to niewiele się dowiedziałam. Ona trochę zbagatelizowała temat jak przyszłam do niej na kontrolne badanie i USG po zakończeniu krwawienia w zesżłym tyg. Powiedziała, że od przyszłego miesiąca mogę znowu ruszać ze staraniami i że poronienie było w bardzo wczesnej ciąży to jest rzecz naturalna i często się zdaża... Oby nigdy więcj nam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×