Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

U mnie na wynik WR też czeka się około tygodnia. Ale dopiero w piątek mam wizytę w Polmedzie więc zdążę, tylko nie wiem czy EKG ma być z opisem czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kosztów to mi już tysiączek pękł na wszystkie wstępne badania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męślę, że takie podstawowe to ekg bo to pewnie do znieczulenia potrzebują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze bo zapewne na opis też się czeka:)A czekania to my już mamy wszystkie dośc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się liska wydaje bo nic nie mówiła, żeby z jakimś opisem było bo to pewnie u kardiologa trza robić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska a z tym twoim pobieraniem krwi to ty masz niezłą jazdę :-D to może rzeczywiście ta hipnoza się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, myślę, że mojego strachu przed igłą to nawet hipnoza nie przegoni:) hehe A poważnie to ja nie mogę na to patrzeć, myśleć o tym i wszystko jest ok, ale dziś pomyślałam, że strasznie dużo tej krwi mi pobiorą, aż 4 fiolki i się sama zestresowałam, ale następnym razem już może będzie lepiej. :)już dzwoniłam do szpitala i po południu jeszcze na EKG idę:)A jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to mam huśtawki nastrojów jak baba w ciąży :-) a jeszcze do tego dzisiaj w pracy jednemu z chłopaków urodził się synek i takie coś dobija :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie jeszcze dużo kasy nie wydaliśmy, bo byliśmy do tej pory na jednej wizycie, zrobiliśmy tylko badania hormonów moje i męża, badania genetyczne robiliśmy na NFZ. Takie dostaliśmy zalecenia na pierwszej wizycie, nie wiem czy coś nam teraz dołoży jak pójdziemy w lutym, ale pewnie tak. Jakie będę musiała zrobic jeszcze badania? czy mogę w Polmedzie zrobić cytologie??Nie che iść już do swojego ginekologa, bo zaraz będzie pytał jak tam postępy z dzieckiem itd Ja mam coś takiego w pracy, że pracodawca opłaca mi ubezpieczenie i mogę za wszystko brać rachunek np. każda wizyta ginekologiczna, każde bad. hormonu,. EKG itd. i zwraca mi kase za to, super sprawaja płace tylko od tego ubezpieczenia podatek i tylespecjalnie się zapisałam od stycznia, ze względu na te wizyty.myśle, że będzie się opłacałoi nie będzie problemu z wystawianiem rachunku przez Polmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona to masz fajnie z tymi rachunkami bo ja ogólnie na badania swoje i męża z samym laboratorium nie licząc tego hormonu bo on najdroższy to jakieś 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coś mi się wydaje, że cytologi ci nie zrobią w Polmedzie, ale zadzwoń i się spytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona z badań jakie będziesz musiała jeszcze zrobic to: - badanie grupy krwi - cytologia - morfologia+płytki, czas APTT i EKG - przeciwciała w kierunku różyczki(IgG) - przeciwciała w kierunku toxoplazmozy(IgG i IgM) - przeciwciała w kierunku cytomegalii (IgG i IgM) - HIV przeciwciała - Hbc antygen oraz przeciwciała - WR - HCV - badanie ogólne nasienia - badanie hormonów FSH, LH, TSH, PRL (1-3 dzień cyklu) I to wszystko, chyba, że coś jeszcze zlecą dodatkowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzwoniłam ostatnio do Polmedu w sprawie cytologii, chciałam zapytać ile czeka się na wynik, okazuje się, że około 3 tygodnie ale Pani przez telefon powiedziała, że jak przyjdę na wizytę koło 14 dc i zrobią cytologię to wystarczy. Zrobią ją na miejscu. Wynik musi być ważny 3 lata. Ja robiłam niecałe dwa lata temu ale w innym mieście i nie chce mi się tam jechać po niego:) Ja też miałam zlecone dokładnie te badania co barbera, dziś wydałam 520zł, a na hormony wcześniej 180zł. Do tego badanie nasienia 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na cytologię się długo czeka ja robiłam dwa miesiące temu bo dawno nie byłam u lekarza, a w sumie wcześniej robiłam niecałe dwa lata temu, ale niestety mój gin miał zawieszoną działalność bo go złapali na aborcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że będe mogła zrobić cytologie w Polmedzie? tak???? a jeszcze jedno czy na te inne badania długo się czeka na wynik? ja robiłam hormony w labolatorium niedaleko Polmedu, polecane przez nich.... sprawdziłam za te badania będe miała zwróconą kase, ale pod warunkiem ze będe miała skierowanie lekarskie, czy wypisza mi w POlmedzie? wtedy normalnie zrobie badania prywatnie, ale kasa zostanie zwrócona, tylko musze mieć skierowanie jak myślicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona z tego co wiem to jak dostajesz skierowanie od prywatnego lekarza to trzeba i tak płacić a jeżeli ci chodzi tylko o to żeby mieć jakiś kwitek, że są ci potrzebne te badania to dają tylko taką rozpiskę, ale to jest tylko informacyjnie a czy coś innego ci wystawią to raczej w laboratorium rachunek byłby większą podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na badania nie wiem ile się czeka bo ja czekam na wynik hormonu amh a to jakieś dwa tygodnie więc wszystko razem odbiorę. Na zwykłe hormony i hivy miałam u siebie w mieście i na drugi dzień był wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ja potrzebuje skierowanie od lekarza, ze te badania mi zleca i moge robic sobie prywatnie za co normalnie płace, oczywiscie labolatorium musi mi wypisać rachunek i to wszystko przynosze do firmy....skierowanie+rachunek wtedy mam zwrot a z tego co wiem to Polmed ma podpisaną umowe z NFZ, bo my dostalismy normalne skierowania na badania genetyczne za które nic nie płacilismy, a koszt takich badan na 2 osoby to okolo 2,5tys...bałam sie ze okaże sie ze skierowania są złe, ale babka w Poradni nic nie mówiła, zrobiła nam badanie... nie wiem jak z badaniami labolatoryjnymi, ale powinni tez wypisac takie skierowanie... co z tą cytologią, będe mogła zrobic je w Polmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to cytologii to tak, będziesz mogła zrobić ją w Polmedzie, ja będę robić w przyszły piątek w 14dc, wtedy mam być na wizycie. Jeśli chodzi badania na krew to nie mam pojęcia czy dostaje się na nie skierowania, ale myślę, że nie bardzo. Gdyby można było je zrobić na NFZ to każda z nas by je robiła na NFZ i każdej lekarz wypisywałby skierowania, tymczasem dostałam tylko recepte na antyki i rozpiskę badań. Mam już wyniki:) Wszystko z krwi i EKG w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wyniki to ja miałam w tym samym dniu jedynie poza WR( kiła) na to mam czekać do wtorku, pielęgniarka mówiła, że z reguły czeka się do tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo liska przynajmniej jedno z głowy zrozpaczona najlepiej zadzwoń sobie do Polmedu i spytać bo możemy tutaj sobie gdybać a żadna z nas nie miała takiego skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jesli mozna spytać w jakim jesteście wieku? ja rocznikowo mam 27 lat, ale koncze dopiero w czerwcu, mysle ze do tej pory już będe w ciąży... Jesli chodzi i skierowanie to będe na wizycie to zapytam sie dr. Polaka...wtedy wytłumacze o co mi chodzi... Mam nadzieje, że w przyszłym tyg będe miala już wyniki genetyki, napewno napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m84
zrozpaczona1984 ,ja w maju również będę mieć 27:)i tez mam nadzieje ze do tego czasu będę w ciąży:)kurcze strasznie długo czeka się na wynik badań genetycznych chyba zwariuje czekając na te wynik,oni informują telefonicznie ze są do odebrania ?cieszy mnie że jest to forum przynajmniej nie jesteśmy same:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to ja najstarsza jestem bo we wrześniu kończę 30 :-( a do tego czasu to mam nadzieję się już kulać :-D a wczoraj to miałam takiego doła bo jak już pisałam znajomego żona urodziła synka i jeszcze się dowiedziałam, że dwie koleżanki są w ciąży :-( z jednej strony radość a z drugiej smutek, dlaczego my tak nie możemy gładko i przyjemnie, a tu jakieś badania, wizyty i to masę kilometrów od domu, zastrzyki, hormony. A nic to trzeba zagryźć zęby i do przodu :-D pozdrawiam gorąco młódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 jesli chodzi o wyniki badan genetycznych to ja od początku załatwiłam to przez ich rejestracje elektroniczną, bo równiez mozna w ten sposób, kobieta bardzo szybko mi odpisuje na jakim etapie są badania. Napisała tydzien temu, że są już w toku i żebym się przypomniała w przyszłym tyg to ona sprawdzi, ale powinny już być... jesli chodzi o to skierowanie lekarskie barbera to troche namieszałam bo wystarczy tylko taka rozpiska badan podpisana przez lekarza, zeby było wiadomo ze sama nie robie tych badan tylko na zlecenie lekarza...no i oczywiście rachunek z labolatorium, ale sie ciesze ze chociaż za to będe miała zwrócone pieniążki dziewczyny gdzie we Wrocławiu robiłyście te wszystkie badania??prosze podajdzie mi jakies namiary, czy w Dolmedzie robią te wszystkie badania czy Lux-Medzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona ja robiłam na ul. Powstańców Śląskich 168 w tygodniu 8-15 i w soboty maja nawet otwarte 8-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona ale Ci dobrze z tymi zwrotami. Ja też coś muszę pokombinować, może jakieś prywatne ubezpieczenie zwróci mi trochę późniejszych kosztów. Jeśli chodzi o badania to ja robiłam wszystko w szpitalu na Kamieńskiego. Tam jest laboratorium czynne 24h przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli zrobisz badania do południa to wynik masz po 15( wyjątek WR- 7 dni)nie ma kolejek, wchodzisz płacisz, dajesz krew i wychodzisz, bez umawiania się, podejrzewam, że w LUx-medzie cenowo będzie troszkę więcej. barbera, doskonale Cię rozumiem, mi też jest przykro jak widzę matkę z dzieckiem, ale zawsze pocieszam się w ten sposób, że tak na prawdę nie wiem jaką Ci ludzie mieli drogę przed sobą do posiadania dziecka, że być może oni też latami się starali, a dziecko jest wynikiem IUI albo in vitro. Gorzej jest jak widzę dziewczynę w 4 z kolei ciąży, niekoniecznie planowanej;/ Wtedy na prawdę jest przykro, ale nie ma co się łamać uszy do góry, na pewno jak my już będziemy chodzić na spacery z naszymi pociechami to niejedna będzie nam zazdrościć, jak my im teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×