Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Moha a jaka miałas bete wtedy co robiłas też estradiol i progesteron? nie wiem jak ma się nastawiac... a miałas jakies obajwy po transferze, bo mnie tylko w jeden dzien bolał brzuch i raz pojawiło się plamienia i od tej pory czuje się super, i to mnie martwi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jaki miałyście wysoki estradiol na początku stymulacji i ile pęcherzykow? ja dziś, po 4 zatrzykach zrobiłam estradiol i mam ledwo 9:( i 10 pęcherzyków, z czego najwiekszy ma 6mm, więc chyba kiepsko:( dół mnie bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie panikara jestem:) bo dr Polak i dr elias dziś na wizycie byli bardzo zdziwieni i odniosłam wrażenie że 9 to chyba nei jest dobrze.. A przypomnij mi czym Ciebie stymulowali? ja dostam przez 4 dni puragen 100j, teraz przez 2 dni mam to samo ale juz po 200j. Jak się w ogóle czujesz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez po 4 zastrzykach miałam estradiol 200, pęcherzyków 10, a te największe miałam już po 10mm, więc stymulujesz sie podobnie jak ja.. nie możesz też z mocno się stymulować po dostaniesz hiperstymulacje, bedzie dobrze....widzisz a po punkcji okazalo sie ze mam 10 dojrzałych komórek, ja też się bałam, że mam za mały estradiol, ale wazne zeby były dojrzałe komórki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mesii ja się stymulowalam gonal 112,5 jednostek i tak do końca stymulacji, myslalam, ze mi zwiększą,ale nie chcieli... a jaki miałas estradiol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troche słabo, bo po pierwszysch zastrzykach powinno być miedzy 100-200 jed. , ale nie przejmuj się dlatego ci zwiększyli dawke, żeby zobaczyć jak teraz zareagujesz, zobaczysz po kolejnym badaniu estradiolu..estradiol jest odpowiedzialny za to, zeby były dojrzałe komórki, na jedną dojrzałą komórke przypada 200jed estradiolu. Messi ale to dopiero poczatek, więc nie ma co się martwić na zapas, zobaczysz oni ci wiedzą co robią i na oewni cię dobrze wystymulują, kiedy masz nastepną wizyte? Ja się dobrze czuje, nie wiem czy to dobrze czy żle, ale wszystko okaże się po badaniu bety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę następną mam w poniedziałek, ech.. zobaczymy. Chyba dobrze że czujesz sie ok, z tego co barbera mówiła dopiero pózniej miała jakieś objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona ja pierwsza bete robiłam na powstanców i jak zadzwonilam to powiedzieli że poniżej 2, druga już robiłam u siebie w szpitalu i wynik byl 1,62 czyli też poniżej 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o dolegliwości, to nie było żadnych. Nic mi nie było i nawet żałowałam że wziełam L4, bo stale czytałam i czekałam na objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moha czyli wychodzi na to,że pierwsza beta już powinna mi coś powiedzieć, ja tez się dobrze czuje, był jeden dzien, że bolał mnie brzuch i pojawiło się krew i od tej pory czasami cos zakuje,wiec tez bym śmialo dała rade w pracy a siedze na urlopie cały tydzien, dobrze, że od poniedzialku ide do pract wystarczy tego odpoczywania....ale wogóle przez cały czas do bety nie czułas brzucha, nie bolał cie? ja nawet jak nacisne dół brzucha to strasznie boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami coś czułam, ale może to było w mojej głowie :) Teraz wymyslam przyczyn dlaczego się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moha nie ma co wymyślac przyczyn, trzeba się nie poddawać i próbować do skutku, na ile wystarczy sił no i kasy :-( Ja się coraz bardziej boje, bo wiem, że nadchodzi dzien, w którym robie bete....ale nic już nie zmienie, co ma być to będzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! rzeczywiście cisza, zrozpaczona Ty odpoczywaj i niczym sie nie przejmuj, badz tylko dobrej mysli:) messi troche maly ten estradiol , ja mialam 189 i 15 pecherzykow, dawka zastrzykow nie zmieniona wlasnie ide sobie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, pisałaś ze masz dawki: 1 ampulke menopuru i 2 ampulki bravellu, jak to przeliczyć na to co ja brałam, czyli po 100j. puregonu? teraz mam juz bracpo 200j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem nowa na tym forum,ale od dłuższego czasu czytam wasze wypowiedzi i postanowiłam do was dołączyć,żeby mieć wsparcie i otuchę.Ja w Polmedzie leczę się 3 lata,miałam 2 nieudane IUI,zdecydowalismy się na ivf,jutro mam mieć punkcję jajników.Trochę się tego boję,bo nigdy nie miałam znieczulenia ogólnego i nie wiem jak to wszystko wygląda.Pytałam dr S.,ale on wytłumaczył mi tylko pokrótce.Wcześniej chodziłam do dr P. ale potem pozmieniałao się,doktor zaczął rzadziej przyjmować i zostałam pacjentka dr S. Mam nadzieję,że pozwolicie mi dołączyć do waszego grona,bo samej trudno jest to znosić.Mam zanjome,koleżanki,ale one nie mają takiego problemu i choć starają się mnie zrozumieć to nie rozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Fabianno w naszym gronie:-) Zobaczysz ze z nami lepiej będzie ci prze to wszystko przejść, ale z tego co piszesz to jestes już przy koncówce tej walki, punkcja, transfer i najgorsze czekanie przez 2 tyg. na wyrok... Nikt Ciebie nie zrozumie tak jak my...Jezeli masz jakies pytania to pytaj bez skrupułów, a mojego doświaczenia nie musisz się wogóle bać punkcji, ja jak bym miała przechodzić to jeszcze raz byłabym bardziej spokojniesza i nie denerwowałabym się tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fabianna. W takim razie trzymamy jutro za Ciebie kciuki:) Koniecznie daj znać jak posżło. Na pewno wszystko będzie w porządku, wierzę dziewczynom, które już mają to za soba - że nie jest to takie straszne:) Powodzenia! Ja jeszcze co najmniej tydzień musze czekać na punkcję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ci dziękuję zrozpaczona 1984 za słowa otuchy i za ciepłe przywitanie.Staram sie do tego podejść na spokojnie i jak każda marzę,żeby udało się za pierwszym razem:) Jutro jestem 3 w kolejce do punkcji,może któraś z dziewczyn z forum też jutro będzie przez to przechodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jutro odezwę się i dam znać jak było i jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna też dołączam się do trzymania kciuków i na pocieszenie powiem ci, że też byłam trzecia w kolejce i może to dobry znak :D a znieczulenie ogólne to tylko fajny odlot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna - powodzenia w punkcji - oby wyłapali ci same dojrzałe. Ja słabo zniosłam znieczulenie - cały dzien wymiotowałam, ale chyba w ogóle jakaś nadwrażliwa jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem jakiś terminator bo się napaliłam na frytki z mc'a bo sobie mówię jak będę taka głodna po punkcji to sobie wszamię bo ok . 14 z tamtąd wychodziliśmy , a tu mi lekarz mówi , żeby M ostrożnie jechał bo mogę pawia puścić :D no ale się uparłam i strzeliłam kawkę i frytki i kompletnie nic mi nie było :D a M w pogotowiu cały czas miał worek ale zbędny się okazał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,bardzo wam dziekuję za miłe przywitanie i za ciepłe słowa.Jesteście KOCHANE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Fabianna:) messi menopur jedna ampulka to chyba jest 150j a bravell jedna ampulka chyba 75j wiec w sumie biore 300j. Nie wim czy o to Ci chodzilo messi. Mnie dzisiaj zaczely bolec jajniki ale mam nadzieje, ze przy koncu duzo gorzej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki madziara, wlasnie o to mi chodzilo bo wychodzi na to, ze jakas małą dawke dostalam:/ no nic, zobaczymy jaki jutro bede miec ten estradiol:) mnie tez troche juz bolą ale da się przeżyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×