Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Zrozpaczona, nie dołuj się, bo jeszcze nic nie jest przeciez przesądzone. Musisz być silna i wierzyć, że się udało. Nie możesz myśleć negatywnie, bo tylko sobie mozesz zaszkodzic. Trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze!!! 1 rok starań - niepłodność męska, poskręcane jajowody marzec 2010 - przygotowania do IVF 25.03. - rozpoczęcie tabl. anty 7.04. - wizyta w Polmedzie 13.04. - zastrzyk wyciszający 26.04. - początek stymulacji 10.05. - punkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny i stare rowniez:) Zrozpaczona badz dobrej mysli, bo jakby ta beta byla miarodajna w 7 dpt, to kazaliby robic wtedy i jak nie wyjdzie to odstawic leki. Pisze tak pozno, bo o 0.15 biore pregnyl, punkcja w piatek, moj E2 dzisiaj to 2990. Nie chcieli ryzykowac z przestymulowaniem dlatego tak szybko ta punkcja, nie spodziewalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna fa bo nie wytrzymam!!!!!!!!!!!!Zrozpaczona Ciebie to trzeba przez to klolano przełożyć i patrzeć aż dupsko równo spuchnie!!!!! Powiedz mi teraz na cholerę mówi się dziewczynom ( jak ja), że nawrt w 9 dniu po transferze beta potrafi być zerowa??????? i dopiero koło 14dpt może byc miarodajna!!!???? jestem wdzięczna Polmedowi, że kazali mi zrobić betę dopiero w 14 dpt a nie tak ja teraz Wam w 7 czy 8!! Jeśli miałabyś wynik poniżej 2 to i tak nie ma się co martwić bo drgnąć może dużo później!!! a Ty masz w 7 dpt prawie 10!!!! czego się powiedz mi spodziewałaś, że będzie 6000!!!? Spójrz jaki masz rewelacyjny estradiol o progesteronie nie wspomnę, a w tym momencie te wyniki wskazują jak najabardziej na ciążę!!!!Nie patrz też na objawy, to że barbera miała objawy jak opisuje nie znaczy, że Ty w ogóle poczujesz cokolwiek do dnia, w ktorym poczujesz ruchy dziecka!!! Nie schizuj kochana!! wiedz, że żadna z nas nie napisze Ci, że to w 100% ciąża, bo nie jesteśmy kompletnie żadną wyrocznią w tym temacie, opisujemy jedynie nasze przypadki! Ja na Twoim miejscu skakałabym pod sufit, wierząc, że są wielkie szanse, że się udało! Ale zaliczyłabyś zdziwko jakby się okazało, że masz trojaczki a żadne z nich nie dało Ci objawów tak wczesnej ciąży!:)Przepraszam , że może odsadnie Ci to napisałam ale tak jest, nie można się łamać zwłaszcza, że nic nie jest przesądzone a Twój wynik tak czy siak bardziej wskazuje na ciąże niż na jej brak!!!!! Niestety nasze życie jest ciągłą niewiadomą i trzeba się mocno uzbroić w CIERPLIWOŚĆ, a zostanie nam na pewno wynagrodzona!!!! Arita, kochana strasznie mi przykro, ale mam nadzieję, że wszystko skończy się bez większych problemów...:( I tu też do zrozpaczonej, nie ma tu moja droga znaczenia czy to Polemd invimed czy każda inna klinika, takie sytuacje się zdarzają, biologia to nie matematyka i nie wszystko się układa jak byśmy chcieli! Fabianna w naszej klinice zalecają po transferze żyć normalnie bez dużego wysiłju fizycznego, oczywiście unikamy dźwigania. Enelka witam w naszym gronie!:) Za dwa tygodnie rozpoczynasz antyki? Ja badania robiłam na powstańców, szybki wynik i ceny też dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wzystkich! Liska DZIĘKUJE CI ZA TAK KONRETNE SŁOWA, ja chyba jakaś porąbana jestem, tak pragne, żeby sie spełniło nasze marzenie, że boje się, że niedługo je możemy stracic podczas kolejnej bety. Też nie wiem po szlak każą robić ta bete w tak wczesnym dniu, powinnien być robiony tylko estradiol i progesteron, wynik takiej bety naprawde dołuje...jezsze jak powiedziała p.Kasia ze wynik jest niewiaryodny, jak sie jakims cudem uda to ja powiem na wizycie o tym... a ja pisze do was po nieprzespanej nocy, ale to nie dlatego, ze nie moglam z nerów, bo z tego zmęczenia padłam, ale obudzil mnie tak straszny ból brzucha jak na @, nie wiem co o tym sądzić, aż się przestrszyłam i oczywiście co pomyślałam, że jakbym nie brała już tabletek to pewnie bym już dostała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara - to szybko ta punkcja, ale to dobrze:) Ech, ja muszę czekać do przyszłego tyg, dzis jade na estradiol i na wizytę, mam nadzieję, że wszystko rośnie jak trzeba. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piękny słoneczny poranek :) Enelka witamy w naszym gronie:) Zrozpaczona przyłączam do wypowiedzi dziewczyn, bądź dobrej myśli i nie sugeruj się wynikami bety innych dziewczyn, bo one nie będą takie same :) liczę na to, że w poniedziałek Twoja beta ładnie przyrośnie i będziesz mile zaskoczona :):) a ten ból brzucha może oznaczać, że zarodek jeszcze bardziej się wgryzł :D:D myślę, że to dobry znak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona ja równiez przyłączam sie do wypowiedzi innych dziewczyn , i trzymam kciuki za poniedziałkowa bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ponownie arita bardzo mi przykro że jest u ciebie takie podejrzenie ale moim zdaniem lekarze szybko reagują i szybko dojdziesz do siebie i będziesz znów się starać. U mnie lekarz tego nie rozpoznał i przez to miałam wylew do otrzewnej. Tak że głowa do góry :) Zrozpaczona 1984 -kochana a ty przez weekend się wyluzuj wypij ze swoim ukochanym lampeczkę wina :) to ponoć pomaga w zagnieżdżeniu. Betka w poniedziałek będzie super :) Liska ja k tam wyciszanie ?- pozdrawiam wszystkie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, że tak zacznę od rana, ale normalnie zrozpaczona po tyłku na maxa :D mi wyszło w 9 dniu 49 to pani Kasia powiedziała, że też nie jest miarodajne i dopiero jak urośnie to będzie coś wiadomo i sercem na ramieniu poszłam po drugi wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ze slonecznej Starej wsi:) Jest piękne słońce, jeszcze jakby temperatur była wyższa to byłby super!:)Zrozpaczona ciesze się, że odebrałaś to pozytywnie i głowa do góry!! enelka, a dziękuję... wyciszanie tak sobie, wczoraj zastrzyk i muszę przyznać, że P. Ola to mistrzyni, nic nawet nie poczułam:) Ale za to głowa mnie boli już od rana...;/ Ostatnio też tak miałam, jajniki protestują:)Jeszcze ma przyjść @ na dniach, po po dipherce niby znacznie szybciej przychodzi koło 22dc.;/ Barbera masz wątek dla Ciebie i zrozpaczonej?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona co do bóli to ja po nocach nie spałam tak mnie brzuch bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska 25 tak za dwa tygodnie zaczynam anty jestem tak podniecona :) tym wszystkim że nie mogę się doczekać. Dziewczyny wiem że to głupie ale jak myślicie za 2 tyd @ to czy dobrze licze że transfer bedzie już w czerwcu ? Z tego wszystkiego to zapomniałam co tłumaczył mi doktorek. Napiszcie mi dziewczyny w jakiej kwocie zamkneło się u was ze wszystkim ( badania, punkcja,wizyty, transfer,leki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tinaw76 bardzo ci dziękuję za wyczerpującą odp. Ja na razie mam zalecenie tylko CLO brać od 2d.c. o innych lekach nie było na razie mowy, ale może dlatego że to moja 1 IUI i dr nie wie jak zareaguje na stymulacje. Cieszę sie, że w końcu Ci się udało po tych wszystkich przejściach. Mam nadzieję, że i mi się w końcu uda. Powiedz mi jeszcze jak możesz, bo czytałam że poroniłaś i byłaś szczepiona w związku z tym na jakiej podstawie u Ciebie stwierdzili że jest taka konieczność, gdzie się diagnozowałaś i leczyłaś w tej kwestii? Zrozpoaczona Ty nie rozpaczaj bo bardziej możesz sobie zaszkodzić tylko tym. Tyle już już przeszłaś stresów i wiem, że marzysz o dziecku najbardziej na świecie, ale czasem trzeba po prostu czekać bo nic więcej niemozemy zrobić. Myśl pozytywnie że 9 to przecież nie 0 i zawsze jest nadzieja. Myślę, że pozostałe wyniki raczej dobrze rokują i trzeba w to wierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - w którym tyg. od transferu miałaś bóle podbrzusza? u mnie jest 3 tydzień po transferze i dziś w nocy zbudził mnie ból jak na taki najgorszy okres - trwał krótko - kilka minut, ale schizę już mam. Poza tym piersi mnie nie bolą za bardzo, tylko tak lekko się jakby napompowały...Jak wstukałam w google - to wyskoczyło pełno opisów martwych ciąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enelka to teraz też musisz się uzbroić w cierpliwość:) Mnie koszt wszystkie wyniósł ok 9 000 może 9500 ze wszystkim, w klinice wydałam 6700 do tego badania, leki itp itd. Opiszę CI po krótce jak wyglądają przygotowania i wylicz sobie w kalendarzu:) Cykl na antykach i w ok 20dc zastrzyk z diphereliny( wyciszanie), wtedy wyciszają się jajniki, doprowadza to do stanu uśpienia jajników jak w menopauzie, po 14 dniach sprawdzamy poziom estradiolu i LH i jeżeli są odpowiednie czyli poniżej 50 i poniżej 3 to zaczynamy stymulację odpowiednio i indywidualnie dobranymi lekami, trwa to od 10-14 dni w zależności od reakcji organizmu, następnie dostaje się zagrzyk z pregnylu na pęknięcie pęcherzyków i w ok 36h od tego idziemy na punkcję:) dowiadujemy się ile mamy jajek, ile się zapłodniło i zazwyczaj w 3 dobie po punkcji następuje transfer, a potem czekamy ok 14 dni na wynik:) Możesz się w czerwcu zmieścić ale raczej pod koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzałam na kalendarz więc raczej lipiec niż czerwiec:) Wiecie co tu chyba jakiegoś dupochlasta trzeba wyciągnąć i każdej po kolei przywalić:) Bobika komputer proszę do śmieci i być dobrej myśli:) Albo nie do śmieci bo umrzemy z ciekawości jak pięknie CI betka rośnie:) Kiedy masz USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska 25 dzięki za wyczerpującą odp dużo mi się teraz przypomniało :) tylko że słyszałam na recepci że dr Polak na pocżtku lipca ma urlop :( i co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację - sama sie przyznaję, że potrzebuje dupochlasta :-) jak to ładnie ujęłaś :-) i e myślałabym o tych wszystkich strasznych rzeczach, które mogą się zdarzyć. Przydał by się każdej z nas taki aparacik, którym mozna zmierzyc betę o każdej porze dnia i nocy... a tak muszę jakoś doczekać do wtorku - usg i wizyta w polmedzie. Zrozpaczona - więc nawet nie umiem cie pocieszyć, bo wiem jakie straszne jest czekanie...ale twoje dane dobrze wróżą - Polak mówił w 6 dniu, ze beta nie jest ważna , musi byc ładny estradiol i progesteron. Jak estradiol powyżej 2000 to szansa jest nawet spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki:) Zrozpaczona słuchaj rad doświadczonych koleżanek,nie wszystko jest stracone,będzie dobrze,tylko musisz byc nastawiona optymistycznie:) zobaczysz Enelko trzymam kciuki za ciebie,pamiętam jak ja niedawno przygotowywałam sie do stymulacji,a tu prosze dzisiaj mam embriotransfer:) Trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię również Enelko:) Zobaczysz jak szybko zleci ten czas, dziewczyny mają rację, nawet się nie obejrzysz, a już będziesz na antykach:) Fabianna-3 mamy dziś kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Enelka mój koszt to ok 13000, stymulacja i transfer to 10300 do tego jeszcze zastrzyk wyciszjący 370 i wizyta oraz badania krwi w czasie stymulacji i leki to pewnie tyle wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie mi jaką dawkę kwasu foliowego brałyście-bierzecie zapomniałam o to spytać doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dawka to 0,4, ja brałam czysty kwas foliowy w takim dużym opakowaniu 250 tabsów. Fabianna ja tez trzymam mocno kciuki:) Ile bierzesz? Bobika trzeba być twardym:) MOha76 to sporo Cię wyszło. Zrozpaczona tak jak pisze Bobika masz pięęęękny estradiol i progesteron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska zazdroszczę wyjazdu :D a wątku nie zakładałam jeszcze na razie w grudniówkach siedzę :D bobika mnie cały czas brzuch bolał i jakieś trzy dni po transferze przestał a na czwarty zaczęła się hiperka tzn brzuch wywalił i jakbym powietrza się nałykała a póżniej to już było tylko gorzej :D ale pełne nadziei, że to zarodek daje takiego kopa i dobrze czułam :D tylko nie myślalam, że dwa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyglądają teraz moje bobasy :D wreszcie jak ludzie a nie krewetki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam wszystkiem za wsparcie, nie wiem co ja bym bez was zrobiła, chyba już załkiem bym się załamala, a tak troche wasze opinie i sugestie mnie uspokoiły. Jak dobrze, że jest takie forum i tak fajne dziewczyny... Podjęlam decycje, że bete robie jutro, jak bedzie ladnie przyrastac to można się cieszyć, ale narazie spokój, nie ma co się cieszyć..nie wytrzymam do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona dobra decyzja, jak będzie dobrze przyrastać to można się zacząć cieszyć:) Barbera będą z nich ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie zdrowe podejście ;D tak trzymaj zrozpaczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×