Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość natasza-n1
Może masz objawy hiperki? Albo zarodek się wgryza? Brałaś no-spę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
tak, brałam, dzisiaj juz lepiej sie czuje.ale i tak troche pobolewa jak na @. A ty jak???Jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Jutro ide na bardania krwi, mam juz stresa... wiem ze i tak jeszcze nic nie wykaza ale i tak juz sie stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
A ja wariuję, bo nadal się czuję jak pisałam. Nie czuję kompletnie nic!! Wiem że każda ma inaczej ale... A że mieszkam w zapyziałej dziurze ty chyba w pon będę musiała przyjechać do Wrocławia na wyniki. A w pracy powiedziałam że na pewno będę :( U nas mi nie zrobią w ciągu jednego dnia. Wolałabym nie robić bety :/ Jak wyjdzie zerowa??? Z tych nerwów to już mam rozwolnienie..To czekanie i to że już nic nie mogę zrobić mnie dobija. Ledwo zrobiłam zastrzyk, tak mi się ręce trzęsły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Musisz czyms sie zająć, nie mozesz ciągle się stresować, kazda ma inaczej a po drugie zbyt wczesnie zebys cos czula. nie nakrecaj sie, daj im sie zagniexdzic. Mi juz dzisiaj lepiej, tylko troche mnie boli jak na @. A beta nie wyjdzie 0 bo leki bralysmy... ale albo pojdzie pozniej w gore albo w doł. ABY TYLKO W GORE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
No to się zajmuję..Oglądam cały dzień serial na internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Musimy byc dobrej mysli:) hehe a ja siedze w pracy i ciagle wchodze w internet sobie zobaczyc na forum:):):) hehe taka ze zmnie pracownica:P Kto ci robił transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Polak..U mnie w pracy mają podgląd na mój komputer więc mogą sprawdzić na jakie strony wchodzę. Jeszcze mi tego brakowało żeby zobaczyli.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n1
Jaki powinien być prawidłowy estradiol i prg po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iren
Nie wiem nawet:) a ty wiesz moze cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Dziewczyny, mam pytanko, jaki ma być HCG w 7 dniu po transferze zeby miec nadzieje na ciaze???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
Dziewczyny, mam pytanie jaki ma byc wynik HCG w 7 dniu po transferze zeby miec nadzieje na ciaze, czy jeszcze nie wyjdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie jednorazowy wynik HCG mówi o ciąży, ale prawidłowy przyrost wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza myślę, że też nie ma określonych wartości progesteronu i estradiolu po transferze, ale chyba im wyższy progesteron tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! czy możecie napisać ile są ważne te wszystkie badania wykonywane przed podejściem do ivf ? i czy będę musiała je wszystkie powtórzyć , gdy okażą się nie ważne ? zastanawiam się nad kolejną próbą, liczę koszty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki, a najbardziej te oczekujące na wielką betę:) Ja sobie ładnie rosnę wraz z moją trójką. Znamy już płeć dzieciaków, Mają być 2 dziewczynki i człopczyk:) Póki co czujemy się dobrze i oby tak dalej. Ostatnio miałam okazję poznać fantastyczną mamę trojaczków, która 4 lata temu leczyła się u dr Polaka. Świat jest strasznie mały:) Trzymam za was wszystkie kciuki, bo czasem tu zaglądam i podczytuje. Joasia, Margi odezwiojcie się czasem. Dajcie znać jak wasze ciąże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritka ja też musiałam powtarzać badania, ale trudno...niestety, ważne są tylko pół roku :-( Ja już drugi dzien z CLO....żeby tym razem się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve1980
Czesc dziewczyny, Teryjaki ja mam miec IUI w listopadzie, powiedz mi proszę czym byłas stymulowana, bo ja mam brac 1,5 tabletki clo przez chyba 5 dni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
steve1980 ja też byłam stymulowana 1,5 tab. CLO przez 5 dni, a późneij przez 4 dni jeszcze brałam zastrzyki, ale to jest wszsytko kwestia indywidualna. Czasem nie ma potrzeby zastrzyków. Mi po tej dawce CLO urosły 3 ładne pęcherzyki, ale edno było cieniutkie i dlatego m.in zaproponowali mi te zastrzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steve1980
Teryiaki a masz moze gg, bo tak sie stresuje, ze milo by bylo porozmawiac z kims pozytywnie nastawionym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Teryiaki dzięki za pamięć, u nas wszystko ok, na ostatniej wizycie widziałam i słyszałam serduszko, niezapomniane przeżycie. Następna wizyta we wtorek. Od jakiegoś czasu męczą mnie mdłości, ale herbatka imbirowa daje rady i jest już lepiej :) pytanie do dziewczyn obecnie stymulowanych, mam 1 Fostimon 75 j.m./fiolkę do oddania za darmo. Ja nie będę go już potrzebować a szkoda by się zmarnował (termin ważności 03.2012) Jeżeli któraś z was go potrzebuje, to dajcie znać a ja zostawię we wtorek w klinice. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Na wstępie trzymam kciuki za czekające na betkę ... W zeszlym tygodniu byłam na wizycie u dr. S i grudniu robimy HSC w Polmedzie. Będę też próbować zarejestrować się na genetykę, bo aktualnie stopuję z IVF, więc mogę poczekać na badania. Poza tym załapalam zapalenie zatok. Pozdrawiam Was wszystkie i życzę duuuuuużo zdrówka, bo teraz pogoda sprzyja grupie ... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
dzisiaj zrobiłam progesreron jest 13,46, estradiol 821 a HCG 1,22. Jest dzisiaj 8 dzien od transferu, czyli 11 od punkcji. Kazali mi zrobic II czesc zastrzyki Ovitel. Chyba zle mam wyniki i nie mam na co liczyc:( bo progesteron niski:( załamałam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iren
wiecie moze cos na ten temat jaki ma byc progesteron???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren tu masz normy progesteronu Tydzień ciąży Poziom po owulacji 1 - 28 ng/ml do 12 9 - 47 ng/ml 12-28 17 - 146 ng/ml powyżej 28 55 - 200 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iren nie łam się i nie doszukuj wartości, to jeszcze o niczym nie świadczy, wyczekaj jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×