Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Kika mam zamiar jechać do kliniki dopiero po zakończeniu 3 @. Zastanawiam się tylko czy w między czasie nie zrobić jakiś dodatkowych badań - napiszę albo zadzwonię do Polmedu aby się czegoś więcej dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
to daj znać co powiedzieli ja chcę zrobić znowu prolaktynę, TSH i po raz pierwszy AMH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. małaG17 ja dobrze się czuje, na 06.09 termin zastrzyku puchnę po tych tabletkach pytałam się co można zrobić, niestety nic nie można zrobić muszę przemęczyć się.A jak ty się czujesz?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Cześć Dziewczyny, ja zaczynam stymulację 23 i mam pytanko, jak to jest z badaniami LH i estradiolu jak wizyta wypada w sobotę, gdzie robicie wtedy badania bo to co wim to pobranie krwi i wynik muszą być w tym samym dniu?! Bardzo proszę o pomoc. Buziolki TRZYMAM ZA WAS KCIUKI CAŁY CZAS mimo, że się mało odzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka,nasze Polmedowe laboratorium jest na Powstańców Śl./laboratorium Mirosławy Król/;jak zrobisz tam badanie to oni sami zadzwonią do Polmedu z wynikiem i nie ma znaczenia czy jest to środek tygodnia czy sobota. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Sylwia0406 dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie: kiedy wpłacamy te 5000 zł (przelewem po pierwszej wizycie - start stymulacji), czy przed tą wizytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu rozpoczęcia stymulacji po wizycie,można zapłacić w recepcji lub dokonać w tym dniu przelewu na konto przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Nawet jeżeli bede miec wizyte wieczorem, to po powrocie moge zrobić przelew i bedzie oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka dokładnie tak jak Sylwia napisała - do labolatorium jedź przed 10 i na wizyte możesz się juz umówić na 12 to wynik juz będzie. Ja pieniądze wpłacałam po pierwszej wizycie stymulacji. Dziewczyny jestem juz po histeroskopii we Wrocławiu i wszystko ok. Zapłaciłam tylko 600zł prywatnie, znieczulenie miałam miejscowe. Teraz czekam na wyniki kariotypu. Jeśli chcecie podchodzić do drugiego ivf to moge Wam napisać na swoim przykładzie kiedy najprędziej bo tak mi zalecili w Polmedzie. W maju miałam ivf na poczatku czerwca odstawiłam tabletki i dostałam @, potem czekam na @ lipiec, sierpień i na wrześniowej zaczynam antyki i dopiero październik start stymulacji. Mam nadzieje że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka ja przelew robiłam chyba na drugi dzień i też było ok do nastepnej wizyty pieniądze były. możesz nawet zadzwonic do Polmedu i spytać sie czy przelew doszedł. Kika co to jest dieta endo i badanie AMH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Maria, Sylwia BARDZO DZIĘKUJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja czuję się dobrze,nic nie puchnę po antykach ,jedyne co jest nieprzyjemne to plamienie ale jest to objaw niepożądany występujący u jednej na 10 osób więc ok.Ja już skończyłam wczoraj pierwsze opakowanie i dziś zaczynam drugie a w pn zastrzyk. Ile Ty tabletek masz wziąć z drugiego opakowania? Hej mietka 23-go zaczynasz antyki czy już stymulację? maria gdzie robiłaś histeroskopię we Wrocławiu?Bo w Polmedzie chyba 1500 zł biorą a Ty za 600 zł więc duuużo mniej ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.małaG17 ja mam brać do 07/09 antyki to całe 2 opakowanie, a 06/09 mam mieć zastrzyk.Ale trochę się zdenerwowałam bo miałam wyliczone tak żeby wizytę mieć na 20.09 razem z tymi badaniami hormonów.Pytałam czy nie będzie problemu zarejestrować się popołudniu a okazało się jak zadzwoniłam,że 20 nie ma wizyt popołudniowych.A ja nie jestem z wrocławia i do tego te badania które mogę rano zrobić u siebie u później z nimi pojechać i nie tracić urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Maria mam pytanie do Ciebie :) - kariotyp po nieudanym ivf robisz po konsultacji z lekarzem czy profilaktycznie sama z siebie? Zastanawiam się nad nim i jeszcze nad powtórzeniem HSG - zaczęłam grzebac w papierach i znalzałam, że przy poprzednim HSG doktor dopatrzył się dośc sporego wodniaka na jajowodzie, który mam drożny. Na żadnym usg nie było go później nigdy widać. Mietka witaj, w sobote możesz zrobić jeszcze badania w laboratorium szpitala przy Kamieńskiego. WYnik masz po 2-3 godzinach i podają go również telefonicznie. Syliwa jak sobie radzisz w te upały? Jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka to chyba jednak będziesz musiała wziąć dzień urlopu skoro nie przyjmują popołudniu albo może spróbuj się z kimś zamienić jak masz taką możliwość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
maria AMH to badanie rezerwy jajnikowej dieta endo to dieta do endometriozy, stosuję ją aż do następnego podejścia pewnie listopad-grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaaka dziękuję,że pytasz:) Lekko nie jest,szczególnie że to juz końcówka więc nogi puchną,poce się jak diabli i ogólnie jestem oslabiona.Pierwszy raz mam dośc takiego upalnego lata,wiele osób narzeka na złe samopoczucie,a co dopiero taka ciężarówka jak ja;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
MalaG 23 start stymulacji :) Ciesze sie i Bardzo sie boje zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietka czyli Ty pierwsza a my z myszką zaraz za Tobą ;-) Musimy wierzyć,że się uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) ja stymulacje zaczynam wg maila który otrzymałam od polmedu 17/09, a wizytę pierwszą to z hormonami mam 20/09.To o co chodzi z tą stymulacją?Kupiłam dzisiaj coś na spuchnięte nogi -diosminal, bo nie mogę nawet ubrać butów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
ja przytyłam jakieś z 3 kg po stymulacji teraz powoli wracam do siebie głowa mnie w końcu też przestała boleć wczoraj zabieram się za siebie :) i do zimy czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..troche mnie nie bylo Sylwia co u Ciebie jak samopoczucie bo slysze,ze jest upalnie a ty musisz bidulko jeszcze troszke sie pomeczyc!! Mietka ty startujesz juz teraz po 20-tym? Myszka tych antykow ,to masz duzo..jak sie czujesz?wiesz ja tez tak mialam i niestety Pani doktor powiedziala,ze trzeba wytrzymac i zadnych lekow nie brac bo moga zaszkodzic!!! MalaG ty juz na zastrzyku ,czy jeszcze nie? Maria ty tez start??bedzie komu kibicowac!!! Monch , Engel co u was? Pozdrawiam wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen witaj :) Zaglądam każdego dnia, ale nie zawsze piszę, bo czasami mam ciche dni sama ze sobą :(, ale od poniedziałku urlop ;) czekam na @ i robię wyniki od nowa bo tamte już są nieaktualne i po powrocie wracam do gry :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch ..masz piekna pogode w sam raz zeby odpoczac psychicznie i wogole,aby podjac konkretne decyzje.No ja tez mysle startowac i musze zrobic odnowa badania.Udanego uropu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen to myślisz żeby nie brać tego diosminal, tam jest napisane że to na bazie owoców pomarańczy gorzkiej, a mnie po prostu bolą te nogi.Poszłam kupić buty i musiałam nr większe.Mam spuchnięte az pod kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze jak jest napisane ,iz moga brac kobiety w ciazy to jest ok. ja bralam AQua Femin,niby tez na ziolach .Sprawdz ulotke ,jesli jest przeciwskazanie to zapytaj w aptece co kobiety wciazy moga brac.wtedy bedziesz pewna..Kiedy zaczynasz stymulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen witam,ja mam zastrzyk 27-go ;-) myszka a może spróbuj asequrellę ,ten lek prawdopodobnie usuwa wodę z organizmu i stosuje się go właśnie z antykami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym diosminal jest napisane że kobiety w ciąży nie mogą, ale ja nie jestem w ciąży to myślałam że mogę. Napisali mi w mailu że 17.09 mam zacząć stymulację, ale nie rozumiem bo dopiero 20.09 mam pierwszą wizytę to ja sama nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×