Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Hej ;-) Sylwia ja mam od dzisiaj zwiększoną dawkę do 125 ale dr mówił,że jak na razie stymulacja przebiega dobrze więc jestem zadowolona ;-) Wiosenna panno witam ;-) No z tymi wyjazdami jest ciężko,najpierw chyba (już dokładnie nie pamiętam) powinnaś zrobić badania krwi w między 2 a 3 dniem cyklu i dobrze by było gdybyś je miała zrobione i już z wynikami przyszła na pierwszą wizytę .Najlepiej jeśli zadzwonisz do Polmedu to oni ci powiedzą jakie badania należy wykonać chyba ,że dziewczyny Ci napiszą a wiem,że na pewno to zrobią ;-) No i wszystkie badania jakie masz i Twój m przynieście na wizytę.Jeśli m ma badanie nasienia to też weź ze sobą. Nie wiem czy w Polmedzie mówią po angielsku ale Ty jak najbardziej możesz być tłumaczem ;-) Z tym wizytami to jest różnie więc jeśli zdecydowaliście się leczyć w Pl to na każde iui czy ivf potrzebujesz ok 3 tyg więc musielibyście przyjechać na urlop.Trochę jest ciężko z tym ale co się nie robi dla maleństwa,trzeba czasem kombinować jak koń pod górkę;-) Ja miałam już dwie iui i za każdym razem przyjeżdżałam na 3 tyg,teraz podchodzę do ivf i przyjechałam na 6 tyg w tym 2 tyg wzięłam bezpłatnego . Życzę powodzenia.Jeśli masz jakieś pytania,pytaj a my na pewno Ci pomożemy ;-) Planujesz iui czy ivf? myszka jak się czujesz?Czy byłaś dzisiaj może na wizycie ok 16 ? Lena i Sylwia jak się czujecie? Mietka trzymam mocno kciuki ;-) Mam nadzieję,że niedługo dołączę do Waszego grona ,hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka wierzyłam mocno,że się udało choć objawy na to nie wskazywały.Ja po prostu bardzo chciałam byc w tej ciąży i nie dopuszczałam mysli,że się nie udało,ale uwierz mi bałam się pozytywnie myśleć.Dopiero po tygodniu jak trafiłam do kliniki cała spanikowana ,że coś się dzieje niedobrego dowiedziałam się,że ciąża nakręca hiperkę to dotarło do mnie,że jednak się udało:) Mała, widzisz jednak stymulacja gładko idzie u Ciebie:)Niedlugo punkcja i transfer wiec będę trzymała kciuki. U mnie dobrze,jestem cała zdenerwowana,bo za tydzień o tej porze to chyba juz będę miała swoją córcię w ramionach;)Mam cc ustalone na 24 września i mam nadzieje,że dotrwam;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenka:)
Dziekuje za pomoc malaG17, Nie wiem jak Sobie damy rade bo z tym urlopem bywa ciezko, My staramy sie juz 19 mcy, meza nasienie w porzadku, chociaz od badania minal juz rok wiec na pewno bedzie musial powtorzyc, ja mialam badany tylko progesteron, dwa razy, I dwa razy byl za niski, o reszcie hormonow nie mam pojecia bo Nikt nie chcial mi ich w irlandii zbadac, ty mala G17 wiesz najlepiej o czym mowie:). Poniewaz na kazda wizyte bede przylatywac chcialabym troche przyspieszyc obrot rzeczy I zabrac juz jakies wyniki ze soba. Jakie badania moge wykonac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna panna:):)
Dziekuje za pomoc malaG17, Nie wiem jak Sobie damy rade bo z tym urlopem bywa ciezko, My staramy sie juz 19 mcy, meza nasienie w porzadku, chociaz od badania minal juz rok wiec na pewno bedzie musial powtorzyc, ja mialam badany tylko progesteron, dwa razy, I dwa razy byl za niski, o reszcie hormonow nie mam pojecia bo Nikt nie chcial mi ich w irlandii zbadac, ty mala G17 wiesz najlepiej o czym mowie:). Poniewaz na kazda wizyte bede przylatywac chcialabym troche przyspieszyc obrot rzeczy I zabrac juz jakies wyniki ze soba. Jakie badania moge wykonac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Mietka miałaś naprawdę super zarodeczki i trzymam moooocno kciuki za Ciebie.:) Objawów nie szukaj bo mogą przyjść później a mogą w ogóle nie nadejść a maluszki będą się u Ciebie rozwijały :) MałaG super że Ci stymulacja idzie dobrze, masz małe dawki leków i tylko się cieszyć, bo znaczy że dobrze reagujesz :) Ja miałam na początku 75 jednostek gonalu a później 100. Estradiol na początku przyrastał wolniej ale stabilnie jak to dr określił i wszystko było ok. Ale ten czas leci, Ty już niedługo finisz :). Myszka a co u Ciebie? Maria jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka nie mogę teraz zerknąć w kalendarz, bo jestem w pracy, a niestety nie pamiętam dokładnie jak długo mnie stymulowano, ale jeśli chodzi o dawki Gonalu to miałam naprzemiennie: jednego dnia 75 ml, drugiego 100 ml. Psioszka witaj:-) Jeśli chodzi o polecenie któregoś z lekarzy z Polmedu, to będzie ciężko:-) Pracuje tam 3 lekarzy, a z racji tego, że przy in vitro wizyty są dość częste, na pewno będziesz się spotykała z każdym z nich. Powiedzmy, że w pon masz wizytę i od razu umawiasz się na kolejna na środę, a lekarz, który pracował w pon, w środę nie pracuje i nie masz wyjścia, zapisujesz się do tego, który będzie miał dyżur w dany dzień. Też na początku mnie to przerażało, kiedy na forum czytałam, że będę się kręcić wśród 3 lekarzy i skąd oni będą cokolwiek wiedzieć o mnie, ale od razu Cię uspokoję, że z tym nie ma żadnego problemu:-) Wszyscy lekarze są naprawdę w porządku, a każdy szczegół zapisywany w komputerze. Na pierwszą wizytę możesz się zapisać do dr Siejkowskiego lub dr Elias. Oboje bardzo sympatyczni. Ogólnie ja z Polmedu jestem bardzo zadowolona, udało nam się zajść w ciążę za pierwszym podejściem:-) Jak będziesz miała jakieś pytania, pisz śmiało:-) Mala ja czuję się bardzo dobrze, dzięki:-) Trzymam mocno kciuki, żeby stymulacja przebiegała prawidłowo, no i żebyś się już doczekała punkcji i transferu, bo wiem, jak ten czas może się dłużyć:-) Informuj nas na bieżąco:-) Witaj Wiosenka:-) Ja co prawda mieszkam 10 min jazdy od Polmedu, więc nie miałam problemu z częstymi wizytami, ale po Małej widać, że wszystko jest możliwe. Wiem, że będzie ciężko, pewnie nawet bardzo, ale jak widać po naszym licznym gronie, naprawdę warto! Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. W przyszłym tygodniu zadzwonię tam i się umówię. My zdecydujemy się na pierwszą IUI u nich, jeśli się przeniesiemy. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka my tez zaczynaliśmy od IUI. Spróbowaliśmy 3 razy, ale niestety nie udało się. Niby nie było żadnej konkretnej przyczyny, jedynie mąż miał lekko obniżone parametry nasienia. A Wy kiedy przeprowadzacie się do Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to ja będę od października, a mąż ma 1msc wypowiedzenia jeszcze, więc dojedzie w listopadzie. Jutro odbiorę wypis i opis laparoskopii, którą miałam tydzień temu to umówię się jeszcze do mojej kliniki i zobaczę co powiedzą, może mój gin zna kogoś we Wrocławiu i poleci jakieś dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Mała ja dopiero mam wizytę 20.09 to niestety nie byłam ja:) ja na razie dobrze się czuje już woda ze mnie zeszła nie jestem podpuchnięta, tylko po antykach biust mi trochę urósł, a ja już nie chciałam:)A ten gonal to co to tabletki zastrzyki, kupuje się to w Polmedzie ile taka przyjemność?:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoras z Was miala krotki protokol do in vitro i na czym polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Sabaw krótki protokół to taki, że nie bierzesz przed stymulacją antyków na wyciszenie jajników, a reszta tak samo :) i w ogóle jest szybciej ;) Sylwia trzymam kciuki, aby córcia pojawiła się na świecie i wtuliła się w mamusię. Szczęściara ;) A ja wróciłam z wczasów, niestety nie w dwupaku :(. Ja startuję w listopadzie. Będzie długi protokół. Witam nowe koleżanki. Buziaki dla Polmedzianek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch witaj:) Jak tam na wakacjach??? Będę za Ciebie trzymała kciuki,musi sie udać:)Wiesz, u nas na "ciężarówkowym" od dawna ten sam skład,więc potrzebujemy "świeżej krwii";) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko gonal to lek do stymulacji w penie /robi się nim zastrzyki w brzuch/;koszt to około 1200 zł/szt/napisałam "około" ,bo ja tyle płaciłam za niego w styczniu,teraz być może cena się zmieniła/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia wiesz przecież jak bardzo bym chciała do Was dołączyć :) Mam taki mętlik w głowie. Co mam zrobić żeby się udało. Tak badzo chcę, chyba za bardzo :( A Dalmacja jak zwykle przepiękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham Dalmację,wprawdzie już ładnych pare lat tam nie byłam,ale planuje sie tam w końcu wybrać ,tym razem już w trójeczkę:) Będzie dobrze,musisz tylko być spokojna i unikać stresu.Będę bardzo mocno trzymała za Ciebie kciuki,tym razem musi się zakończyć wszystko szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham Dalmację,wprawdzie już ładnych pare lat tam nie byłam,ale planuje sie tam w końcu wybrać ,tym razem już w trójeczkę:) Będzie dobrze,musisz tylko być spokojna i unikać stresu.Będę bardzo mocno trzymała za Ciebie kciuki,tym razem musi się zakończyć wszystko szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kocham Dalmację,wprawdzie już ładnych pare lat tam nie byłam,ale planuje sie tam w końcu wybrać ,tym razem już w trójeczkę:) Będzie dobrze,musisz tylko być spokojna i unikać stresu.Będę bardzo mocno trzymała za Ciebie kciuki,tym razem musi się zakończyć wszystko szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sylwia. pytam bo nie wiem jak mam się przygotować finansowo do wizyty jutrzejszej? cena trochę mnie przeraża:( ile tych zastrzyków się kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja Ci nie odpowiem ile zastrzyków akurat Tobie bedzie potrzebnych ,bo każda z nas inaczej się stymulowała i brała inne dawki.Ja zuzyłam 3 takie peny i kawałek 4 i do tego miałam jeszcze menopur także moja stymulacja była droga,za leki zapłaciłam ponad 5 tysięcy. Wszystko okaże się jak już rozpoczniesz branie leków,wtedy lekarz bedzie Ci modyfikował dawkę.Tak wstępnie mogę Ci powiedzieć,że ten gonal w penie ma 900 jednostek pojemności i jak będziesz brała dawki 100 jednostek na dzień to wystarczy na 9 dni,a jak więcej np.150 to na 6 dni itd.Ja miałam dawki 262,5 więc u mnie szybciutko ubywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem, a te 5000tys co wpłacamy to nie jest na poczet tych leków.mam wziąć ze sobą większa ilość pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,pamięć teraz u mnie słaba,ale chyba jest tak,że w dniu rozpoczęcia stymulacji płacisz 5000 zł zaliczki na miejscu w recepcji lub przelewem na konto przychodni,dostajesz leki na kolejnych wizytach /oni zapisują to w Twojej karcie/,a potem już po zakończeniu stymulacji jest wszystko podliczane i dopłacasz brakującą kwotę do ivf /czyli te drugie 5 tys/-chyba w dniu punkcji..Może być tak,że wykorzystasz leki tylko na 3 tysiące to wtedy za ivf dopłacisz tylko różnicę.U mnie akurat wyszło dopłaty ponad 5 tysiecy,w sumie chyba 11 tysięcy za całość i potem jeszcze dodatkowo za mrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic ponad to placić nie bedziesz,wizyty lekarskie w czasie stymulacji też są odliczane od tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma na poczatku dokładnie takie odczucia jak Ty,wszystko się takie oboce wydaje i trudne do ogarnięcia.Zobaczysz ,że za kilka dni będziesz oblatana w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;-) Przepraszam,że się nie odzywałam ale zabiegana jestem,w końcu to moje "wakacje" i wszystkich chcę poodwiedzać ;-) Byłam na wizycie no i e2 bardzo powoli mi przyrasta więc mam dawkę gonalu 200 przez dwa dni a później jeden dzień 175 i w sobotę kolejna wizyta.Ja czuję się dobrze. A z tym gonalem to ja myślałam,że on 400 zł kosztuje bo do iui go brałam i nie przypominam sobie żebym aż tyle za niego płaciła ale może się mylę ;-) Dziewczyny a jak jest z alkoholem podczas stymulacji bo dr powiedziała,że można tylko z umiarem a ja wczoraj wyszłam z koleżankami i wypiłam dwa piwa .Myślicie,że to coś zaszkodzi? Bo teraz mam stresa. Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malag dwa piwka nie zaszkodzą. Jak ja byłam stymulowana to codziennie lampka winka czerwonego musiała być ;), a czasami trzeba się odstresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Mała po Twoim wpisie zawahałam się czy oby Was tu w błąd nie wprowadzam i zajrzałam do rachunków i niestety jest tak jak mówiłam,jeden pen 900 jednostek gonalu kosztował mnie 1200 zł.Ty być może nie dostałaś całego pena i policzyli Tobie tylko za jego część,dlatego wyszło tylko 400 zł. Teraz na zwiększonej dawce e2 bedzie Ci szybciej przyrastał:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia być może tak było bo sama już dokładnie nie pamiętam ;-) To ja muszę moje wyliczenia zmienić bo mam już drugi pen i liczyłam że jeden 400 zł a tu aż 1200 :-/ To się trochę przeliczyłam ;-);-);-) Buźka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×