Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

A w ogóle jak Alicja u Ciebie sytuacja??? W podpisie masz stare informacje, z chęcią się dowiemy jak u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam... a jak już o tych zwierzakach- to ja mam dwa , też owczarka niemieckiego ( sukę ) i yorka też ( sukę ).Ta mała zdominowała moją starą przyjaciólkę i rządzi w domu. Spi z nami w sypialni, oczywiście jak zaśniemy to wpycha się po między nas no i mnie łapami z łóżka wypycha :) taka malutka zaraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim M takie miłości wyprawia, że pękłybyście ze śmiechu :) wtula się w jego szyję i mruczy jak kot z zadowolenia, ja absolutnie nie mam w tedy prawa M nawet dotknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita ja testowałam 8dpt ale tak fatalnie się czułam od 5 dpt , że już wiedziałam, że jest coś nie tak ,ale radzę wytrzymać bo jakby mi się nie pojawiło to pewnie był by ryk :D a na prawdę miałam szczęście, że cokolwiek mi pokazało no i jeszcze kwestia tego czy będziesz brała dalej ovittrelle bo to może przekłamać . Alicja, ale fajna historia z tym Waszym psiakiem :D no i wiadomo jak ktoś kocha psy to na pewno jest dobrym człowiekiem :D ja mam pit bulla, ale jest na stancji u dziadków :D wygląda jak panda i śpi z nimi w łóżku ale jest bardzo kulturalny i zostawia im trochę miejsca do spania :D a ja wróciłam z zakupów i niestety albo stety dżinsów się dorobiłam a mój M w przymierzalni przeżywał jaki mam brzuch i jak to słodko wygląda w tych portkach z szeroką gumą na brzuchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do ovitrelle ...rozumiem ,że nadmiar tego specyfiku jest do wyrzucenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zazdroszczę zakupionych jeansów, na pewno świetnie leżą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienkopis i linijka :D nie ma innej metody od góry zaznaczasz sobie dwa mm po wypuszczeniu powietrza i to jest na prawdę malutka dawka i miałam obawy czy dosyć podałam, ale chyba wszystko poszło dobrze bo po dwoch dniach progesteron ponad 90 :D a spodnie super wygodne i na brzuch nie cisną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochana za cierpliwość do mnie :) , do mnie trzeba jak " krowie na rowie " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mam głupiutkie pytanie odnośnie tej koszuli, którą trzeba zabrać na zabieg - co to ma byćwłaściwie za koszula ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita jaka cierpliwość po prostu pytasz a ja odpowiadam :D sama miałam milion pytań :D messi zwykła koszula nocna :D żeby z gołym tyłkiem nie paradować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobika
Cześć, mam takie pytanie: przechodzę obecnie stymulację - w okolicach soboty punkcja. Potem musze iść na dwa tygodnie na zwolnienie, gdyż jak wiadaomo chcę zmaksymalizować szanse na powodzenie zabiegu. Jednak na zwolnieniu będzie pieczątka polmedu, a więc moja szefowa (to mała firma) skapuje się, że robię invitro. Zastanawiam się, co zrobić w tej sytuacji...Urlop mam, ale teraz jest taka sytuacja w firmie, że nikt mi go nie udzieli, więc muszę skorzystać ze zwolnienia. Jak to rozwiązujecie? A może wasze szefowe wam kibicują? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bobika, ja w sumie zwolnienia nie brałam ale są dwa rozwiązania, pierwsze z tego co dziewczyny mówiły to pieczątka nie jest polmedu tylko dr Polaka chyba, choć jak ktoś będzie się doszukiwał to i tak będzie wiadomo o co chodzi. Można też po prostu pójść do internisty ze zwolnieniem od Polmedu i poprosić o przepisanie zwolnienia, jeśli jest fajny lekarz to nie powinno być problemu. Trzymam mocne kciuki za punkcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobika
Polmed i doktor Polak są znani we Wrocławiu ;-) Bardzo dziękuję za podpowiedź - chyba rzeczywiście pójdę do inetrnisty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy kto się czym interesuje:) Jak nigdy nie miał styczności to nie będzie wiedział:) Ale internista jest chyba najlepszym wyjściem:) To Twoje pierwsze IVF? Czym jesteś stymulowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobika
Boję się poprostu rzeby nie dostać wypowiedzenia jakoś pomiędzy transferami - chociaż chciałabym żeby był to jeden, pierwszy i udany! Trudno przewidzieć jak zareagują szefowie na takie niespodzianki... Jest to pierwsze invitro, stymulacja gonalem f - 187,5 jedn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pomiędzy transferami kobitko to na pewno będzie pierwszy i ostatni, a potem już z czystym sumieniem zwolnienie Ci się należy:) Opowiedz może o swoich obawach w Polmedzie, na pewno będą potrafili zaradzić coś odpowiedniego, bo na pewno nie Ty jedna jesteś w takiej sytuacji. Może będą mogli jakoś inaczej Ci wystawić zwolnienie. Ale na ten temat to Barbera dokładniej Ci sie wypowie, bo ona niedawno brała zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam planowany transfer jakoś ok 12-13 maja, wię cjeszcze trochę czasu..Ale tak jak Bobika - wołałbym nie mieć tej pieczątki z z dr Polakiem na czele, bo też mam wrażenie że się zorientują w pracy, a tego bym nie chciała:/ więc może faktycznie też pójdę do internisty.. Nie wiem, może my przewrażliwione jesteśmy, bo w sumie jak wcześniej nie byłam w temacie i ktoś by się zapytał dr Polaka, to nie wiedziałabym kto to, ale teraz to mi się tylko z leczeniem niepłodności kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam już, na razie zaczelam bac tabsy, w czwartek mam wizytę w Polmedzie i chyba dostane receptę na jakiś zastrzyk? Sorry, gubie się co tam jest po kolei;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
messi: cykl antyków, w 20 dc dipherelina( wyciszacz) po 2 tygodniach rozpoczęcie stymulacji (10-14 dni) punkcja, po 3 dniach transfer i za dwa tygodnie beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to się teraz zgadza, że na maj bo już myślałam, że jesteś przy końcówce i kolejna do teściku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane! ale dzisiaj piękny dzień, aż żyć się chce na maksa :) czy u Was też taka piękna pogoda? moje kwiaty na skalniaku zwariowały i zaczęły kwitnąć :) i na rozpoczęcie sezonu grillowego jadę do koleżanki. od rana stałam w kuchni , żeby coś na tego grilla przyszykować :) teraz chwila odpoczynku i obiadek u Teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda przepiekna chyba wszedzie w koncu mozna naladowac baterie. messi ja tez mam wizyte w czwartek:), chyba jedziemy na jednym wozku i mam nadzieje, ze bete tez bedziemy miec taka sama czyli wiecej niz 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, to chyba jesteśmy na tym samym etapie:) To co nas teraz czeka, bo już się pogubiłam;) jakiś zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę to widzę że teraz sporo będzie tych zabiegów:) Arita już po, teraz Moha czy ktoś wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Zgadza się jest nas teraz troche, ja jestem juz po wyciszacz i od 11 kwietnia zaczynamy stymulacje, punkcja planowana w święta... Mam jeszcze pytanie do dziewczyn, które są już po czyli liska25, barbera, arita, 1 kwietnia dostałam juz @, czyli ten cykl trwał u mnie 25 dni, czy to nie za krotko, jak rozpoczne stymulacje 11 kwietnia to bedzie 11 dzien cyklu, czy to ma znaczenie, nie za późno? zawsze @ miałam srednio co 30dni,a teraz takie zaskoczenie... czy to ma znaczenie? czy raczej nie mam się czego obawiać i tak musze czekac 2 tyg od zastrzyku wyciszającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×