Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

paga najszczersze gratulacje!!! dużo zdrówka życzę dla Ciebie i maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona , moja stymulacja przebiegała o dwóch zastrzykach dziennie , przez 14 dni, brzuch miałam siny i opuchnięty, ale za to jajka urosły :) a jak u Ciebie ? wiesz już czym będziesz stymulowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nic nie wiem na temat mojej stymulacji, pewnie wszystkiego się dowiem w poniedziałek na wizycie, będę miała ją z dr.Elias. Mam nadzieje, że też się zna na dawkach leków do stymulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rozliczeniu -9 240, do tego doliczam sobie pakiet badań , jakie musieliśmy z M zrobić- 1300. No i po drodze kilka wizyt , ale tego nie wyliczę , bo dokładnie nie pamiętam ile ich było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza beta w 16 dpt 774 :D usg w przyszły poniedziałek zrozpaczona mnie wyszło w rozliczeniu 6350 zł i dlatego są takie rozbieżności bo w zależności od ilości leków a na mnie się śmiali, że nie zarobili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera super!!! no to teraz czekamy na wyniki wizyty serduszkowej:) paga gratuluje!! I dużo zdrówka życzę:) zrozpaczona ja wydałam 6800zł plus badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie mogę się doczekać aż któraś z Was będzie testować (najszybciej arita ) i zobaczy jak to fajnie jak betka rośnie i oczywiście nie ma innej możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera jeszcze raz gratulacje, po 6 latach należy Ci się taki prezent. Narazie na forum same dobre wiadomości i niech tak pozostanie jak najdłużej:-) Jeśli chodzi o kase czyli najpierw wpłacam te 4.000, pózniej przed transferem 5.000, a na koncu rozliczą się ze mną i ewentualnie zwrócą nadwyżkę kasy, zgadza się? Chciałabym się dobrze stymulowac, żeby w miare nie wyszło to wszystko drogo, ale zobaczymy co będzie w praktyce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! parę dni mnie tu nie było, a tu tyle wpisów że ho ho :) Paga gratuluję, niech Maciuś rośnie zdrowo ;) Barbera bardzo ładnie przyrasta ta Twoja beta, jeszcze raz gratulacje :D Arita trzymam kciuki za Twoje testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona, wpłacasz 4000 przed stymulacją, a na punkcji dowiesz się ile trzeba dopłacić, i to wpłacasz najlepiej przed transferem, nie musisz mieć koniecznie 5000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja myslalam ze trzeba tak jak jest w umowie te 2 raty, a dopiero pózniej się rozliczają ze mną, no to super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pęcherzyki rosna, na sobotę planowana pukcja. Czym byłyście stymulowane i codziennie podawałyście sobie zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam codziennie dwa zastrzyki- murofen i fostimon ( chyba dobrze napisałam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , ale cisza... korzystacie z reklamy po wyżej :) ? tarot i takie tam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie znalazłam twój wpis o wynikach progesteronu i estradiolu , jadę jutro na pobranie i mam jakieś złe przeczucia :( stres mnie dopadł na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci, że złe samopoczucie mnie dopadło w 7dpt to przez dwa dni w łóżku spędziłam i wtedy mi się zaczęły pewnie wgryzać, ale to jest indywidualna sprawa bo niektóre dziewczyny nic nie czuły a były w ciąży :D a w pewnym momencie zadnych objawów nie miałam i to właśnie przed badaniem pregesteronu i estradiolu a na drugi dzień się zaczęło :D więc wszystko przed tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,wpadam" ze skrajności w skrajność" , raz się cieszę z byle czego a raz beczę (tak jak teraz )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, nie becz, tak jak barbera mowi to wina hormonów, wszystko będzie dobrze, razem z Tobą czekamy do bety i na KOLEJNE DOBRE wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest czekamy na dobre wieści, napisz jutro szybciutko jak tam wyniczki:) Wiecie co, aż wstyd się przyznać ale ja skorzystalam z tarota hahah, nie wiem co mnie dopadło, nigdy w takie rzeczy nie wierzylam i chyba nadal nie wierzę ale to tylko 3,60zł hheheh:)Zobaczymy teraz jaką informację dostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wizycie i podglądaniu moich komórek. Dr S. stwierdził, że jakieś takieś malutkie jeszcze. Dajemy im czas do piątku i będzie następne podglądanie.Jeśli się nie zdyscyplinują i nie podrosną do właściwych rozmiarów to zastosujemy jakieś leki. Ale tego bym nie chciała bo.... wiadomo koszty no ale zobaczymy w piątek. Może po tych wszystkich lekach do icsi cykl się trochę rozciągnął i owulacja będzie troszkę później i stąd takie małe pęcherzyki. Zobaczymy:) jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susanka na pewno jeszcze podrosną :D trzymam za to kciuki :D liska oj no co ty na takie rzeczy dajesz się nabierać :D hihhi ciekawe co ci powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanka na pewno jeszcze same podrosną:) Czekamy na dalsze relacje:) Barbera uwierz, że nigdy się na to nie dałam nabrać, ajak zobacyzłam 3,6zł to jakoś z uśmiechem do niej napisałam:) zapytalam o dzidzię, faceta i bogactwo:)dzidzia do 2 lat się na pewno pojawi, męża w najbliższym czasie mieć nie będę, ale nie widzi końca związku, ale za to kochane do 3 miesięcy polepszy mi się finansowo i to znacznie!! Muszę w totka zacząć grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×