Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

mesii zastrzyk z Pregnylu mozesz zrobic w kazdej izbie przyjęć 36godz przed wyznaczoną godziną ja miałam punkcje o godz 9-30 a zastrzyk robiłam o godz 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna - ja chciałam mieć jeden zarodek , ale wszyscy w polmedzie starali mnie się odwieść od tego, ale ostatecznie to decyzja kobiety - przekonała mnie statystyka, którą pokazała doktor E - 7,5 % skuteczności przy 1 , a przy 2 już 36 % ! Zarodki były B1 - czyli blastocysty (tu nie ma chyba takiej klasyfikacjii jak przy 3 dniowych). Przeczucie sie pojawiło w 3 dniu wraz z megawzdętym brzuchem, ale tak do końca to uwierzę i zacznę się cieszyć po wtorkowej wizycie z usg, bo na razie mam schizę z powodu jakichkolwiek objawów ciąży. Madziara - hiperka ma taki plus, że wczesniej wiesz już o ciąży, a przynajmniej masz podejrzenie, ale reszta jest do bani :-). Życze ci żebys jednak nie miała tej przyjemności, a dzidziusie, żeby jednak były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym relaksem to roznie... messi ja zastrzyk pregnylu bralam u siebie w szpitalu ale wczesniej pojechalismy zapytac sie czy podadza, lepiej tak zrobic i miec spokojna glowe. A z tym transferem, to mysle, ze z moja liczba komorek moga zaryzykowac w 5 dobie, nawet jak polowa obumrze , to zostaje jeszcze 8. No i ta hiperka tez chyba miala wplyw na ta decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobika,ja mam jedynie nikłe przeczucie,że się uda,ale bardziej dopada mnie dół,chyba przez luteine:( jestem jakaś smutna,w nocy śnią mi się głupoty i to nie tylko związane z in vitro.Chciałabym,żeby był już ten dzien,żeby zrobić wynik i wiedzieć na czym się stoi. Acha,ja mam też wzdęty brzuch,mam takie spodnie,które są na mnie za luźne a teraz pasuja idealnie:) i brzuch mnie pobolewa,ale leciutko Barbera,co u ciebie? jak się kochana czujesz? daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna! Ja od momentu transferu mam bardzo intensywne sny :-) - (pewnie dlatego, że staram się duzo sypiać :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, rzeczywiscie moje sny tez sa bardzo intensywne, moze to tak jest po tej narkozie? Bobika napisz mi cos prosze o norprolacu, bo znalazlam na forum, ze bralas i od kiedy. Mam nadzieje, ze nie utrudnia on zagniezdzania sie zarodka, moze wiesz cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zmieniłam swoje dane w tabelce, bo juz niestety się postarzałam:P Mam nadzieję, że nikogo nie "obciełam". barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer- nieudany Susanka lat34 niepł męska, crio nieudane;/ messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 11.05, planowany transfer ok 13-14 maja teryiaki lat30 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody, 1 poronienie), planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rośnie madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji, 07.05.punkcja, transfer 11.05 m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IVF nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat,5 lat starań, niepłodność męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat ?, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 JUPI! Stokrotka77 lat 33?, criotransfer, beta 364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też się postarzałam:( Nie wiem co mamy teraz robić. Niby ze mną wszystko ok ale zarodki się nie zagnieździły więc coś musi być nie tak. Ja nigdy nie byłam w ciąży i może problem leży też po mojej stronie. Myślę o konsultacji w innej klinice. Nie chcę się poddawać a czas ucieka.... barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer- nieudany Susanka lat35 niepł męska,ICSI nieudane, crio nieudane;/ messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 11.05, planowany transfer ok 13-14 maja teryiaki lat30 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody, 1 poronienie), planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rośnie madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji, 07.05.punkcja, transfer 11.05 m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IVF nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat,5 lat starań, niepłodność męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat ?, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 JUPI! Stokrotka77 lat 33?, criotransfer, beta 364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara - nie miałam okazji go skosztować - bo trafiłam na oddział w dniu w którym go kupiłam, a tam powiedzieli, że to nie ten etap - on łagodzi tylko takie leżejsze objawy. Kupiłam paczkę , która jest mi w zasadzie zbędna - a kosztował ponad 100 zł, mogę komuś oddać w razie czego za free, bo szkoda wyrzucić. Ale mam go w Poznaniu, więc mąż by listem musiał wysłać czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, mamy bliźniaki !!! liska25 lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, przygotowanie do crio mrozaczków, 4.05 wyciszanie moha76 lat 34 niepł. męska, ICSI nieudane, crio? zrozpaczona1984 lat26 niepł. męska, 26.04.11 transfer- nieudany Susanka lat35 niepł męska,ICSI nieudane, crio nieudane;/ messii82 lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, punkcja 11.05, planowany transfer ok 13-14 maja teryiaki lat30 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody, 1 poronienie), planowana IUI czerwiec margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na AZ, kiedy? tinaw76 lat 34.wszystko w normie.., po IUI, mamy betę i rośnie madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO.... 26.04 początek stymulacji, 07.05.punkcja, transfer 11.05 m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata 27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, IVF nieudane ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, czekamy na wynik toxo nikol4 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia 14 kwietnia rozpoczęta stymulacja słoneczko11 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF Fabianna 30 lat,5 lat starań, niepłodność męska, niedrożny jajowód, 2 IUI nieudane, 05.05.transfer 2 zarodków i czekanie na wysoką betę bobika lat 29, 17.04 transfer 2 zarodków, beta 186 JUPI! Stokrotka77 lat 33?, criotransfer, beta 364

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Susanka, ja zaczęłam myśleć podobnie jak Ty, że może też coś ze mną jest nie takk, do tego jeszcze ten brak owulacji...;/Myślę, że jeszcze można ze dwa razy spróbować bez dodatkowych badań, a jak dalej nic z tego nie wyjdzie to wezmę się za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a co ci powiedzieli na pierwszej wizycie już po nieudanym zabiegu? Tłumaczyli dlaczego tak się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nikt mi nic nie tłumaczył, no bo w zasadzie co mają mi wytłumaczyć?? Zrozpaczona jest wiele przyczyn, przez które mogło się nie udać! Od braku po prostu zagnieżdżenia, przez chory zarodek, który organizm odrzucił, a może u koiety sa problemy immunologiczne, kurde jest tego na prawdę full, a jest też wiele nawet bardzo wiele par gdzie przyczyna oich niepowodzeń jest niepoznana, i kobieta jest zdrowa i mężczyzna a i tak się nie udaje. Ja nie doszukuję się przyczyn, było minęło, szykuję się do drugiego podejścia i tyle. Nawet nie zadałam pytania w klinice:" dlaczego?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona ściska mocno :( bardzo mi przykro , aż się boję bhcg zrobić , test sikany w niedziele wyszedł mi negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bkasia powinnas już zrobić bete, juz cos Ci wyjdzie....lepiej znać prawde niż się łudzić, takie jest moje zdanie... ja czekam na @ i odliczam dni do nastepnego transferu...ja nwet nie robiłam bety w 14 dpt, a robiłas w 7dpt i co ci wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, piersi wróciły mi do normalnego rozmiaru, zniknęło wszelkie obrzęknięcie czy poboliwania. Z jednej strony nie chcę panikować, ale obawiam się, że to by było na tyle. Muszę dożyć do jutrzejszej wizyty w Polmedzie jakoś. :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam w 7 dniu p.t dopiro mam zrobić 11 kwietnia czyli 12d.po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona - betę miałam ostatnio w zeszłym tyg we wtorek - była ok.900, od tej pory nie robiłam. Dopiero wczoraj zauwarzyłam, że objawy, i tak nikłe, w ogóle mi ustepują i rano obudziłam się po staremu bez żadnego czucia w piersiach. :-( . bkasia to widzę, że się nauczyli, że za dużo zamieszania z betą w 7 dniu, ale inna sprawa, że mało kto wytrzyma tak długo bez bety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze ze nie trzeba robic bety w 7dpt, czlowiek moze sobie narobic nadzieji a pozniej beta spadnie tak ja u mnie...ja miałam im to powiedziec na wizycie, ze bez sensu jest robic bete tak wczesnie,oczywiscie poziom estradiolu i progesteronu tak, ale nie HCG... a ty Bkasia jaki mialas estradiol i progesteron? Bobika to nie masz sie czym martwic, kobieto ciesz sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez dołączam sie do Bkasi i boję się wyniku:( Przed punkcją,transferem byłam pełna optymizmu i nadziei, ateraz dopada mnie pesymizm,że nie z tego nie będzie:( staram się nie doszukiwać zadnych objawów,bo to tylko może byc złudzenie a ja narobie sobie niepotrzebnie nadziei. Mnie bete kazali zrobić 8dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znów czekam na @, oczywiscie jak się chce, żeby szybko przyszła, to jak na złośc bede teraz nie wiadomo ile czekac, a to wydłuza mi czas do kolejnego transferu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona tak jest jak nie chcesz,zeby przyszła to przychodzi,a jak czekasz na nią to jej nie ma. Ja się troche podłamałam,że nie udało ci sie,widze teraz wszystko w czarnych barwach:( A ty jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jezeli dziś nie przyjdzie do wieczora to zrobie test ciążowy,żeby byc już na 100% pewna, w sumie dziś jest 14dpt, ale nie wierze, w to , że beta nagle podskoczyła :-(... czuje się dobrze, już jakoś pogodziłam się z myślą o nieudanym transferze i teraz odliczam dni do następnego...Trzeba życ dalej i próbować aż w końcu sie uda... Barbera a czego ty sie nie odzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, Zrozpaczona a Ty leki odstawiłaś? W ktorym ostatnio dniu robiłaś betę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że odstawilam w piątek jak zobaczyłam taką niską bete, ale jeszcze o 17. wziełam ostatni raz luteine, dlatego musze jeszcze pewnie poczekac pare dni. Bete robilam w 9dpt, bo tak mi kazali.. Siejkowski mowił, zeby dla pewnosci zrobic jeszcze bete w poniedziałaek, ale ja w cuda nie wierze i nie zrobiłam, musze cierpliwie czekac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm widzisz ja w 9dpt nawet jak wyszła niska beta to jeszcze wierzyłam, że coś się może udać. @ przyjdzie na pewno na dniach, to dopiero 3 po odstawieniu, jak w ten dzień dostałam ale Ty możesz dostać później, ale miałam te same myśli, że jak w 3 dniu @ nie przyjdzie to sikaniec pójdzie w ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie @ też jeszcze nie przyszła, powiedziano mi, że raczej przyjdzie wcześniej niż powinna a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska dlatego spokojnie czekam na przyjscie znienawidzonej @, powinna dziś przyjść, brzuch zaczyna pobolewać, więc nadchodzi :-(... a ty masz az 4 blasctocysty? na ile się teraz decydujesz? ja w czerwcu zaczynam podejscie do jednego mrozaka, a pozniej jeżeli mozna tak szybko to w lipcu chcialabym znow zacząć wszystko od nowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpędziłaś!!! Jak wszystko od nowa?? czemu nie wierzysz w swojego dzieciaczka? Pamiętaj, że tylko jeden zarodek jest do szczęścia potrzebny:) Nie wiem jeszcze na ile się zdecydujemy, rozmawiałam z lubym, ale nic nie zdecydowaliśmy, ale chyba tym razem 3, ale troszkę się boję tej trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×