Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Melita,kurcze,ale ci dobrze,ze jedziesz do Karpacza,ja tak uwielbiam góry:) Tez mielismy z męzem jechac w góry w porzedni weekend,ale nie wypaliło,mąz musiał isc do pracy:( Odpoczywaj sobie,nabieraj sił i oczywiscie po powrocie daj znac,ja też jak bede po usg tez dam znac.Oby lekarz potwierdził u nas ciąże:) Ja czuje sie dobrze,jedynie piersi mnie pobolewaja i od czasu do czasu jajnik zakłuje.Senna tez jestem,ale nie wiem czy to nie przez pogode.Jeszcze raz miłego i udanego wypoczynku:) A za was dziewczynki,które bede podchodzić drugi raz czyli Nadziejka,Liska,Madziara(jezeli któres nie wymieniłam to przepraszam) trzymam mocno kciuki,musi sie udac:) Nikol4 przed toba aleka droga,ale zobaczysz czas szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ze mnie gorący towar :D takie emocje u niektórych wielkomiastowych panienek wzbudzam :D hihi chyba w wyborach wystartuję :) kochana wiosno a może raczej masz nik na "m" i nie masz odwagi się wypowiedzieć pod nim haha dobre, ale żenujące. Jak to kiedyś napisałaś "troche więcej odwagi cywilnej" pomarańczku buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzę, że nikt (mam na myśli wiosnę :) ) wszechwiedzący nie odpowiedział na pytanie konkretnie kiedy widać zarod i ja jako guru :) mówię Wam, że przeważnie od 6 tygodnia ciąży powinno być coś widać w zależności od usg ,koniec mądrości :D a ciąże liczymy od punkcji bądź transferu (bo zależy jaki zarodek był podany) plus dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera Ty nasza guru, wielbimy Cię...... hehe dzięki za info Co do wiosny to też mam wrażenie, że gra na dwa fronty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Nadziejka.. mięśniaki wyszly po histeroskopiii.Szukałam przyczyny niepowodzenia i uparlam się na histeroskopię.szkoda że to wyszło już po..Mięśniaki mogą być przyczyną niepowodzeń. Tylko nie wszystkie. To zależy gdzie wyrósł. Przeszkadzają te podśluzówkowe, bo są w jamie macicy i działają jak spirala. Mi powiedzieli ze każdą zmianę w macicy należy usunąć.Przeszkadza również polip. In vitro jest za drogie żeby wiedzieć o zmianie i podchodzić. Tak uważam.Madziara076 a ty jakiego mięsniaka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziałam na pytanie Fabianny i na tym koniec. W końcu ktoś Wam chamsko ale dosadnie powiedział co o Was myśli ja nie zniżę się do tego poziomu. Mogę być dla Was wiosną, latem albo kimś innym kto śmiał mieć inne zdanie niż Wy. Nie mam zamiaru udowadniać, że nie jestem wielbłądem. Teraz jestem skupiona na ciekawszych rzeczach, które na mnie czekają i bardzo się nimi cieszę. Tobie Lisko też tego życzę, może wtedy trochę ochłoniesz i będziesz milsza dla innych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melita właśnie się zniżyłaś i wcześniej też bo swoimi wypowiedziami byłaś nie mniej chamska odpowiadając mi i lisce, że jest zazdrosna i nikogo tu nie wspiera a tylko źle życzy :D powodzenia ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co natasza zaraz sprawdze opis hsc, a kto Ci powiedzial,ze kazda zmiane trzeba usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera mam jeszcze jedno pytanie,napisłas,ze dolicza sie 2 tygodnie,dlaczego? A ty w którym dpt miałas pierwsze usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna, dlatego, że jak masz nawet naturalną ciążę to nie liczy się od zapłodnienia tylko od pierwszego dnia ostatniej @, a przy IVF dodaje się dwa tygodnie, które średnio są od @ do zapłodnienia. Nie wiem czy jasno to pisałam. Wybacz ale nie mam zamiaru wszystkim cukrować i tego też nie oczekuję, każdy bycie miłym odbiera na swój sposób, a jak ktoś nie ma zamiaru wchodzić każdemu głeboko tam gdzie słońce nie dochodzi to znaczy, że jest niemiły, spoko życzę Ci przyjemnych chwil w ciemnościach. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna, Melita -pisałyście coś o żyłkach na dekolcie i piersiach, co one oznaczają? Też mi się pojawiły, a chyba ich wczesniej nie zauważyłam albo jakaś przewrazliwiona jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi ja przeczytałam w internecie,ze pojawienie się zył w ciązy to efekt działania hormonów w szczególnosci estrogenu.Naczynia krwionosne się rozszezrzają:) ma to kobietom ułatwic karmienie piersią:) Nie wiem czy zauwazyłaś u siebie,ale u mnie widoczne są zgrubienia na sutkach,czytałam,ze to nic niepokojacego,też mają swoją role. Liska dziekuje za wytłumaczenie.Domyslałam się,ze tak sie to oblicza,ale chciałam sie upewnić. Super,ze macie taką wiedze,ja jestem w tych sparwach laik,dopiero sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie to nikt się tu ze swoją wiedzą nie będzie wychylać, bo jeszcze następnej osobie rola guru przypadnie:) No ale żarty, żartami, a żyłki to baardzo pozytywny objaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Madziara076..Chodziło mi o zmiany na macicy które są w jamie..W polmedzie też mi powiedzieli że najpierw trzeba usunąć. Lekarka ktora mi robiła histero też..A co masz w opisie? Może masz w takim miejscu że nie przeszkadza..U mnie ewidentnie przeszkadzało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messii żyłki na dekolcie oznaczają przygotowywanie się piersi do laktacji ale to jeszcze długi proces, w którym też sutki się zmieniąją - kolor, kształt...przynajmniej u mnie. TY dzisiaj powtarzasz betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi ,własnie,ty dzisiaj powtarzasz bete? daj znać!!! Trzymam kciuki za wzrost!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( beta 14. Niby w Polmedzie powiedzieli, że dalej nic nie wiadomo, bo w sumie nie spadła, ale myślę, że chyba jednak lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi, a może tamten wynik był przez ovitrelle, a teraz jest wynik już prawidłowy i dopiero zacznie przyrastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mi powiedziała p. Ola, ze moze przez Ovitrelle.No ale skoro nie urósł te minimum 66% to raczej nic z tego, tak myslę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Liski i Barbery...internet daje super anonimowość każdemu więc odwagę pod nikiem ma tutaj każdy do oporu :) Każdy przebrał się, nie podaje swoich prawdziwych danych więc po co miałabym przebierać się jeszcze raz? Nie rozumiem wpisu Liski o "wybaczaniu" ale tak jestem przepełniona radością, że nie będę sobię łamać głowy kalamburami. Messii ja też czekam na Twoje wyniki. Strasznie mocno trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz jak ja to rozumuje?: po ovitrelle była większa beta, potem nastąpiło zagnieżdżenie, dalej ovitrelle już nie ma wpływu na hcg i teraz sama ciąża podciąga hcg do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi poczekaj jeszcze to nie jest wynik 0 lub 2 czy też wskazujący spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem, czego w tym tekście można nie rozumieć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi,nie wiem co mam ci napisac...kazali ci powtórzyć bete? Beta 14 wskazuje na ciąże,tylko,ze my po in vitro jestesmy ''faszerowane''luteiną i innymi jeszcze lekami i beta zawsze bedzie u nas wyższa niż u kobiet,które naturalnie zachodzą w ciąże. Ja na twoim miejscu poczekałabym do nastepnej bety,mysle,ze kolejna beta powinna cos już wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna niekoniecznie, nie zawsze po IVF jest wyższa, ja miałam poniżej 1,2, a też brałam te wszystkie specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powtórzę tę betę w pt lub sob, ale już raczej nie liczę na nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi wrzuć w google " wyniki bety 10 dpt...lub jakieś podobne" to zobaczysz, że dziewczyny pierwszy wynik miały zafałszowany w górę, drugi czasami był słaby a dopiero trzeci odbijał się. Jak nie ma ciąży to mimio brania luteiny i innych jest mniej niż 2 i kropka. U Ciebie niewątliwie coś się zadziało. Poczekaj do 3 testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi Melita ma racje,mnie dr S.mowił cos podobnego,zeby nie sugerowac sie wynikiem pierwszej niskiej bety,bo to różnie bywa.Dr mówił,ze bywa iz 2 beta spada a 3 rośnia i kolejne także. Messi do kolejne bety podejdz na spokojnie i z dystansem,nie martw sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×