Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Oj widze,że nieciekawie się robi na forum.....każdy ma prawo do własnego zdania:-) nie obrażajcie się nawzajem, bo to nie o to chodzi... Wiosna 2011 zauważyłam, że ty tylko wypowiadasz się negatywnie i obrażasz barbere, jeżeli w taki sposób masz się tylko udzielać na forum to przestan tu zaglądać, nie potrzebujemy takich osób na forum!!! Liska ja Cię doskonale rozumiem... Natasza- n a ty już drugi raz podchodzisz do programu? a nie miałas zadnych mrozaków? leczysz się w polmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Messi ja przyznam szczezrze,ze teraz to czuje sie dobrze,brzuch nie pobolewa jak po transferze,ale na pewno jest inny niz przed transferzem,tak to zadnych objawów ''ciazowych" nie mam.Pytałas sie mnie o znaczenie hcg w tym badaniu,na pewno jakies ma,ale jak rozmawiałm z dr S.mowił,ze czasami hcg na poczatku ciązy jest niskie,a potem rosnie i czasami maleje by znów urosnac.Wiec uszy do góry,trzeba wierzyć,ze sie uda:) A kazali ci powtórzyć zastrzyk z otrivellu? Dziewczyny no własnie jak to jest z tym usg? kiedy mozna zobaczyć po raz pierwszy zarodek na usg a kiedy bije serduszko? Natasza własnie przeczytałam,ze jestes po inseminacji,ja też:( masz racje,pierwszy raz jest wazny,bo nie wiesz co sie wydarzy,idzie sie troche po omacku,póxniej po ''porażce''inaczej na to wszystko sie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Oczywiście, że nie chodzi o obrażanie się...czekałam aż barbera - guru znowu zacznie przemawiać. Udało się, ktoś jej nacisnął na odcisk i odszczekała pięknie nazywając, którąs z was od zimnych s... - tu zabrakło jej już odwagi. Tak sobie was czytam i widzę, że jak nie daj boże której się uda to już pozostałe zamiast wspierać ( podobno po to jesteście tutaj dla siebie ) to już mówią jak kaczyński, że czarne jest białe a białe jest czarne...i że za mało albo żeby się nie cieszyć, albo że brzuch powinien boleć tak. Wszystkie błądzicie więc nie straszcie się tylko wspierajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście my błądzimy a Ty jesteś wszechwiedząca!!! A to ciekawe, że jak którejś się uda bądź nie to jej nie wspieramy, możesz przytoczyć choć jeden przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
oj no ty jesteś przykładem,ty dzisiaj też dołożyłaś swoje 3 grosze tej dziewczynie co się wycofała od was. Jej sie chyba udało i pisała z pozostałymi w jej sytuacji a tu od razu włączyłaś opcję pesymistyczną. Może faktycznie zazdrościsz nie tylko swojej juz nie pamiętam koleżnace czy sąsiadce ale całemu światu? Żegnam czule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzę, że czytanie ze zrozumieniem w naszym kraju jest jednak sto lat za murzynami! Jeżeli chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to najpierw się z nim odpowiednio zapoznaj a nie mądruj się! Podaj mi konkretny przykład a najlepiej cytat- te moje 3 grosze! Bo nie przypominam sobie, żebym napisała komuś, że coś się nie udało, a już na pewno nie tej dziewczynie, która rzekomo się wycofała, albo zmieniła nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"9?? Super wyniki!!! piękny estradiol i progesteron, beta też nie zerowa, większa niż 5 a to świetnie wskazuje na tym etapie!! trzeba dalej czekać, kolejne badanie już na pewno wszystko wyjaśni Ale wszystko jest na dobrej drodze!!! SUPER " Rozumiem, że ten cytat miałaś na myśli?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Pamietaj wszędzie czai się zło a winę ponosi Tusk...oj Sherlocku dla ubogich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz rację wszędzie czają się szurnięte prostaki, które mądrują się w tematach, o których bladego pojęcia nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Mondrują - dziwna forma wymądrzać się, bardzo rzadko używana w dużych aglomeracjach miejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W której przynajmniej ortografii uczą, przykro mi, że Ciebie to nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosna 2011
Sherlocku znowu zablysnąłeś. Ten błąd zaważy na naszym być albo nie być...mondrują bardziej mi do ciebie pasowało, nie obraź się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko wypowiadam się na forum bo obecnie nic nowego się u mnie nie dzieje ale czytam was cały czas. Dzisiaj wiosna przeszłaś samą siebie, takiego jadu jaki nosisz w sobie chyba jeszcze u nikogo nie widziałam:( i mam ogromną nadzieję, że nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma prawo do własnych wypowiedzi a ty jesteś ostatnią osobą, z której zdaniem ktokolwiek na tym forum się liczy, więc nie wysilaj się skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna 2011 przesadzilas, powinnas zmienic nick na menda 2011 i jezeli chcesz filozofowac, to zmien forum "wujku dobra rado".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! moja najwierniejsza przyjaciolka @ przyszla dzisiaj, zawsze moge na nia liczyc:) zastanawiam sie kiedy crio, czy isc za ciosem, czy na chwile odpuscic, sama nie wiem jeszcze. messi trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Ale te zjadliwe ,,śmieci" zaśmiecają nam forum.. Nadziejka27. Miałam już jeden protokół. W Polmedzie.Zapłodnione miałam 3 komórki, chciałam wszystkie od razu. Może mogłam sobie jednego mrożaka zostawić? In vitro nie mogło się udać. miałam mięśniaka na macicy ale wtedy o tym nie wiedziałam. Potem próbowałam jeszcze inseminacji...Znów nic. Byłam uparta i zrobiłam kolejną histero. Okazało się że dalej jest jakaś zmiana :/ No ale teraz jest usunięta..I zastanawiam się kiedy jechać na wizytę. Chciałabym chociaż jeszcze jeden cykl spróbować natural..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Madziara ja bym poszła za ciosem i podchodziła w pierwszym możliwym terminie, bo nie ma na co czekać, czas ucieka :-) Ja tak robie, już odpoczęłam psychicznie i najlepiej się czuje jak coś się dzieje, a nie tak jak teraz tylko czekam...ile masz mrozaków w stradium blastocysty? natasza-n a skąd wiedziałas, że masz mieśniaki? w Polmedzie ci zasugerowali? bo ja nawet o takich przyczynach niepowodzen nie myslałam:-( barbera odpoczywaj sobie w spokoju na jeziorem w Boszkowie, często też tam jeżdze w uplane dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! nadziejka mam tylko jednego eskimoska i dalej doła, mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie lepiej. A Ty kiedy podchodzisz? Jak jestes do tego wszystkiego nastawiona? natasza-n ja tez mam miesniaka ale po histeroskopi w Polmedzie dr P powiedzial, ze nie powinien przeszkadzc w zaciazeniu i ani przez chwile nie zasugerowal usuniecia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna - mam nie powtarzać zastrzyku "Ovitrelle, bo estradiol i progesteron mam podobno wystarczający. A Ty robiłaś go jeszcze raz? Madziara - będzie dobrze, trzymam mocno kciuki, może faktycznie lepiej iść za ciosem i nie czekać na transfer? Ja czekam do jutra na wyrok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wycofałam sie trochę z forum, bo sama za bardzo sie denerwuję dzisiejszą wizytą w Polmedzie - jakichkolwiek objawów ciązy nadal brak, piersi małe jak zwykle - dziś się wyjaśni czy taka moja ciąża, czy coś innego...Tak to byłby 8 tydzień. Oburzyła mnie wiosna - a może ignorujcie po prostu każdy post podpisany wiosennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś zaczynam brać CLO i przygotowuje się do IUI. Pierwsza wizyta z podglądaniem na USG 30.05. Czy któraś z dziewczyn która miała IUI w Polmedzie może mi powiedzieć ile jest wizyt przed IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara ja też mam jednego blastusia, dlatego chce podejść jak najszybciej, bo troche sa małe szanse, no ale zawsze są i jak się nie uda to zaczynam od początku i jeżeli wtedy się nie uda, to będe się zastanawiać co dalej :-( Chciałam podejść już w czerwcu, ale chyba nie dostane urlopu na transfer, bo teraz jest czas urlopowy i będe zastępować kolege do konca czerwca, chyba, że coś sie przesunie i wypadni transfer na początek lipca to wtedy podchodze...ja juz się nie przejmuje, jestem pozytywnie nastawiona, ale nie tak bardzo jak za pierwszym razem, bo najgorsze jest jak się za bardzo człowiek nastawi :-) Kurcze a skąd wiedziałyście, że macie te mieśniaki? może ja też mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teryiaki ja miałam inseminacje w Polmedzie ponad rok temu,nie pamietam ile było wizyt przed inseminacją,może z 4,5.Na pewno procedura jest prostsza niz przy in vitro.Teraz bierzesz clo,ja po clo brałam menopur,chyba ze 3 zastrzyki,ale do konca nie pamietam. Życzę Ci powodzenia:) Bobika a dlaczego u ciebie nie wiadomo czy to ciąża?Trzymam kciuki,zeby jednak udało sie i była to ciąża:) Messi ja też nie musiałam powtarzac zastrzyku otrivelle,wiec mysle,ze u ciebie to dobry znak:) Trzymam kciuki za jutrzejszą bete:) Melia ty w czwartek masz usg? Daj znać co i jak,Bede trzymac mocno kciuki za ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza,zrobisz jak bedziesz uważała,jeżeli czujesz,ze na cyklu naturalnym sie uda to próbuj. Madziara tak samo ty,jesli czujesz sie na siłach i chcesz isc za ciosem to decyduj sie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Madziarka, jasne, że iść za ciosem, może i jeden mrozak ale na pewno twardziel/ka, i może to własnie on/a z Tobą zostanie na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fabianna, oczywiście, że napiszę żebyś wiedziała co u mnie tylko dopiero w sobotę bo w czawartek po wizycie jadę do Karpacza trochę odpocząć. Nie wiem jak Ty ale ja zrobiłam się ostatnio bardzo senna ale czuję się dobrze, z inny nowości zauważyłam, że piersi się zmieniają. Mam nadzieję, że Ty czujesz się dobrze? Napisz też co u Ciebie po usg. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Liska ja zatrzymałam się na robieniu badań, czyli krew, nasienie i hsg. Powiem wam, że już przeszłam tyle badań i teraz jakoś ciężko mi się znowu zmobilizować. Teraz jestem w trakcie małego remontu i po nim chyba już jednak pojadę i zacznę znowu walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×