Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dzięki dziewczyny:-) Mała sierpień zbliża się wielkimi krokami, jeszcze 2 m- ce i zobaczysz, że Tobie też będziemy wszystkie gratulować!:-) Kamkrzem u mnie i u Czekającej był to dokładnie 6 tydzień. Niestety serduszka nie słychać, widać jedynie migającą kropeczkę, która okazała się być serduszkiem:-) Czekająca ja to w sumie jestem zarówno pacjentką i dr E, jak i dr S. Tak mi się układała stymulacja i dalsze wizyty, że zawsze trafiałam w kratkę i teraz sama nie wiem, co mam zrobić, ponieważ oboje bardzo mi odpowiadają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika@tlen
no ja we wtorek bylam w klinice od 2.07 zastrzyk potem wizyta 16.07 punkcja ok 30.07 :) już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! bardzo proszę o pomoc - od tygodnia nie mam okresu - test zrobiłam dzisiaj i wyszedł negatywny. Bardzo mnie to przeraża , czytałam w necie i przyczyn może być kilka . Nie mam na swoim terenie zaufanego lekarza , czy w Polmedzie pomogą mi wyjaśnić co się dzieję ? 2 IVF miałam w kwietniu , 8 maja dostałam obfite krwawienie , cykle mam 28 dniowe - czy któraś z Was miała podobną sytuację z brakiem okresu ? proszę pomóżcie bo warjuję , w planach mieliśmy zabrać mrozaczki w lipcu ale mój pech jest większy i coraz gorzej z moją nadzieją i wiarą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) czekajaca, lena RATULACJE!!!!! arita to jest drugi okres po nieudanym podejsciu bo jak tak to czytałam ze moze ten cykl sie wydłużyc j tez dostałam dopiero w 38dc ale jezeli chcesz to zadzwon do polmedu albo napisz emaila do dr. to moze dadza ci cos na wywołanie miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, napisalam wczoraj gratulacje dla Lenki i mi nie wyslalo, także jeszcze raz Lenka, mojeee grasatulacje!!!! Wraz z czekajacą jak macie jakieś pytania to zapraszam na ciężarówki! kamkrzem, nie zamartwiaj się tyle, dlaczego ma być coś nie tak? Pójdziesz na wizytę i usłyszysz na pewno serduszko, zabierz chusteczki ze sobą:) Arita baaardzo często ta druga @ opóźnia się wlaśnie, potrafi nawet dwa tygodnie po czasie przyjść. poczekaj jeszcze spokojnie, a jak będzie się to strasznie przedłużać to zadzwoń do Polmedu, na pewno Ci pomogą, dadzą coś na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Arita, ja mam teraz tez drugi @, zawsze mam na 26 dzien a teraz czekalam 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
A temperatura do polowy mies byla tak niska ze na 18 dc dostalam krwawienia kt trwaly 3 dni. Wiec sa zaburzenia hormonalne po lekach. ...Poczekaj jeszcze albo zadzwon do Polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Arita ja tez pierwszy @ po nieudanym mialam b. mocny. 4 dni po odstawieniu tabletek. A ten @ przyszedl z opoznieniem. mie mart sie, mysle ze na dniach dostaniesz...W lipcu chcecie podchodzic do mrozaczkow? My tez mamy 4, ale odczekamy troche, niech organizl sie zregeneruje i odpocznie, zeby wrocila normalna owulacja. Porobie jeszcze badania, pobadam hormony.mysle ze dopiero we wrzesniu podejdziemy do Crio. Nie bedziemy robic niczego w pospiechu... Powodzonka, i sie nie martw i nie czytaj za duzo w necie:) tam mozna straszne rzeczy wyczytac i do siebie dopasowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację :) ja też poczekam z mrozaczkami do października lub listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena Czekająca cieszę się razem z Wami ale i zazdroszczę troszeczkę:) Ja wczoraj dostalam @ więc sie tez juz uspokoiłam. Będę trzymać kciuki za resztę dziewczyn żeby Wam się udało tym w lipcu i sierpniu. Iwona jak myślisz co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Arita, ja ostatnio podeszlam w drugim cyklu. Mialam juz owulacje na 16 dzien, niby jak zawsze. ale jednak cos bylo nie tak z hormonami bo po transferze odrazu troche mialam plamenie, bardzo delikatne rozowe az do @, zrobilam test, byl ujemny, beta tez a @ dostalam az na 40 dzien, czyli cykl nie byl zbyt dobry. Mam zazwyczaj regularne @, a tu az 40 dni.... kiedy zazwyczaj mam 26.... Zalowalam ze sie pospieszylam Cykle jeszcze nie wrocily do normy...A wtedy podchodzilismy na naturalnym cyklua to bylo wazne zeby cykl byl w normie... Zrobisz jak uwazasz, ja ci nie doradzam, ale przykro mi bylo wtedy ze nikt mi nie doradzil odczekac jeszcze przynajmniej 1 miesiac. Trzymaj sie cieplo i czekaj spokojnie na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria do Ciebie też uśmiechnie się szczęście, zobaczysz:-) Naprawdę w to wierzę! A zastanawialiście się już, czy podchodzić do kolejnego in vitro? Czy na razie sobie odpoczniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Lena, czas leci, nie ma co dlugo czekac, bo to nic nie da... Trzeba probowac i szukac przyczyny niepowodzen, badac sie,a 5 miesiecy odpoczynku mysle ze jest wystarczajaco:) Jak sie czyjesz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
Niestety jesteśmy zmuszeni wstrzymać się z kolejną próbą - finanse nas ograniczają! Ale wszystkim , którym się udało życzę : szczęśliwego rozwiązania , dużo miłości i radości oraz dużo cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
MARIO2510 A TY JAK MYŚLISZ CO DALEJ???? Jeśli chcesz to napisz do mnie na adres: iwona243@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Dawno mnie nie było ,ale nie zapomniałam o Was:) Nadrobiłam zaległości...widzę,że są i dobre i złe wiadomości...ehhh Kamkrzem,Czekająca,Lenka- bardzo bardzo się cieszę z Waszego szczęścia:)Nasza forumkowa rodzinka stale się powiększa;)Życzę Wam i Waszym serduszkom zdrówka,a emkom dużo dużo cierpliwości,bo na pewno im się przyda;) Maria,Iwona kochane moje strasznie mi przykro:(Wiem,że żadne slowa nie ukoją Waszego bólu i rozczarowania...ale musicie być dzielne.Nadejdzie taki dzień,że i Wy będziecie mieć te swoje 2 mm szczęścia.Bądzcie dzielne. Za wszystkie dziewczynki trzymam kciuki:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na początku weekendu i mam pytanie do moich "ciężarnych" Koleżanek tj. jakie witamy oprócz kwasu foliowego, łykałyście. A kiedy poszłyście na zwolnienie, bo mi doktor już chciał dać ale ja głupia nie, bo praca Kamkrzem i kiedy masz wizytę? A mnie też odrzuciło od słodkiego, nawet michałki mi nie smakują :-( Poza tym ok Byłam u endokrynologa i jest ok, i za 6 tygodni kontrola z TSH bo w ciąży trochę rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ide po weekendzie wiec mozew byc to i poniedzialek... jestem w 8 tyg, wiec bedzie juz 9-ty sie zaczynal... tak sie boje wizyty i czy uslysze serduszko i zobacze na USG fasolke:) Trzymajcie kciuki! A rano dzis 2 pawie poszly w pracy do umywalki, myslalam,ze padne heheh, na szczescie nikogo nie bylo a nie zdazylam do wc pobiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny, ja Was podczytuję - chociaż dużo czytania nie ma :) byłam dziś u lekarza, bo od 3 dc brałam clo, a w 5 dc wzięłam zastrzyk z gonalu - dziś 8dc i są już 3 dominujące pęcherzyki i ze 3 z potencjałem ;) endometrium na dziś 7,5 cm, więc mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - dziękuję :) po prawie 2 latach niepowodzeń - nie nastawiam się, ale nadzieja zawsze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie widze jaka pustka. Kamkrzem zazdroszczę - gdybym mogła to nawet codziennie przez 9 miesięcy moge latać do toalety:) Ja powoli dochodze do siebie bo właśnie dzisiaj zaczęłam nowa pracę więc się teraz na niej skoncentruje i potem podejdę do następnego in vitro. Miłego wieczorku dziewczęta i udanych poranków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyo moje kciuki również zaciśnięte. Mario powiem Ci, że nie wiem czy wiesz ale sytuacja Kamkrzem była bardzo do Twojej podobna, juz mieli bodajże do insemki podchodzić, albo do IVF wybaczcie nie pamiętam, ale odwlekli, dostała nową, wymarzona pracę i po kilku miechach ma naturalsa:) Więc zaciskam, żeby u Ciebie było podpobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! dzis nie dalo rady isc na USG bo Mąz rano byl zajety a potem do pracy poszlam, jak uda sie to jutro pojdziemy ale dopiero tak ok 17-ej, oczywiscie napisze Wam Liska dobrze pamiętasz, że mielismy isc po wakacjach na 1-wsze IUI, bo niby wszystko ok, no moze nie az tak z owulacja i sluzem, ale wyluzowalismy, przestalismy jezdzic, dostalam nowa prace i masz Ci psikus a tu zaskoczenie MEGA MEGA MEGA!!! w zyciu bym sie nie spodziewala:) A więc mowie Wam Dziewczęta wszystko jest mozliwe! Maria uwierz :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkrzem koniecznie zdaj relacje po wizycie:)Na pewno będzie już widać serduszko...ehhh pamietam to uczucie:) trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×