Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Mialam ..ciaza pozamaciczna usunieta z jajowodem,,,,,laparo...usuniety..jajnik histero.... i sama juz nie pamietam co jeszcze...ale jeszcze trwam!!!!!jesli juz dlugo czekasz na @to prponuje,tez tak mialam i zalecenie bylo brac lutke przez 7 dni,albo anty...po 3 dniach byla@nie ma innej mozliwosci...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG ja biorę 2 miesiące ponieważ zdarza mi się, ze pęcherzyki nie pękają a poza tym chcą dobrze sie wszczelić z początkiem stymulacji. Irwen to moje pierwsze i daj Boże ostatnie podejście bo nie mam juz sil...!!! Monoch TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE I JESTEM SERCEM Z TOBA! Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Lenka, Kalina, Monch, Liska i wszystkie które pominęłam bardzo dziękuję za kciuki :):):) Irewen ja wizyty to już co drugi dzień mam :) ale ten czas leci :) Punkcja prawdopodobnie na początku przyszłego tygodnia i już się zaczynam bać. Ty będziesz chyba po mnie co? Sylwia gratuluję córeczki :):) Monch wierze, że już niebawem będziesz nam tu pisać, że startujesz i później, że się udało - tego z całego serduszka Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel kciukasy zaciśnięte za piękne pęcherzyki :) Nic nie bój teraz to już z górki ;) Buziole ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel trzymam kciuki i za Ciebie i za irewen i za wszystkie inne starające się i za te którym już się udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny jestem po 2 USG gdzie słuszałam serduszko mojego maleństwa, które sobie rośnie. Dla wszystkich "strających" się, wysyłam ciążowe fluidy i trzymam kciuki. Cuda się zdarzają. Warto wierzyć, że kiedyś nadejdzie ten "szczęśliwy dzień". Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca , bardzo miło czyta się takie szczęśliwe posty :) dbaj kochana o siebie i o Maleństwo :) mam nadzieję , że mnie też się kiedyś uda ;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, przepraszam, że tak wtrącam tylko... koleżanka miałą tydzień temu Inseminacje na naturalnym cyklu (w Invimedzie) zrobiła dzisiaj Progesteron , wynik 19,29. Pomożecie zinterpretować?? plis Z góry dziękuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca gratulacje :):):) MałaG Tobie również za kciuki dziękuję i proszę o jeszcze. Dziś mam wizytę i zobaczę czy moje pęcherzyki podrosły bo na początku im nie szło ale ostatnio ruszyły :). Agnes taki progesteron świadczy tylko o tym, że owulacja była i tyle. Nie świadczy o ciąży lub jej braku, trzeba poczekać do bety :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za kciuki dziewczyny,,,,,,beda nam potrzene...napewno!!!!!! Angel ...jak twoje endo??juz wiesz kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy nie wiem jak moje endo :( własnie jakie ma być? Irewen ja mam stymulację do in vitro i na początku następnego tygodnia czeka mnie punkcja dopiero. A Ty masz crio prawda? Chyba będziesz pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ja nie bede miala punkcji,wiec ty bedziesz pierwsza!!!ja tylko biore progynove na przyrost endo.Jakbym miala 10.bylabym bardzo hepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Angel, Irewen trzymam kciuki za wasze podejście, mam nadzieję że się wam uda :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margi77 witaj czy można do Ciebie napisać na priv? Mam kilka pytań odnośnie kliniki pozdrawiam serdecznie Galit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie nic sie nie dzieje więc mało się odzywam. Monch powodzenia na obronie. @ przyjdzie, ja też miałam operacje i czekałam. Lekarz mówił że może być opóźniona bo miałam narkozę. Raz mnie rozcinali a dwa razy laparo. Będzie dobrze wierzę w to. Zobaczysz że nim sie obejrzysz bedziesz juz się starać o dzidziusia. Sylwia też kiedyś myślalam o tym imieniu dla córeczki gdybym miala - śliczne! Nadczodza upały w Polsce bo czytałam na necie więc sie trzymaj kochana:) Angel Irewen moje kciuki zaciśnięte za WAS!!!!!!!!!! Czekająca ciesze sie że wszystko idzie beż problemów i tak do końca porodu! Lenka Ewelka Kalinka Margi i pozostale - pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) angel mam pytanie ;-) O której chodzisz na pobranie krwi i o której się umawiasz na wizyty? Z tego co Liska pisała to nie trzeba wracać po wyniki tylko oni z laboratorium dzwonią do Polmedu, tak? Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi, tak się wtrące, ale akurat siedzę i czytam, to na powstańcó jak zjawisz się do 10 rano to na wizyte możesz się umawiać już na 11 40. najwyżej się chwilkę poczeka na miejscu. I po wyniki nie wracasz, dzwonią do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Liska ;-) Jak się czujesz? Ciężko się chodzi w ciąży z bliźniakami? Bo to jeszcze 2 m-ce i rozwiązanie ;-) Znacie płeć Waszych maluchów? Pozdrawiam Cię gorąco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG dokładnie jak pisze Liska :):):) ale ona szybka :). Moje pęcherzyki powoli rosną ale punkcja dopiero mniej więcej w środę. W sumie od 19 zaczęłam stymulację... Już się doczekać nie mogę :) Maria dziękujemy za kciuki :):) Jaki macie dalszy plan jeśli chodzi o starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG dokładnie jak pisze Liska :):):) ale ona szybka :). Moje pęcherzyki powoli rosną ale punkcja dopiero mniej więcej w środę. W sumie od 19 zaczęłam stymulację... Już się doczekać nie mogę :) Maria dziękujemy za kciuki :):) Jaki macie dalszy plan jeśli chodzi o starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi Maria dzieki!!!Dziewczyny czy wiecie jak bedzie z labolatorium z Powstancow?Bo jak bylam ostatnio to mowily Panie,ze nas z Polmedu ,beda przyjmowaly mimo ,iz jest remont,a w poczekalni w Klinice znalazlam informacje o nowym labo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen z tego co ja wiem to na Powstańców będzie nieczynne ale blisko będzie laboratorium które też będzie przekazywało informacje do Polmedu i to jest na tej karteczce. Ja pewnie na początku lipca też będę korzystała z tego "zastępczego" laboratorium. Ty też musisz oznaczać estradiol przed transferem? Kiedy masz ten wielki dzień? :) Ja mam jutro wizytę i zobaczymy jak pęcherzyki urosły ale chyba coś wolno rosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! moje pęcherzyki nie chciały rosnąć i dostałam menopur i poszło :) 2 pęcherzyki pow. 20 mm i 2 koło 17 ;) endometrium - 15mm owulka była wczoraj, teraz zostało oczekiwanie... najgorszy moment Angel - trzymam kciuki, za jajeczka ;) Czekająca - gratuluję :) to cudowne uczucie usłyszeć bijące serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel -musisz byc dobrej mysli,to pomaga!!!Tez bede oznaczac estradiol a poczatku lipca,nie wiem kiedy wielki dzien!wszystko zalezy od mojego endo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo super wiadomości :):):) Teraz to kciuki zaciskam za powodzenie :) Irewen próbuje być dobrej myśli ale mam takie czasem okresy lęku, stresu o to czy wszystko będzie dobrze :( Jeszcze dwa dni temu pobolewały mnie jajniki i Pani dr mówiła, że to dobrze bo oznacza, że jajeczka rosną a od wczoraj nie bolą i to mnie martwi... Eh dziś się okaże. Mam małą dawkę więc może mi ją zwiększą i ruszy ta moja produkcja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×