Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Maria z tego co widzę to wyniki są niepokrzepiające. Mam nadzieję, że to nie to co mnie spotkało. Trzymaj się słońce. Nie wiem sama co mam Tobie napisać.......... :(. Może się rozkręci...oby. Buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z jednej strony się bardzo cieszę z wyników bety, a z drugię trochę boję tej wizyty kontrolnej, gdyż już miałam 1 ciążę pozamaciczną ... Nie wiem jakie mogą być jej objawy, gdyż w 2010r. nic mi nie dolegało, a potem się okazało że byłam w 8tcp ;-( Maria, głowa do góry będzie dobrze. A robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny. Czekająca jeśli masz ten tel. do S może on mi coś powie. Możesz mi go wysłać na maila m.bednarek17@wp.pl W Polmedzie dali Ci jego numer? Chyba że dziewczyny macie numer do Elias to bym prosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekające bez sensu test, bo one wychodzą dopiero jak beta jest wysoka. Daj znać, co Ci dr doradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko pytałam o test, bo zgodnie z informacją z Polmedu, należało go zrobić 14 dnia po punkcji. Maria, trzymam kciuki, żeby wkońcu ktoś się odezwał. Może napisz sms-a, z prośbą o kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam dzisiaj do Polmedu ale nic mi konkretnego nie powiedzieli, tylko tyle że tak czasem jest i kazali zrobić trzecią weryfikację. Więc dalej jestem w kropce i muszę czekać do środy. To już będzie 2 tygodnie a ja nic nie wiem, to czekanie i niepewność mnie dobija. Czekająca napisz jak tam po wizycie. Miłego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca gratuluję :) Maria 3mam kciuki aby twoja beta ruszyła wreszcie z kopyta :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona3013
czekająca_79 Gratulacje!!!! maria2510 trzymam kciuki!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie w związku z zastrzykiem z Diphereliny.Kiedy dokładnie się go robi?I czy muszę go robić w przychodni? Bo mi w pracy dziewczyny mogą zrobić.Mój m ma mi go przywieźć a ja kompletnie zapomniałam co,jak i kiedy ;-/ Kiedy po tym zastrzyku należy wstawić się na pierwszą wizytę ? Z góry dziękuję za odpowiedź ;-) Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malag19-20dzień brania antyków, a na wizytę po 14 dniach od jego wzięcia z LH i E2, a może Ci go zrobić ktoś, kto potrafi robić domięśniowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Liska ;-) A są jakieś objawy po wzięciu tego zastrzyku?I godzina nie gra roli o której go wezmę w danym dniu cyklu?I jak na Powstańców zrobię badania to jak długo mam czekać na wynik?Jak się wtedy umawiać na wizytę?Ile kosztują te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze trochę mam do zastrzyku ale m mój przyjeżdża więc musi mi go przywieźć i jak sobie tak pomyślałam uświadomiłam sobie,że nawet nie wiem kiedy go mam wziąć ;-)Tyle informacji doktor nam przekazał,że wyleciało mi to z głowy.A ja pracuję w szpitalu i otaczają mnie same pielęgniarki,sama jestem jedną z nich ;-)Przyznam jednak szczerze,że jeżeli chodzi o ivf nie za dużo wiem,pracuję bowiem na całkiem innym oddziale ;-) A Ty kiedy robisz zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zastrzyk w tą środę i się trochę boję :) szybko czas Ci minie MałaG bo ja nie mogę w to uwierzyć, że to już się zaraz zacznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam w 19 dc i godzina dowolna - pamiętam bo chyba dwa razy spytałam :) i później po dwóch tygodniach z E2 i LH na kontrolę. Ja będę robiła na Powstańców tak po 8 to wizyta może być już na 12 godz bo pytałam w laboratorium jak to jest :). Szybcy są :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od czego to zależy w którym dniu zastrzyk? 19? 20? No to trzymam kciuki angelku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmnn w zasadzie nie wiem od czego i czy w ogóle ma znaczenie czy 19 czy 20 dc. Trzymaj MałaG kciuki, przyda się każda para łapek :) a ja będę za Ciebie trzymała mocno :) Ty już z antykami wystartowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że będę trzymała ;-) O każdej z Was myślę ;-) Ja jeszcze nie wystartowałam,dopiero za miesiąc zacznę brać antyki.Planujemy tak na sierpień zacząć stymulację ;-) Przeciwciała zrobiłam teraz jak byłam w Pl bo ważne są 6 m-cy a morfologię + PŁYTKI i czas APTT,prolaktynę zrobię jak przyjadę i powiedz czy na wyniki właśnie z tych badań na Powstańców czeka się też tylko parę h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja na Powstańców robiłam tylko przeciwciała bo nie byłam na czczo. I czekałam prawie tydzień na cytomegalię. Morfologię, płytki i czas APTT robiłam na dzień następny ale koło mnie już bo nie chciałam jechać do Wrocławia i odebrałam na następny dzień po pobraniu. Myślę, że na Powstańców Śląskich będziesz miała tego samego dnia wynik bo to laboratorium :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaG17 może boleć głowa po dipherelinie, mogą być ataki gorąca, ale to małoprawdopodobne, mnie bolała głowa, ale nie cały czas i nie mocno. Ale możesz też nie mieć nic. Koszt zastrzyku 370zł. Tak, godzina dowolna, a czy 19 czy 20dc czyba nie ma znaczenia, ważne żeby po nim wziąć jeszcze ze dwie tabletki antykoncepcyjne. Czyli później nie można. ja na wizyty zawsze umawiałam się na 11 40, a na powstańców byłam do 10. Jeśli chodzi o estradiol, to jest tam tak dogadane, że w labie czekaja do 10, zbierają wszystkie estradiole i robią badanie, więc koło 11 40-12 są wyniki. Nie wiem jak z LH, nie pamiętam, ale na pewno też szybko zrobią. Koszt LH i E2 to okolo 40 zł Co do pozostałych badań, to nie wszystkie są tego samego dnia, np toxoplazmoza jest po 3 dniach bo wiozą ją do diagnostyki. I moja rada rócie badania jak najbliżej podejścia. Ja robiłam w drugim tygodniu brania antyków, a ze względu na to, że jak( tfu tfu) podejście sie nie uda, to żeby badania nie traciły ważności i posłużyły do kolejnego albo do crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel cały czas piszę ale teraz to nawet nie mam co bo czekam do środy. Dzięki że o mnie pamiętacie ja tęż za Was trzymam kciuki cały czas podczytuje ale troszkę podłamana jestem i nic mi się nie chce. widzę że Liska jak zawsze kochana i na wszystkie pytania szczegółowo odpisuje. Czekająca jak po wizycie? Miałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria :*:) Ciekawi mnie czemu dopiero beta w środę. Lenka moje gratulacje, kiedy idziesz słuchać serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×