Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość iza 9000
to już 10 tydzień ciąży... a co do internetu to przyznaję rację Twojemu mężowi, zresztą mój miał takie samo zdanie, że za dużo czytam i niepotrzebnie się nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy nadal bierzesz jakieś leki?....ja w niedzielę odebrałam resztę wyników i są ok, po za podwyższonym testosteronem,bo norma jest do 80 a ja mam 89,10...boję się że to może mi przeszkodzić w IVF...a może wiesz coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
aniu biorę już tylko luteinę, po ostatniej wizycie lekarz kazał mi odstawić progynowę, niestety zostało mi jeszcze prawie 4 opakowania tego leku, więc gdybyś również miała ją przepisaną mogę Ci ja zostawić w Polmedzie do odebrania. a co do poziomu testosteronu to się nie orientuję jaki powinien być poziom do in vitro, ale myślę że jeśli uznają iż masz zbyt wysoki to pewnie wyregulują go jakimiś lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie odkupie od ciebie ten lek...a kiedy masz teraz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
aniu nie musisz odkupować ode mnie tego leku, po prostu zostawię go dla Ciebie w Polmedzie, on nie dużo kosztował, a jeśli ma się zmarnować to wolę go oddać komuś komu się przyda ;o) a następną wizytę będę mieć przed świętami, ale żaden dla mnie problem by wcześniej go podrzucić do polmedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś kochana:-),bardzo ci dziękuję...ja na pewno przed świętami też będę miała wizytę,może będziemy w jednym czasie:-)...jeszcze mam pytanie...jaki tryb życia prowadziłaś po transferze?,leżałaś całe 2 tyg?pracowałaś czy byłaś na wolnym?,bo ja biore 2 tyg urlopu na czas stymulacji,a później L4 na jakieś 2-3 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
aniu ja na czas stymulacji nie brałam urlopu, pracę mam lekką bo w biurze i dość spokojną, po punkcji wzięłam jeden dzień urlopu, natomiast po transferze byłam 5 dni w domu zastanawiałam się nad L4 ale wolałam iść do pracy bo przynajmniej myśli miałam czym innym zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ja nie mogę powiedzieć o mojej pracy "SPOKOJNA",mam stresującą i na dodatek STOJĄCĄ pracę ,jest ciężko więc wole wziąć L4 i nie narażać się na jakiekolwiek ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
więc bezpieczniej będzie ania jak nie będziesz w tym czasie pracować, szczególnie ważny jest wypoczynek po transferze, będziesz musiała bardzo o siebie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
oczywiście nie pracować ;o) tak to jest jak się robi kilka rzeczy jednocześnie ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfi 78
Hej Pati 31, bardzo mi przykro... Czas to najlepsze lekarstwo, bardzo często po takich niepowodzeniach wmawialam sobie, ze nie mam siły już dalej waczyc i pasuje, ale jak widzisz pcham ten wózek niepowodzeń dalej z nadzieją, że w końcu zaświeci śłońce, pozdrawiam Cię gorąco:) Pozdrawiam też pozostale dziewczyny, rozpoczęlam stymulacje gonalem, szprycuje się codziennie, a kontrolna wizyta w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfi78-obyś się kochana dobrze stymulowała,zdawaj relację jak najczęściej,bo ja lada chwila też zaczynam...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfi 78-czy mogłabyś napisać co jest waszą przyczyną niepłodności,szukałam na topiku ale nie mogę znaleźć ,chyba nie opisywałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfi 78
Hej Aniu 172, nasz problem jest dość złożony, słaba ruchliwość nasionek, prawdopodobnie wrogość śluzu no i zachwiany stosunek FSH/LH. Jednak tak na 100% to nie wiem co jest właściwie podstawową przyczyną braku dzidziusia, bo plemniczki dość zmienne, raz lepiej raz gorzej, owulacja naturalna jest a po stymulacji więcej jajeczek, no a wrogość śluzu można wyeliminować poprzez inseminację.No jest ciężko..., ale :) nikt nie obiecywał ,że będzie łatwo. Bylam na wizycie, na razie na usg lichutko, biorę nadal leki i czekam co będzie dalej, pozdrawiam pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
hej aniu172, będę na wizycie w Polmedzie 21.12.09 więc mogę wtedy zostawić Tobie leki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...nie było mnie tu troszkę bo chorowałam,no ale już jest lepiej:-) iza 9000 ,ja wizytę mam jutro ale przed świętami na pewno też będę miała,więc możesz zostawić te leki w klinice,tylko jak ty im powiesz,że dla kogo zostawiasz?...a ja jak je będę odbierała to też muszę coś powiedzieć,TYLKO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 9000
hej ania 172, wystarczy że podasz mi na meila aischa21@o2.pl nazwisko, a ja z kolei na meila odpiszę Ci moje nazwisko ;o) ja będę wiedziała komu zostawić leki w Polmedzie a Ty z kolei o kogo pytać ;o) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ja jestem już o wizycie ,która spokojnie przebiegła...dr.Z ,przepisał mi 14 zastrzyków DECAPEPTYL ,które mam zacząć PRZYJMOWAĆ od 19dc,czyli 18 grudnia aż do wizyty, którą mam 29 grudnia(rano badanie estradiolu i LH,a popołudniu wizyta)....i się zaczęło :-) pozdrowienia dla wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...jestem tu pierwszy raz...Lecze sie w POLMEDZIE... po pierwszym in-vitro jestem w 6 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
cześc dziewczyny! Nie piszę tu z wami, bo w sumie nie mam o czym. Czekam do wiosny, bo wtedy będe podchodzić do in vitro w polmedzie. Ale cały czas was czytam. I każda informacja, że któraś z was zaszła w ciąże po ivf w polmedzie napawa mnie ogromnym optymizmem. Dlatego bardzo ucieszyłam sie z wpisu Klaudii 81, OGROMNE GRATULACJE KLAUDIO. Oby jak najwiecej takich super wiadomości :D Aniu, teraz kolej na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Czesc, ja tez jestem tu nowa ale czytam Was od dawna:) Alicja ja tez czekam z niecierpliwoscią do marca na moje pierwsze i mam nadzieje ze udane in vitro. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 77
Klaudio - mogę wiedzieć, ile wyniosło cię in vitro? Razem ze wszystkim, lekami, wizytami itd. Podczas punkcji miałaś narkozę? Jak to zniosłaś? Bo ja trochę sie boję własnie narkozy. Ile czasu leżałaś po niej? I czy odczuwałas ból później? Z góry dziękuję za ospowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo jaki tu ruch:-)... klaudia81-wielkie gratulacje,takich wiadomości nam potrzeba...dbaj o siebie i zdawaj nam relację z przebiegu ciąży:-)...klaudio a jaka była wasza przyczyna niepłodności że zdecydowaliście się na in vitro i z jakiego protokołu skorzystaliście? Ewelka76 i Alicja77-zobaczycie jak czas wam szybko upłynie,tym bardziej że teraz zaczyna się okres świąteczny ,później Nowy Rok i już będziecie miały z górki:-) Elfi 78-napisz kochana co u ciebie?,jak po wizycie i jak przebiega stymulacja? iza9000-dzięki za mejla,ja odbiorę leki 29 grudnia...choć jak pytałam dr.Z o leki z apteki to mi powiedział że wszystkie będę kupowała w polmedzie,no ale zobaczymy,pozdrawiam ciebie i maleństwo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja in vitro wyniosło nas 9400. punkcja to nic strasznego oczywiście miałam narkoze ktorej strasznie sie bałam. Po punkcji leżałam moze godzinke w tym czasie obejrzeliśmy komórki... brzuch zaczoł bolec w domu i bolał 3 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mieliśmy długi protokoł ...nasza przyczyna niepłodności to przeciwciała przeciwplemnikowe u mojego męża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 1980
Witam. Równiez leczę sie w Polmedzie od jakiegos czasu. U nas problem jest u meza, wlasciwie zero plemnikow a do tego zly kariotyp, nie dopuszczajacy do in vitro, ja mialam byc ponoc zdrowa, ale okazalo sie ze nie do konca po pierwszej inseminacji w Polmedzie, mialam AID. Nie popekaly mi jajeczka i porobily sie torbiele. Bylam stymulowana clo i puregonem. Narazie 22.12 .2009 ide na hsg( drożnosc jajowodow) , zobaczymy co dalej....pewnie skonczy sie na in vitro. Z Polmedu jak narazie jestem zadowolona,a przerobilam juz wiele klinik lacznie z przereklamowanym Novum w Warszawie. Pozdrawiam. Trzymam za Wasze sukcesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Ania 172 dzieki za dobre slowo, juz sie zaczal ruch przedswiateczny i mniej o tym wszystkim mysle:) Pozdrowionka gorace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka76
Alicja trzymaj sie cieplo:) w te mrozne dni, ja mam wizyte 20 stycznia ,zaczynam przygotowania i czekam z niecierpliwoscia na marzec. Chcialabym zeby to juz bylo to takie moje Bozonarodzeniowe zyczenie. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca 1980-trzymam kciuki za jutrzejsze HSG i dobry wynik :-) iza9000-napisz jak będziesz po dzisiejszej wizycie,..pewnie dzidzia sporo urosła?:-) elfi78-napisz co ciebie resztę dziewczyn również proszę o kilka zdań,co u was? a ja mam pytanie do izy9000 i klaudi81-dziewczyny po jakim czasie od odstawienia tabl.anty.dostałyście @?,bo ja wczoraj wzięłam ostatnią i nie wiem kiedy się spodziewać (lekarz mówił że to kwestia dwóch,trzech dni),,,,natomiast nadal biorę te zastrzyki wyciszające DECAPEPTYL,jeden dziennie (dziś wezmę 4),no i jeszcze jedno pytanie-od kiedy brałyście te zastrzyki do stymulacji?,bo gdzieś wyczytałam że dziewczyny brały od pierwszego dnia krwawienia a ja wizytę mam ustaloną dopiero na przyszły tydzień,to na pewno już będę po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×