Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzasty86

pozytywny test owulacyjny po owulacji??????????

Polecane posty

Ja miałam bardzo nieregularne cykle (od 39dni po 70) i przepisała mi ginekolog duphaston... Brałam go już dwa razy i po pierwszym razie cykl trwał 39 dni a po drugim razie... no właśnie... w 27i28dniu cyklu pojawiło się krwawienie i nie było ani bardzo obfite ani bardzo słabe.. Po tych dwóch dniach się skończyło, ale pojawił się śluz.. Dzisiaj jest trzeci dzień i zrobiłam test ciążowy i test owulacyjny.. Pierwszy wyszedł negatywny a drugi pozytywny.. Dodam, że dzisiaj byłby 31 dzień cyklu nie licząc tego weekendowego krwawienia... Czy to może być ciąża? Robiłam testy owulacyjne w różnych dniach syklu i od czerwca nie widziałam nigdy dwóch takich samych kresek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna88

Hej mam pytanie o test owulacyjny. Sluchajcie ciagle wychodza mi te testy pozytynie miesiaczke mam co 30 dni regularna I chcialabym sie dowiedziec czy to moze oznaczac poczatek wczesnej ciazy. Bylam na usg I napisal mi (owulacja....?) Co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehe81
Przed chwilą, Gość Justyna88 napisał:

Hej mam pytanie o test owulacyjny. Sluchajcie ciagle wychodza mi te testy pozytynie miesiaczke mam co 30 dni regularna I chcialabym sie dowiedziec czy to moze oznaczac poczatek wczesnej ciazy. Bylam na usg I napisal mi (owulacja....?) Co to moze byc

To moze byc NIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja juz parę lat mam komputer cyklu my way i sprawdza się bez zastrzeżeń! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ja juz parę lat mam komputer cyklu my way i sprawdza się bez zastrzeżeń! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
Przed chwilą, Gość Hania napisał:

Ja juz parę lat mam komputer cyklu my way i sprawdza się bez zastrzeżeń! 

A jakie to ma znaczenie skoro i tak  nie bede na was robil bo taplalem sie w gownie w tym miescie.Wiem jak tu jest wiec szkoda mojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81
5 minut temu, Gość Hania napisał:

Ja juz parę lat mam komputer cyklu my way i sprawdza się bez zastrzeżeń! 

Taplalem sie w guffnie dzieki wam caly 2015 roku w tym miescie bo robiliscie mi kolo dupy.Szkoda moich nerwow i wysilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ehe zacznijmy od tego że pizytywny test owulacyjny to nie tylko dwie kreski ale kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej. Ja kiedyś sama uznaealam test owu za pozytywny kiedy tylko wyskakiwal druga kreska i dziwilsm się że owulacje mam prawie 2 tygodnie. Dopiero inne kobietki uświadomiły mnie jak powinien wyglądać prawdziwie pizytywny test i i mnie taki wyglądał przez 2 dni a w pozostałe dni gdzie kreska była słabsza uznawany był za negatywny. Warto mierzyć temp, u mnie wszystko się zgadzało, druga kreska ciemniejsza od kontrolnej i skok temp. Nie było wątpliwości. Powodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×