Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bucikowa panienka

DZIEWCZYNY GDZIE KUPUJECIE FAJNE BUTY?????

Polecane posty

Gość younot
sportowe- r-gol :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to jest ciekawe
na necie zawsze kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhh
Błagam was kupujecie buty w Deichmanie czy CCC??? Nie szkoda was kasy?? Może i tańsze niż gdzie indziej, ale te buty rozwalają się dosłownie na nogach, niektóre pary po niecałym miesiącu :// To się po prostu nie opłaca, kupowałam wiele razy w tych sklepach, ale się na szczęście w porę opamiętałam, gdyż żadne kupione tam buty nie przetrwały dłużej niż sezonu, niektóre jak kiedyś patrzyłam, to już w sklepie odłaziła podeszwa, bo była chyba na jakiś "superglut" :) przyklejona. Lepiej już wydac trochę więcej i mieć buty na lata. Ja deichmana i CCC omijam szerokim łukiem, to nie buty, to jakieś gie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje w tk maxx badz na innych wyprzedazach albo ebay, jak widze ceny obuwia w sklepach az mnie mrozi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeden nieduży sklepik w Warszawie, w zupełnie innej dzielnicy, ale zawsze tam jeżdżę, jak chce kupić buty, buty mają świetne, nieduży sklepik, ale super. Przykro mi, ale to moja tajemnica gdzie jest, jak podam, to za duży tłok będzie w sklepie i zabraknie rozmiarów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sąsiedztwa
Venezia, Prima Moda, ccc, Everest, a najlepsze buty jakie miałam (najwygodniejsze), kupiłam w Realu za 25 zł (byłam na wyjeździe i już nie pamiętam co mi się stało z butami, ale musiałam kupić sobie już natychmiast nowe - a był tylko Real :D ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sąsiedztwa
ps. buty z ccc mi się nie psują/ zużywają szybciej od tych "markowych" :) . Może to kwestia użytkowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhh
Chyba nie użytkowania, nie tylko ja tak mam, a znajomi również narzekają właśnie na Deichmanna i ccc. Normalnie użytkuje buty, nie chodzę po drzewach, nie wchodzę w kałuże, nie wiem, nie chodzę po jakimś głębokim mule ;), dbam o buty, a mimo to się szybko rozwalają :// Po prostu robią je z jakiś najtańszych dziadowych materiałów, to co się dziwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjjytjy
ja kupuje w CCC i Dassmanie bo mi sie tam buty podobają i sa tanie. Nie kupuje drogich butów na lata bo nie lubie kilka lat chodzić w tych samych rzeczach wole co sezon dwa sezony kupic sobie nowe i tanie w CCC. Moda się zmienia, gust się zmienia i potem by mi było żal wywalić buty za 450 zł a tak wydam na kozaki 99 zł za dwa lata się rozwalą to wywalam i kupuje nowe modniejsze i nie jest mi żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjjytjy
aaa buty przez internet!!!?? w życiu jak można kupić ubranie i to buty nie mierząc ich i nie czując czy są wygodne:?!! nie ogarniam nigdy nie kupiłam w tej sposób nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajana23
ja ostatnio znalazłam ciekawa markę butów i tutaj http://shop.heydude.pl/ zakupiłam dwie pary ślicznych bucików. szczerze mówiąc bałam się kupować buty przez internet ale okazało się że naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfefref
szukałam borków na obcasie i poszłam jak zawsze do ccc i dasmana ale tam tragedia nic nie znalazłam poszłam do Ryłko i na wejściu mi się 7 par spodobało:p tylko że buty po 375 zł;/:| trochę duże łeeee poczekam może na promocje może zejdą sporo z ceny zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie zamawiam ostatnio na kupbuty.com i jestem bardzo zadowolona. Mam od nich botki i czółenka. Jest co wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam sobie fajne na kupbuty.com i dzisiaj biegam w nich. Są bardzo wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tym kupbuty.com któraś z was kupowała może baleriny? Jeszcze nigdy nie nosiłam takiego obuwia, a chcę tym razem coś lżejszego. Nadadzą się na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerMat
Jak najbardziej. Są lekkie i nie pocą się w nich nóżki ;) Do tego akurat w tym sklepie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś kupowałam w ccc i deichmanie, ale kilka lat temu, chciałam kupic w ccc pewne buty i nie mieli mojego rozmiaru, pojechałam do centrum chińskiego i tam znalazłam IDENTYCZNE!!!! i większy wybor kolorow i mieli mój rozmiar, w dodatku kupiłam je za polowe ceny sklepowej!! od tej pory kupuje tylko tam, place dużo mniej niż w tych sieciowkach a producent jest chyba ten sam, tez nie kupuje butow na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TerMat - zapomniałaś dodać, że są trwałe. Myślałam, że się prędko rozlecą, a mimo że używam ich na co dzień od paru miesięcy to nadal się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOMatra
Ja jestem zadowolona z mojego ostatniego zakupu a mianowicie z adidasów ZX Teraz kiedy na spacerach biegam za moim malcem to w szczególności zaczęłam zwracać uwagę na wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanie buty widzę, nawet bardzo, za parę złociszy. Oby jakość nie zawiodła, bo zamówiłam spontanicznie jedną parkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala maj
My kupujemy na kupbuty.com Zawsze z koleżankami lubimy usiąść i wspólnie wybrać coś dla siebie. Buty są eleganckie i dość trwałe. Przyznam, że miałam jedną reklamację ale rozpatrzyli ją momentalnie. Także nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam serdecznie :) Koleżanki również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka8787
fajne ceny i wzory mają na www.renee.pl - jak sie człowiek nie potrafi modowo ogarnąć tak jak ja to na swoim funpageu na fejsie robią ze swoimi butami stylizacje :P A powiedzcie mi... znacie jakieś dobre stronki z dużymi butami - chcemy kupić fajne szpile koleżance na panieński i potrzebujemy fajne 42?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio w Spartoo, wole bardziej eleganckie buty, ale rozne maja, marki jakie tylko chcecie. Dowiedzialam sie, ze to francuski sklep. Francja elegancja w koncu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanka30
Buty kupuję tylko i wyłącznie przez internet bo w normalnych sklepach nic nie ma ładnego. A jak już jest to o wiele droższe. Najczęściej buty zamawiam na vip-republic.pl. Podoba mi się tam to, że jak znajdę konkretnie takie same gdzieś taniej to zwracają 3-krotność różnicy w cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś szukałam okazji i kupowałam jak najtańsze buty, ale tak na dłuższą metę to się nie sprawdza, bo takie buty się szybko rozsypują, przykładowo sandałki kupione w sieciówce zaraz mi się popsuły, kilka razy prowadziłam w nich samochód i czubki się wytarły, wygląda to bardzo nieestetycznie. Dlatego teraz przestawiłam się na markowe buty, warto jednorazowo wydać trochę więcej i przynajmniej mieć pewność jakości. No a teraz jest czas wyprzedaży i naprawdę duże okazje, wczoraj przechodziłam koło sklepu Kazara i widziałam naprawdę mega przeceny, zajrzyj sobie na ich stronę http://www.kazar.com/pl/sklep/wyprzedaz/kobieta/buty/sandaly mnie się na przykład bardzo te biało-czarne sandałki podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wypatrzyłam sobie świetne czółenka z http://www.casu.pl/women.html i mimo tego, że były dosyć wysokie to bardzo wygodne, z reguły kupuję w galerii, ale w casu na pewno też będę kupować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam sobie świetne adidasy zx przez internet.Trochę się obawiałam czy będą pasowały i jestem zadowolona bo są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×