Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bucikowa panienka

DZIEWCZYNY GDZIE KUPUJECIE FAJNE BUTY?????

Polecane posty

Gość tersss
W Warszawie to tylko Starshop.pl, jeżeli chodzi o zakup butów marki Converse, CAT Caterpillar, Palladium. Wielu moich znajomych chodzi do nich, żeby zapolować na nietypowe kolekcje butów lub ostatnie sztuki z różnych serii. Sklep dobrze doradza, znają najnowsze trendy, bez problemu pomagają dobrać buty do konkretnych czynności i stylu. Nikogo tam z przypadku nie zatrudniają. Co ciekawe kilka lat temu kupiłem od nich japonki Havaianas i do tej pory wyglądają jak nowe :) Latem tylko w nich chodzę. Absolutna wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej fajne okazje znajduję na Merg. Raczej staram się unikać stawek z kosmosu, nie kupuję bardzo drogich marek - mam kilka wybranych firm, które niewielkim kosztem zapewniają sensowną jakość. Chyba tak najrozsądniej, prawda? Nie płaćmy za samą nazwę firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ostatnio udało wyhaczyć ciekawą promocję, bo aż -30% na buty new balance, a takie sobie zawsze chcialem kupic bodajze byl to sklep OfficeShoes takze wklepujcie w googlach a noz widelec traficie na lepsza promocje niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję na bazarze u Paździocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię baleriny BIG STAR :) są dobrze uszyte,nie drogie i bardzo wygodne :) moim ze skory zamszowej w tym roku stuknie 4 sezon a wciąż wyglądają jak nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i naprawdę w dobrej cenie maja buty na www.neeco.pl - 30 dni na zwrot i nie musisz sie z niczego tłumaczyć a jak nie trafisz z rozmiarem tez bez problemu wymieniają. Do tego przy zakupie powyżej 150 zł wysyłka gratis. A i jeszcze często robią akcje promocyjne ale to trzeba na Facebooku śledzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zrobić zamówienie w tym sklepie https://multu.pl Znacie go? Siostra mi go pokazała w zeszłym tygodniu i mega mnie zaskoczyły ceny. Mam nadzieję, że buty będą tak ładne jak na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata19990
A ja polecam ten sklep https://www.facebook.com/ButoweLove/ Buty piękne, często jak w innych popularnych sklepach a ceny duuuużo niższe i często mają promocję na darmową wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronkaaa
ja tez ostatnio zamawialam buty na multu.pl i jestem bardzo zaskoczona ich jakoscia. nie spodziewalam sie takiego szalu za takie grosze :) naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska goska
na schaffashoes ostatnio była fajna promocja -30 % na buty :) zamówiłam sobie 3 pary, polecam sprawdzac na biezaco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlkaLulka
Sprawdzałam to całe schaffashoes, fajne buty mają, teraz zamówiłam sobie jedną parę i jest promocja, -60zl z kodem PREZENT60, szkoda nie skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinka34
Jako że jestem fanką butów od znanych projektantów to kupuję głównie takie, stacjonarnie jest dość drogo więc kupuję w sieci, z takich najlepszych sklepów to polecam https://viadellaspiga.pl/ mają dość duże przeceny i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merg.pl - mój ulubiony sklep. Zawsze duży wybór, zawsze dobre okazje i nigdy nie jest tak, że nie mogę znaleźć butów, które mnie zadowalają. Ogólnie staram się szukać tak, żeby nie trafiać na obuwie byle jakie. W necie szybciej, łatwiej, taniej - tak jak lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej wyszukuję okazje w internecie. Ostatnio kupiłam fajne buty na https://1but.pl/promocje,wyprzedaze/poziom-50 . Były o ponad 100 złotych niż w sklepie w galerii handlowej. W sklepach internetowych jest większy wybór niż w stacjonarnych,a przy okazji można zaoszczędzić czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość często decyduje się na zakupy na born2be.pl, mają tam ogromny wybór fajnych butów :) Mam kilka par i w każdej mi się dobrze chodzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sklepie Eurobuty i polecam każdemu, kto ceni sobie niepowtarzalne modele butów. Za każdym razem jak przeglądam stronę to znajduje coś dla siebie i uwielbiam też to, że mają bardzo duży wybór butów polskich producentów, a to się ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam głównie modeli sportowych typu nike, dc. Buty wolę raczej wygodne, więc szukam po sieci. Na przykład na tym sklepie mają te standardowe modele butów, które w sumie są wystawione w niższej cenie https://kosmossklep.pl/obuwie.html Warto sprawdzać te stronę. W innych przypadkach raczej liczę na jakieś przypadkowe, pojedyncze oferty w sieci i mniejszych sklepikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj buty102.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja98
Ja zawsze kupuję buty w https://sklep.sizeer.com/ , ponieważ mają tam bardzo szeroki wybór asortymentu dostosowanego pod moje upodobania. Poza tym często tam robią jakieś akcje promocyjne i można zakupić ulubioną parę nawet za połowę ceny! Obecnie trwa tam wyprzedaż kolekcji letnich i można wyłapać naprawdę atrakcyjne ceny. Polecam tam zaglądnąć jeżeli ktoś jest na etapie poszukiwania fajnych oryginalnych butów po dużych obniżkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam te buty od dawna https://www.lejdi.pl/p4451,botki-b-c-best-connections-100-skora-szary.html. Nic się z nimi nie dzieje, a teraz masz w przyzwoitej przecenie. Zostawiam namiar, bo sobie parę jeszcze kupiłam na wszelki wypadek. Lubię bardzo buty wykończone w podobnym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paparaz
Fajne buty ma sklep z butami damskimi Kup Buty. Kupiłam tam zawsze modne sztyblety na sezon jesienny moim zdaniem najlepsze. Zamszowe czarne sztyblety z modnym czerwonym paseczkiem - w cenie poniżej 80 zł. Zresztą sztyblety to moje ulubione buty, mam ich trzy pary i tylko co jakiś czas uzupełniam. Sztyblety zamszowe, to must have sezonu jesiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty tego rodzaju widziałam w sklepie internetowym luxusowi, ale najlepiej zrobisz jak odwiedzisz ich sklep i sprawdzić aktualną ofertę. parę razy u nich zamawiałam i jestem zadowolona. buty piękne, a kurier dość szybko się z paczkami uwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elina

Hej, a zdarza Wam się samodzielnie naprawiać buty? Nie zawsze opłaca się oddawać buty do szewca, a z drugiej strony - żal wyrzucać. Zastanawiam się, jaki klej najlepiej kupić do takich napraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×