Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bucikowa panienka

DZIEWCZYNY GDZIE KUPUJECIE FAJNE BUTY?????

Polecane posty

Gość gość
Polecam outlet z butami "ilikeshoes" - Sporo fajnych butków, czasem nawet pojedyncze pary także warto poszperać i złapać okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Venezia, to jest gówno nie buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio kupiłam w New look'u buty typu slip on na platformie za 80 z. Ja zazwyczaj nie chodzę długo w butach, wiec jakość mnie średnio interesuje. Zamówiłam wczoraj zwykle buty również na platformie na deezee ale jeszcze nie mialam okazji ich zobaczyć, wiec nie ocenie. Nosze zwykle takie zwykle buty, poza tym to vans, converse.. Tylko te muszę na necie kupić, bo u mnie nie ma tych sklepów. Z takich solidniejszych to Nike, New balance. Roshe run, air max, free run, janoski. Posiadam ich kilka i one akurat są dobre jakościowo, nie ma co narzekać. W zwykłych sklepach, np h&m tez są świetne, w bershce ostatnio widziałem takie na wysokiej platformie, obcasie i takie świetne z przodu, o jaa*-* tylko nie mg ich opisać xd poszukam na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeejbi1
W necie to polecam Ci ten sklep galeriaolesno.pl/pol_m_rieker-125.html i konkretnie to obówie marki rieker . Buty są wyjątkowo miękkie i wygodne. Wykonane tylko z naturalnej skóry naturalnej w większości licowej . Co do ceny to na prawdę w porządku dlatego sprawdz sobie przejrzyj może akurat na coś trafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzjonistka50
ja kupiłam w czasnabuty, ale dodatkowo miałam bony z alerabat.com i dzięki temu moje zakupy dla mojego portfela były łaskawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym Wy piszecie? w ccc i deichmennie mają oczywiście szmelc ze eko skóry ale mają również porządne szyte buty z dobrej jakościowo naturalnej skóry. Ja uwielbiam buty lasocki w CCC- latem i wiosną mokasyny- nawet codziennie użytkowanie im nie straszne. Jesienią i zimą workery/oficerki. Kosztują ok 250-350zł ale warto bo są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wg ciebie znaczy fajne buty? jakie są kryteria? dla mnie fajne buty oznaczają wygodne czyli tylko sportowe typu nike, puma. Wszelkie szpilki czt tzw. eleganckie to dla mnie jak kara i konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Mnie ostatnio pozytywnie zaskoczył serwis www.kokietki.com.pl skąd kupowałam czółenka na platformie z fantazyjnym wzorem. Zamówiłam buty we wtorek, opłaciłam, a w środę do mnie rano kurier dzwoni, że jest do mnie paczka. Na początku nie wiedziałam o co chodzi, dopiero po chwili do mnie doszło, że to te buty co je dzień wcześniej zamawiałam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dwóch sezonów zamawiam buty w tym sklepie: http://www.filippo.pl/ i jeszcze się nie zawiodłam. Teraz czas na buty zimowe, ciekawa jestem czy na śniegu, lodzie i mrozie się sprawdzą :) Szpilki i boty jak najbardziej przypadły mi do gustu, będą na przyszły sezon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczekmilczek
Ja stawiam na net. Robię tak, że mierzę buty w stacjonarnym, a później kupuję w necie, gdzie zawsze, ale to zawsze jest taniej. Poza tym trafiłam chyba przez fejsa (nie pamiętam) na esklep z bardzo oryginalnymi butami Officeshoes i zamówiłam sobie UGGi Josette za 499 zyla!! http://www.officeshoes.pl/buty-ugg-botki-w-josette/2231 Nie znalazłam ich nigdzie w żadnym esklepie, nawet na allegro jest jedna para, ale za 600 zł :/. Są tylko tu w Officeshoes no i za taką cenę. . Zerknijcie warto, na prawdę ceny mega konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam 5 sezon w moich kilku parach Marco Tozzi, trzeci w Rieker. Mam za dobre buty, nic na zimè nie kupujè. W Tozzi po trzecim sezonie zmieniłam fleki. Riekery kupowałam w zebra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupować przez neta zaczęłam już jakiś czas temu, ale przyznam, że względem butów byłam ostrożna, bałam się o rozmiary itd. Aż się odważyłam i nie żałuję :) buty zamawiam różnie, z reguły ze stron sklepów albo ze sklepów autoryzowanych. sportowe zamawiam z perfektsport.pl np. - czasami upoluję sobie coś na promocji, np. nike air maxy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUggatta
@wilczekmilczek Załapałam się na tą promocję w Officeshoes na Uggi. Jak dla mnie najcudowniejsze buty na świecie :)Tak w ogóle to dzięki za namiar, nigdy nie słyszałam o tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babiczka789
Tylko, ale to tylko w internecie. Zauważyłam, że ceny są niższe, no i ta wygoda – zamawiasz, kurier przynosi, nie musisz stać w kolejkach. Aby trafić z rozmiarem często robię tak, że wybieram się do stacjonarnego sklepu na przymiarki, następnie siadam do neta i zamawiam :D Chętnie mogę zarekomendowac esklep, w którym ja robie obuwnicze zakupy :D ww.officeshoes.pl. Pewny sklep, darmowe przesyłki, przesyłka expres czyli buty na następny dzień za 15 zł. Marki takie jak UGG, Diesel, Timberland, Cat czy New Balance. Dodam, że nie widziałam w żadnym wyspecjalizowanym esklepie większej oferty Ugg czy Timberland. Jest w czym wybierać. Ceny nieporównywalne z innymi esklepami, można na parze nawet 300 zł zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka_martencja
Fajne oznacza superdobrej jakości i ponadczasowe :) Ot moja definicja fajnych butów. Są takie marki, które nosi się co sezon, a one, jak nie do zdarcia i zawsze modne tak jak na przykład UGG (kupiłam za 439 zł na officeshoes.pl już tu wspomnianym @wilczekmilczek dzięki!) albo Conversy - te będziemy nosić i za 30 lat i ciągle będą bardzo modne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. tu: http://www.sneakerhouse.pl/ - sportowe buty new balance, vans, nike - to, co modne jeśli o sportowe buty chodzi :) Idzie wiosna, czas się zaopatrzyć w jakieś kolorowe butki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie, ale najtaniej można ogarnąć wygodne z allinside.pl ;) Zarówno sportowe jak i eleganckie ;) Zależy czego się szuka, ale tam za grosze można łatwo znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie to i inne bzdety wstawic bo tego za komuny nie bylo a tera jest 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty sportowe (nike, ecco, clarks) i trochę ciuchów i akcesoriów -> www.perfektsport.pl. Warto, bo rzeczy są oryginalne, nie trzeba się obawiać, że przyjdzie podróba, a na dodatek ceny są mega korzystne, te buty mają stale poobniżane ceny, niekiedy przy wyprzedaży obniżki dochodzą do 70%, a to naprawdę duża oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emjakmarta
FCK!! Fajny ten officeshoes. w ogóle pierwsze słyszę (czytam :)). Dawno są w pl? Często taaakie wyprz u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broziana
Od dłuższego czasu wyłącznie Merg.pl - kupuję buty z sieci z prostego względu, jest dużo taniej, a kupuję dokładnie tą samą jakość. Inna sprawa jest taka, że w internetowym przeglądam setki butów w jednym sklepie, a jednak wypada na miasto to całym dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×