Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co powiedzieccc

Jakie wynagrodzenie pania interesuje? co powiedziec?

Polecane posty

Gość Co powiedzieccc

Zawsze mam z tym problem, jak powiem za duzo to wezma kogos tanszego, jak za malo powiedza ze sie nie cenisz, i co mowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
W poprzedniej pracy zarabiałam .... i nie chciałabym zarabiać mniej.Złoty środek-sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona888
a jak ktos pracowal w UK? Taka sama pensja w Polsce bylaby nie do przejscia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudnik
" W poprzedniej pracy zarabiałam .... i nie chciałabym zarabiać mniej.Złoty środek-sprawdzony. " ale jak się zarabiało grosze w poprzedniej pracy a teraz po to szukamy by zarabiac lepiej to co wtedy ? poza tym to jest wymijająca odpowiedź i pracodawca na pewno dopyta się ile konkretnie zarabialiśmy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co powiedzieccc
Dokladnie ja pracowalam poprzednio w UK, wiec nawet nie mam co porownywac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest to praca, którą bedziesz wykonywała po raz pierwszy, powiedz, że chciałabys zarabiać poczatkowo 1700 netto, gdyż nie masz doświadczenia. Jeśli jest to Twój wuuczony zawód...krzycz duzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka i juz
Ja rekrutuję w finansach więc nie ma takiego pytania bo albo sie zarabia zero albo kilkanaście tysięcy w miesiąc. Ale będąc na etacie odpowiadałam w prosty sposób: chcę zarabiać tyle bym mogą godnie żyć - chyba nie muszę Pani / Panu tłumaczyć pojęcia godne życie w Warszawie ?? i ucinam temat zadając pytanie: czy mają Państwo jeszcze pytania?? Działa p.s. co do złotego środka z powyższego postu: nie chce zarabiać mniej niż w poprzedniej pracy ... dadzą Ci tyle ile zarabiałaś chociaż mogą mieć wyższy budżet... a jak Oni wyjdą z inicjatywą i jakąś kwotą masz możliwość negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdddff
" Pani / Panu tłumaczyć pojęcia godne życie w Warszawie ?? i ucinam temat zadając pytanie: czy mają Państwo jeszcze pytania?? " Troszkę zgryźliwa i pretensjonalna odpowiedź - odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym tak nie powiedziała
trochę chamsko. ja zawsze mowie, ze w poprzedniej pracy zarabiałam tyle i tyle i ze to jest punktem wyjscia dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×