Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

O dzięki Woman za linka, przegapiłam go. Hehe, ja myślałam o innym Cugowskim, hehe :D I jakoś nie mogłam sobie wyobrazić tej piosenki w jego wykonaniu :O Ja też spadam. Dobranoc wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyyyypka
a PYT nie ma? powtórzę - KOCHANY TATUŚ MICHAELA ZAPZRECZYŁ JAKOBY GO POCHOWANO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, czy tylko u mnie pojawiają się Wasze posty z opóźnieniem? :( Wówczas wygląda na to, że ignoruję część Waszych wypowiedzi, a tak nie jest! Czy tylko ja mam ten problem? P.T.Y. teraz chyba nie ma. Może sie jeszcze pojawi na chwilę. Sprawa pochówku jest niejasna. Wiemy tyle, ile nam doniosą różne źródła. Idę już na dobre. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy Montgomery.
"Had the most fascinating dinner last night with that guy that runs the world from behind the curtain." 6:50 AM Jul 10th Gotham Chopra http://twitter.com/GothamChopra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUNNY CUKINO
THIS IS IT (Bugs Bunny Overture, Lyrics) :D Overture, curtain, lights, This is it, the night of nights No more rehearsing and nursing our parts We know every part by heart Overture, curtain, lights This is it, we'll hit the heights And oh what heights we'll hit On with the show this is it Tonight what heights we'll hit On with the show this is it. (from: http://www.toontracker.com) co jest Doktorku (Murrayu)?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolendra3
o matko haha moze Michael zainspirowal sie Bugsem:D niesamowity ten tekst. a co do Ghotama to zastanawiajacy wpis...Czlowiek,ktory steruje swiatem zza kurtyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYT...
CZESC wszystkim jestem jeszcze cały czas siedze dzis wyjatkowo nie zagladaląm do wiadomosci, zreszta czytałąm, co piszecie jutro posprawdzam weszłam na twitter do gothana chopry ale napisal, ze nie jadł obiadu z martwym Michaelem :( tak napisał, to niech jeszcze napisze, czy z żywym nie jadł!!!!! haha- i te słowa o this is it- jakie to wsyzstko prorocze było zaczynam myslec, ze ten moment, kiedy zacznie mi go naprawde brakowac zbliza sie bo w zasadzie teraz jeszcze nie czuje, ze go nie ma ale co bedzie za rok, dwa, trzy- kiedy bedzie jasne, ze jego naprawde nie ma??? ogladałam sobie na youtube wideo takiej dziewczynki z anglii, ktora pokazywałą swoje plakaty- i mialą tam joss stone i wiele innych, jej podobnych, ktorych nie kojarze takie mlode dziewczyny- artystki na plakatach a ja sie ciesze, ze jak byłam w jej wieku, to na moim plakacie byl Michael Jackson geniusz muzyczny, był mlody, piekny, utalentowany, pobijał wszelkie rekordy, włąsciwie to pobijal juz potem swoje rekordy, wciaz wychodzily nowe piosenki, zachwycajace i to jednoczesnie był moja rzeczywistosc pozostaje mi tylko byc wdzieczna i tak jest wtedy tez były różne dziewczyny na plakatach, jak tiffany, debbie gibson, vanessa paradis (ta moze jeszcze troche sie kojarzy) sinitta, jodie watley, a kto dzis o nich pamieta.... Michael zadebiutował na pierwszym miejscu w 69 roku jesli wydadza singiel jakis nowy- to bedzie nr jeden ładnie by sie to klamra zamknelo-- 09 równe 40 lat na pierwszym miejscu w ciagu 50 letniego zycia (zreszta tak, czy inaczej prowadzi na swiatowych listach starymi płytami) piekne artystyczne zycie.... lece spac, zeby w miare rano zobaczyc, co sie dzieje na swiecie pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatiana thumbtzen
to naprawde jest dziwne:D Czy tylko mi kojarzy sie z Michaelem? moze to jedno wielkie przedstawienie?:p a i zdjecie za kamera na Memorialu nie bylo przypadkowe.Liz tez ma twittera.od marca chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollofatka
nie no bez przesady, MJ nie żyje i to jest fakt jak dziś pokazali na tvn24 konferencję z maraca to też ona ale ewidentnie nabuzowany na prochach (mówili dziś, że przeszukują apteki w któych MJ kupował) a zdjęcie z karetki-no moje oko to 100% fotomontaż co do pogrzebu myślę, że go nie było, bo by coś w cnn mówili a tam cicho, chociaż o tych aptekach, ani o koncercie w Wiedniu też nic nie mówią....hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollofatka
on*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deepak dwupak
Tez mysle ze to fotomontaz.to nie jest 50letni Michael.. Tylko na co oni czekaja z tym pogrzebem?a moze juz dawno go pochowali. koncert na pewno bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuchaaa
womaninthemirror - one mają chyba na myśli, że niby Michael wyreżyserował swoją smierć, co mija się z prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman ostatnio wszystkie zdjęcia M są podejrzane-albo fotomontaż,albo to nie on tylko E Casanova...ja już w ogóle nie wiem które z fotografii jest prawdziwe i co jest prawdą. Skoro M był świadom tego,że wygląda zajebiście i sexi to po jaką cholerę ciągle robil te kolejne operacje, w efekcie zmieniając się w zupełnie innego człowieka? A czy ktoś wie z jakiego powodu nosil te maski na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze od operacji tez mozna sie uzaleznic? poza tym czy on byl taki zadowolony? trudno orzec... u Oprahy mowil, ze nie jest nigdy... w rozmowie tel. ze jest.... to calkiem jak ja... raz tak, raz srak - mysle, ze to normalne w sumie.... :o maski? te chirurgiczne masz na mysli Dalia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuchaaa
Dalia.O - skąd wiesz, że był zadowolony ze swojego wyglądu, nic na to nie wskazuje, a wręcz odwrotnie - choćby jego anoreksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle, ze przy wrazliwosci MJ trudy okresu dorastania sprawily, ze do konca zycia mial problem z samoakceptacja. Co wydaje sie niedorzeczne, ale sadze, ze tak wlasnie bylo. W Moowalku sam napisal, ze to doswiadczenie z tradzikiem spapralo mu cala osobowosc. I sam zadawal sobie pytanie jak to jest, ze marlon bodaj tez mial pryszcze, byl z tej samej rodziny, a na niego fakt bolesnej obecnosci tradziku na twarzy nie wywarl wiekszego wrazenia ani negatywnego wplywu na psychike....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAVI gacja
nie no,bez przesady.na normalnych zdjeciach nie trudno go rozpoznac.z jednym mam tylko problem- niby Michael w jakiejs niebieskiej kurtce przeciwdeszczowej z papierosem. cos usta ma jak casanova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wczoraj napisałam,że my się tak zachwycamy jego fotami i jego wyglądem ,wzdychamy jaki on piekny, on i jego poszczególne części ciała,podczas gdy on ciągle nie podobał się sobie-na co dziewczyny mi odpisaly,ze byl zadowolony,ze mial świadomość tego jak działa na kobiety,jak pięknie wygląda. A skoro tak to po kiego grzyba ciagle się zmieniał?? Chodzi mi o te maski chirurgiczne,po co on je nosił tak na prawdę? Bo brukowce pisały,że bal się zarazić jakimiś chorobami,że chciał w zdrowiu dożyć dlugich lat życia-ale to pisały brukowce a jaka jest prawda? Nikt normalny nie chodzi po ulicach w masce-no chyba że akurat wybucha epidemia np świńskiej grypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuchaaa
oj bardzo wątpię, żeby on był zadowolony ze swojego wyglądu, zresztą mówi o tym mniej-więcej u Oprah, że nie lubi patrzeć w lustro i ta anoreksja, no i operacja (których ja akurat uważam, że wiele nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornella cami
wydaje mi sie ze mial ze 3nosa i 2ust-do 1999.w 99 cos mu sie stalo z nosem i ustami juz kompletnie na niekorzysc.skrocil nos,byl bardziej zadarty,gorna warga waska.jakos w 2004ratowal nos i powiekszyl usta.przynajmniej gorna warge.no i liftingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornella cami
To nie jest malo...ale moze rzeczywiscie to sie zaczelo od zlamanego nosa ze 30lat temu..a pod koniec 90 cos sie nie udalo lekarzowi.w kazdym razie po2004 slicznie juz wygladal.zdjecia z tych lat niewiele roznia sie z tych z 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narCOMAnka
W rozmowach telefonicznych mówił, że ojciec go przezywał od nochali itp. i Michael przyznał, że zamiast się odgryźć wyżywał się na sobie (operacje plastyczne), tak to zrozumiałam. Wiecie jak ktoś Ci od małego mówi, że masz taki a siaki wygląd to takiemu dziecku wbija się kompleksy na całe życie ;/ Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś czytałam że Jacksona miał coś nie tak z płucami nawet miał mieć przeszczep, ale był w złym stanie... może dlatego nosił te maski, w sumie takie powietrze (spaliny, zanieczyszczenia itp.) to też truzcizna dla schorowanego organizmu ;/ W ogóle podobno bardzo chorował, miał coś z skórą... jakieś rany mu się robiły. Nie wiem może to tylko plotki ;/ Podobno policja zna już przyczynę i okoliczności śmierci Jacksona, ale narazie to wszysko jest tajne :P A i jeszcze czytałam, że ma powstać jakiś album z zdjęciami z... autopsji!! Boże co oni z nim robią, nawet nie pozwolą mu godnie umrzeć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×