Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Znalazłam oświadczenie oskarżające Mike...które chandler złożył przed sądem ... ale nie wiem czy chcecie to czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wracając z pracy słuchała sobie w samochodzie D.S... http://www.youtube.com/watch?v=yiJmNLZ-SM4&feature=related gitary-2:04 i potem ta melodia wygrywana na gitarze...ummmm:-))) No ja nie mogę! jakie tam są fantastyczne gitary- w oryginale SLASH wymiata... A wszystko to oparte na dziecinnie prostym rytmie:ta daaa dam, ta daa da dam:-) I ten tekst: Chcieli dostac mój tyłek żywy lub martwy Wiesz, że on naprawdę próbował wziąć na dno przez zaskoczenie Założe się, że miał układy z CIA Ale nie zrobił połowy tego co powiedział Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem On szokował w każdej pojedyńczej drodze On nie przestanie w żaden sposób tylko po to aby dostać swój polityczny głos Myśli, że jest zły, bo jest BSTA Założe się, że on nigdy nie miał towarzyskiego życia tak czy inaczej Myslisz, że on jest braterki z KKK? Wiem, że jego matka nigdy go nie uczyła prawidłowo tak czy inaczej On chce twojego głosu tylko po to, aby zostać TA. Ale nie zrobił połowy tego co powiedział Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom S. Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Czy on wysłał list do FBI? Czy on powiedział do jednego z dwóch rób to albo giń? Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom s. Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom Sheldon jest zimnym facetem Dom S. Sheldon jest zimnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże to rzeczywiście Chandler-żeby go gnoja obesrało!!!!! Miliony które dostał zagłuszyły wyrzuty sumienia,mam nadzieję że ciężko będzie kiedyś umierał. I nawet jeśli M mu wybaczył ja NEVER!!!!! A Michael byl niesamowity,taki niezwykły a zwyczajny,taki normalny taki... kurcze strasznie mi Go dziś brakuje-chyba przez te cudowne foty woman :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I... posłuchałam sobie znowu MONEY... Kurcze teraz zupełnie inaczej odbieram te piosenki... Mysle,że jest w nich ogromnie dużo prawdziwego Michaela... Jak trudno mu było znaleźć prawdziwa pzryjaźn i...miłość... Ten niski mówiony głos... http://www.youtube.com/watch?v=ePzxmfXvWOw Ktoś tu wczoraj pisał o orgaźmie? Czy się mylę:-D tekst: Pieniądze. Pieniądze... Kłamiesz dla nich Szpiegujesz dla nich Zabijesz dla nich Umrzesz dla nich Więc, mówisz, że im ufasz Ale ja powiem, że to jest tylko W diabła grze chciwości i pożądaniu Oni nie dbają o to Oni by wrobili mnie dla pieniędzy Oni nie dbają o to Oni wykorzystają mnie dla pieniędzy Więc idziesz do kościoła Czytać Święte słowo W intrydze życia To wszystko jest absurdalne Oni nie dbają o to Oni by zabili dla pieniędzy Robisz albo prowokujesz I drżysz dla pieniędzy Salutujesz do flagi Twoje państwo ufa Ci Teraz zakładasz odznakę Zostałeś nazwanym "Jednym z niewielu" I toczysz wojny Żołnierze muszą to wykonywać Nigdy nie zdradzę czy oszukam Ciebie mojego kumpla ale... Jeśli pokażesz mi gotówkę Wtedy ją wezmę Jeśli każesz mi,się rozpłakać Wtedy ją wezmę Jeśli podasz mi rękę Wtedy ją ukradę Zrobisz wszystko dla pieniędzy... Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła Ubezpieczenie? Gdzie twoje lojalności leżą? Czy to jest twoje alibi? Nie sądzę Nie dbasz o to Byś wrobił ją dla pieniędzy Powiedz, że to jest sprawiedliwe Pozwiesz ją dla pieniędzy Chcesz swój złoty puchar Chcesz centralnego dotyku Założę się, że sprzedasz swoją duszę Ponieważ twój Bóg jest taki Nie dbasz o to Zabijesz dla pieniędzy Wykonujesz czy prowokujesz, drżysz dla pieniędzy Jesteś zarażony tą samą chorobą pożądania, głodu i chciwości? W takim razie patrz, na tego z największym uśmiechem Próżny bełkot... Dlatego, że są z tylniego napadu Jeśli wiesz, że to jest kłamstwo Wtedy przyrzeknij to Jeśli dasz to z winą Wtedy będziesz nosić to Jeśli jest to wykorzystywaniem szansy Wtedy będziesz stawiać temu czoło Zrobisz wszystko dla pieniędzy... Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła Mówisz, że byś nie zrobił tego dla wszystkich pieniędzy na świecie Nie sądzę Jeśli pokażesz mi człowieka Wtedy wydam go Jeśli spytasz mnie aż skłamię Wtedy powiem mu Jeśli handlujesz z Bogiem Wtedy wyślesz go do piekła Zrobisz wszystko dla pieniędzy Wszystko wszystko Wszystko dla pieniędzy Kłamały by dla ciebie Zginęły by dla ciebie Nawet sprzedadzą moją dusze do diabła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus maximus fly away
pisał, pisał:D🖐️ aaaaaaajjj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Gość orgazmus maximus fly away
drugi nadchodzi:P puściłam sobie to "Money".... rzeczywiście "aaaaaaj";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jezu... Fragmenty "Heaven can waite" Świat nie może też iść każdej nocy, której się modlę Jeśli Pan powinien przyjść po mnie zanim się obudzę Nie chciałbym iść, jeśli nie mogę zobaczyć twojej twarzy, nie mogę trzymać cie bliżej Jak dobre Niebo byłoby Jeśli aniołowie przyszli po mnie, a ja bym powiedział im nie. Nie do pomyślenia Ja siedzący w chmurach a ty całkiem sama Czas może przyjdzie wtedy, gdy ty byś się przeniosła Kochanie zostanę, niebo może zaczekać Nie, jeśli anioły zabrały mnie z tej ziemi Powiedziałbym im, aby mnie zwróciły do niej To jest szansa, z której skorzystam, może zostanę Niebo może zaczekać Jesteś piękna Oh nie, nie mogę być bez mojej ukochanej Nie pójdę, bez niej byłbym szalony Oh nie, uważam, że Niebo będzie czekać Ooh Oh nie, nie mogę być bez mojej ukochanej Nie pójdę, bez niej byłbym szalony Oh nie, uważam, że Niebo będzie czekać Ooh Po prostu zostawcie nas w spokoju, zostawcie nas w spokoju Proszę zostawcie nas w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus maximus fly away
u mnie Privacy leci...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=rC3sJ37XiFY "Przyszedł do mnie anioł" Zeszłej nocy przyszedł do mnie anioł Płakałem byłem sam Moje serce krwawiło Zeszłej nocy anioł przyszedł do mnie płakałem byłem sam Mój umysł umierał Boże zmiłuj się Zatrzymaj ich niszczących mnie Anioł przyszedł do mnie Żeby ocalić mi życie Słucham jego głosu Proszę usłysz jego duszę Ten anioł przyszedł do mnie Żeby mnie ocalić Zeszłej nocy,anioł przyszedł do mnie Czułem się źle (x2) Zeszłej nocy,anioł przyszedł do mnie źle spałem(x2) Boże zmiłuj się Zatrzymaj ich niszczących mnie Anioł przyszedł do mnie Żeby mi wybaczyć Słucham jego modlitw Proszę poczuj jego miłość Ten anioł przyszedł do mnie Bóg mnie uratował Anioł przyszedł do mnie By wypełnić swoje proroctwo Słuchał moich modlitw Proszę poczuj moją miłość Ten anioł przyszedł do mnie Rozpoznałem go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazmus maximus....
Smooth a ja szukałam tej piosenki niedawno! dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj woman,Ty tam dobrze wiesz które zdjęcia tak na mnie działają;) Jego piękne czarne oczy Śnią się czarne oczy Ich nie przeoczysz Wiem że nie! Jego piękne ZŁOTE GACIE Widzę ZŁOTE GACIE To za mną kroczy Ze mną jest!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dalia wiem wiem o ktore foty Ci chodzi... ;) Ta piosenka jakos nie dziala na mnie za dobrze Smooth... Anioly, Bog, rozstania, ukochana, problemy ze snem.... oj:o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×