Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

KGB was............. skoro sie nie wypakowuje tzn,że nastapił błąd podczas downloadu = ściągnij to jeszcze raz...przez nacisięcie napisu download... a nie part1 i 2- to zostaw...tylko download i potem przez megaaploud... i rozpakuj. http://satrohraj-mj.blogspot.com/2007/05/summer-chillout-2007-by-megajacko.html Fajna wersja dla Ciebie: http://www.youtube.com/watch?v=Mo-jg8QDK6c&feature=fvw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam, ze zeby rar rozpakowac z dobrych prog trza sciagnac darmowy rzecz jasna 7 zip- potem jak juz sie zainstal, zaznaczyc tam wszystkie rodzaje plikow, procz zip. potem wejsc w plik z plyta i wypakowac co trza i finito. Moja lista:D (kolejnosc przypadkowa;) ) 1you rock my world 2 billie jean 3 will you be there 4 whatever happens 5 fall again 6 dirty diana 7 human nature 8 who is it 9 human nature 10 smooth criminal uff, wybralam podobnie jak Ty, z bolem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie ta fota z karetki jest spreparowana...wszystko przeczy temu, żeby to była fota umierającego Michaela.. dzisiaj nawet się na tym zastanawiałam...jeśli widać odbicie tego czerwonego samochodu w szybie, która zadziałała jak lustro, to czemu nie widać tego kto robił to zdjęcie? że nie wspomnę o tym, że widok jest z boku, a szyby w ambulansie z tyłu, dodajmy, że małe te okienka i czarne...przecież to Los Angeles...te karetki są tak skonstruowane, żeby nie mogli cykać fotek gwiazd w ambulansach:o ta fota to ściema... a co do grobu...rozumiem to że musi być ukryty...bo ludzie pielgrzymowaliby do jego grobu, nie byłoby tam spokoju, a może by nawet został zniszczony przez jakiś świrów:o ale z drugiej strony ludzie powinni mieć możliwość odwiedzenia go...fani byli wielką częścią jego życia...bez nich MJ nie byłby tym kim był...kochał fanów...szkoda, że nie określił miejsca swojego pochówku w testamencie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale skoro ten cmentarz jest pryw i z ochrona to moze nie byloby takiej inwazji? a tak anonimowo.... jak grob zolnierza walczacego o idee..... przykre to strasznie!!!!!!!!!! :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja.... 1. Smooth Criminal 2. Black & White 3. Stranger In Moscow 4. Dirty Diana 5. Can't Let Her Get Away 6. Will You Be There 7. Another Part Of Me 8. Bad 9. Wanna Be Startin' Somethin' 10. Thet Don't Care About Us i paru jeszcze brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jak nas zamkną w jednym wariatkowie to nie będzie źle-a już na pewno nie będzie nudno :):):):) Ściągnęłam sobie teraz ten chillout-zobaczę co was w nim tak urzekło. A jeśli chodzi o pochówek M to jest strasznie haniebne! To nie był jakiś bezdomny,bezimienny żul-to był MJ!!! Jeśli się obawiali fanów,to mogli Go chociaz spalić i urnę wmurować -aby fani mogli skladać mu swe uwielbienie.Ach szkoda gadać-same tragedie z tym naszym M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... trochę mała to pula 10...:-D OSTRA 🌼 Jeśli chodzi o pochówek Michaela zgadzam się z decyzja jego matki...Niech przynajmniej po śmierci zazna spokoju...żadnych fanów ,fotoreporterów, zgiełku, świrów i wandali... A fani... Myślę,że największy oddalibysmy mu kontynuując jego dzieło -HEAL THE WORLD...Wspierajac jego fundację... Np. gdyby z Neverlandu zrobic muzeum...na kształt Gracelandu... i wpływy z biletów przeznaczyć na działanie fundacji...? Wilk syty i owca cała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lepiej bezimiennie niż np pod innym nazwiskiem...zgroza:o nie wiadomo do końca jak jest... niby strzeżony, ale podobno podali kilka lokalizacji grobu, dla zmyłki, żeby ochrona nie wiedziała gdzie, bo sprzedali by prasie info:o oni chcą żeby Mike miał w końcu spokój... szkoda, że musiał umrzeć, żeby mu go zapewniono:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extra super lash 00001 fajne te remixy... tylko tekst You are not alone i smutek w głosie Michaela w wykonaniu mi do takiej wesołej myzyki nie pasuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra super lashhh
a ja nie lubię Ghosts, Speed demon, Threatened za to jeszcze dorzuciłabym Flay away i for all time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za cyrk:o dobrze, ze dzisiejszy dzien nie przyniosl nowego ojca dla dzieci MJ :o :( ja wspolczuje tym dzieciom... niech babcia dla nich wymodli duzo sil psychicznych i mocne kregoslupy moralne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sadzicie na temat "Childhood"? Michael mowil, ze to jego najbardziej szczery i autobiograficzny tekst jaki napisal i ze kazdy fan powinien te piesn znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra super lash 011111111
kręci mnie strasznie, gdy on śpiewa w Fly away: "Gonna stay Love today" on tak mięciutko wypowaida to "stay" i "today", że normalniemam orgazm:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie leci w radyjku You r not alone... strasznie mnie rozczula ta nuta, nie lubię jej słuchać, tak samo Earth song i heal the world....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super extra lash 000011
Childhood... słowa robią na mnie wrażenie... ta melodia po refrenie jest bajkowa wręcz. ale jakoś mi to razem nie gra... lubię czytać ten tekst, ale średnio mi się słucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię te jego ballady...ma w nich zupełnie inną barwę głosu niz w tych rockowych...właśnie taką miękką , delikatną... zmysłową... Childhood... jest faktycznie bardzo osobista... śpiewał o tym za czym tesknił i czego pragnał...Tak bardzo chciał,żeby ludzie go zrozumieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobny stsunek jak do Chilhood... mam do Little Susie własnie i do Smile... i Speechless... te piosenki są piękne ale mnie smucą:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hold my hand Fall again Give in to me liberian girl Heal the world man in the mirror speechless whatever hapens You are nor alone stranger in moscow you are my life(11 przemyciłam)! Nie lubię black or white morphine jam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio tez nie slucham earth song, a heal the world zwlaszcza, bo chce mi sie wyc 😭 chce mi sie tez wyc przy will you be there....... ktorej slucham jednak, bo zbyt uwielbiam.... childhood- mnie tak troche dziwne sie wtedy wydawalo, ze facet w wieku MJ zapodaje taki tekst... jakby wiecznie nie pogodzony jeszcze z tym, co bylo kiedys... moze tym tekstem cos zamknal? w 2005 u gerlado juz nie mowi zle o ojcu.... nie wspomina o biciu... mowi, ze czlowiek dojrzewa i wszystko widzi inaczej... a nawet wspomnial o pewnym podobienstwie do Josepha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu nie dal w 10 billie jean, poza mna.... :D ja naprawde uwielbiam te basowa nute.... Ja dzis katowalam sie troche Little Susie- tez bardzo lubie ten utwor, jest taki przejmujacy.... jakos kojarzy mi sie momentami stylistka rodem z horroru :o Smile tez cudne, ale fakt, trudno sie tego slucha teraz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×