Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość Sekator ode
nie. to z reklamy Pepsi. konkretnie Making of. fajnie mruży oczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Ten chłopaczek fajnie wywija :D Jaki najazd na torbę Michaela :O Jakby nie wiadomo co miał z niej wyjąć... Ja to jestem uzależniona od gumy do żucia. Zawsze mam ją w torbie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski:-))) No jasny gwint...nawet manicure nie mam kiedy zrobić, bo ciagle coś wklejacie;-) Odniosę sie jeszcze do foty z memoriału... Mike za kamerą... Myślę,że to zdjecie wyrażało przede wszystkim to czego Mike nie zdązył zrealizować... On uwielbiał film i uwielbiał być za kamerą... Pamietacie co odpowiedział Geraldo w wywiadzie na pytanie o jego dalsze plany? -W muzyce osiagnąłeś juz wszystko...Co teraz Mike? -MOVIE!!! I love the movie:-) Ja tak odbieram to zdjecie...Ono mi mówi: GONE TO SOON A na tej focie widzę,że Mike ma inne spodnie niż w clipie BAD... tam czerwony lampas był tylko na lewej nogawce... Te z tej foty sa takie jak moje z dresu Puma... Pisałam Wam o nich wczoraj... W latach 80/90 były dla mnie bezcenne...Cholera...gdzie ja je mam teraz?;-) http://www.gallery.steady-laughing.com/details.php?image_id=4875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth ja wlasnie nie wiem co to za jedni tam z MJ chodza... jeden ubrany jak MJ , moze to Omer? no nie wiem... :o luknij, to nam powiesz... film jest tak zabawny, ze sie splakalam ze smiechu momentami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie byłam, ale chętnie bym pojechała! Nie wybawiłam się jako dziecko i czuję niedosyt! Nawet nie mam się gdze pohuśtać 😭 Przecież publicznie tego nie zrobię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekator ode
Omer twierdzi, że poznał MJ w 1996 chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pójdę... Chyba, że nocą... ;) Ale większość jest juz wtedy zamknięta 😭 Zresztą jak ja bym wygądała na huśtawce... W moim wieku :O A właśnie, co to za chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc przedstawiam wam Jordana Chandlera we własnej osobie... Patrzcie jak Go Michael krzywdził... Biedaczek ...caaaały dłuuuugi Boży dzień w Disneylandzie a nastepnego dnia to samo i od nowa... I aż do Paryża sie borok musiał z tym niedobrym Mikem tłuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekator, nie mam pojęcia. Może P.Y.T. będzie wiedziała ;) Teraz siedzę i się gapię na Michaela w "Pepsi commercial: Dreams (Including Behind the Scenes)" Oj Sekator, co żeś mi uczyniła 😭 ;) Czyli to jednak ten chłopak? Ciekawe jak się czuje z tym, co zrobił? Może nie ma serca i sumienia? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman, jesteś pewna, że zła energia zawsze wraca do nadawcy? A nawet jeśli? To przecież w żaden sposób nie umniejsza wyrządzonej krzywdy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community.... wiem, ze to juz dla MJ niczego nie zmieni... ale jestem przekonana, ze taki jest wlasnie obieg energii.... swoja droga, ciekawe czy MJ wybaczyl im wszystkim? bo On taki dobry byl.... :( sekator- ogladalam te reklame pepsi... boski.... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×