Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

A ja zamierzam uczcić urodziny M w myśl Jego przesłania:'We can change the world" Zmiany zaczynamy od osoby z odbicia w lustrze - wyslę więc sms-a do kilku fundacji TVN nie jesteś sam.Tam tyle cierpiących ludzi,dzieci czeka na pomoc więc myslę,że cel zbożny. Mam przed sobą gazetę SHOW poświęconą M w całości,więc położę sobie na stolę,zrobię kawę,upiekę karpatkę i przy Jego muzyce będę się tym delektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman ja uwielbiam całe Off The wall... Ta płyta nic a nic sie nie starzeje:-D Ale przy SHES OUT OF MY LIFE... Wymiekam .... Uwielbiam RoCK WHIT YOU i IT'S THE FALLING IN LOVE>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia, ja te esy zawsze sle, choc jakos mam mieszane uczucia, czy wszystko potem trafia gdzie powinno. oddaje ubrania.... i daje na tace np na powodzian.... Moj zawsze w Pajacyku sie udziela.... kropla w morzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth oj, ja jestem tego samego zdania... taka La isla bonita Madonny traci mysza jak nie wiem, a Off the wall jest masterpiece!!!! wciaz!!!!! cala plyte b. lubie, a wielbie: rock with you off the wall she`s out off my life I can`t help it :) :) jakiz to zdolny i przystojny facet byl.... OMG.....:o :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
u mnie cała plyta jest najlepsza :D wszystkie jego piosenki mają cos takiego ze nie można przestac sluchac, ja od lat delektuje sie jego glosem czasem tylko zmieniam płyty wlasnie. Obecnie meczy mne najbardziej mroczna strona tworczosci czyli wszystko co poswiecone paparazzi i innym ktorzy mu w zyciu nasrali, wlasnie utwory w nicku sa u mnie na topie obecnie. dziewczyny a jaki film mozecie polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul, KOchana, nie dziwne- to piekna piesn... :) Mike mial zawsze wyrezyserowane swoje koncerty i zawsze udawal jakies zalamanie i placz przy tej piosence, co wiem, ze niektorych wkurzalo mocno... tak jak przy You are not alone wpadaly mu w ramiona podstawione szczesciary-fanki:P :D swoja droga, jesli mowa o singlach - nie znosze You are not alone:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cala plyte uwielbiam, w ogole wszystkie Jego piosenki mi się podobaja, tylko mam takie okresy w ktorych jedna wybrana mnie przesladuje przez jakies 2 tygodnie, potem nastepna :D sorry jesli wklejam linki, ktore byly, ale nie zdazylam wszystkich Waszych wypowiedzi przerobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman mnie się początek refrenu You are not alone wydaje teraz aktualny, takie jakby przesłanie dla nas ;)" you are not alone, I am here with you "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płyt Mika...dostałam szału na DANGEROUS.... Moge słuchac jej w kółko.... Again and again:-D Fascynuja mnie te dziecinnie proste rytmy... Mocne akordy i... te bity wygrywane jakby na garnkach... To wszystko jest GENIALNE w swojej prostocie... Uwielbiam KEEP THE FAITH.... Mój Boże ile tam jest zawatre pozytywnej energii... i ten GOSPELL...:-D http://www.youtube.com/watch?v=YQIk7M7WiIc Przy Who is It wyobaziłam sobie dzisiaj maszerujace wojsko... i jak by to było gdyby tak w marszu zołnierze to zaspiewali... Genialne! Monotonny rytm i na bazie tego rytmu cudowna linia melodyczna! Piekne! http://www.youtube.com/watch?v=yjvoVpOrlbM A WILL YOU BE THERE... dla mnie to rytm jadacego pociagu... Ciekawe jaka byla prawdziwa inspiracja powstania tego rytmu... Posłuchajcie... http://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth no ja osobiscie stawiam na Dangerous jako moja ulubiona plyte... najbardziej z tej plyty kocham Who is it.... pamietam po dzis dzien, kiedy who is it zobaczylam w mtv:) takich rzeczy sie nie zapomina:) ja na rodzicach wymusilam prawie, aby kupili antene satelit. ze wzgledu na mtv-> mj ; potem doszlo dm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspomne juz o nasyceniu tej płyty dxwiękami z zycia: Trzaskajace drzwi, tłukące sie okno, klakson samochodu;-) Życie go inspirowało...wszystko było muzyką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze w tamtych czasach byłam dzieciakiem, ktory niczego nie rozumial, a moja starsza siostra była fanką NKOTB i ich muzyke kojarzę z dziecinstwem:o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... to chyba właśnie DANGEROUS pobiła rekord singli pochodzących z jednego LP umieszczonych na pierwszym miejscu Billboardu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, jesli sobie przypomnisz podobnie zycie inspirowalo DM... jakies pokrywki od garnkow itd itp:) :) :D Will you be there tez uwielbiam... chcialam Wam cos napisac, ale... zgubilam watek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, chyba tak:) Soul... ja pamietam jak bedac fanka DM walczylam z kolezanka, ktora sluchala NKOTB (nie wspominam o MJ, bo On dla tego sporu nie byl istotny akurat) :D co za piekne czasy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman masz racje... tak tez mozna skojarzyć WILL YOU BE THERE... I w przypadku Mika...tak własnie mogło być... Afryke miał głęboko w swoim sercu... Ale ja sie staram towszystko pzrełożyc czasami do naszej szarej rzeczywistości... A wiecie ,że jak jade sama samochodem to czasami udaje ,że Mike jedzie ze mna i sobie z nim rozmawiam... To chyba troche chore jest, nie?... o rany....źle ze mną...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×