Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość liberian-girl
czyli wychodzi na to, ze caly MJ jest bosski! :) A my mamy dobry gust i to potrafimy docenic :P Okularki te uwielbiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wykrecali palce, ramiona - mowi,ze jest obolaly podczas wywiadu, ze chcial do wc, to go zamkneli na 45min, a tam smierdzialo straszliwie, i jeden syf w ogole na scianach i podlodze:o pytali go czy wystaraczajaco dobrze pachnie tam dla niego:o chcial wniesc chyba cos przeciwko nim, ale zrezgnowal, mimo cierpienia. i tak... nie mogl spac... nic nowego... spac nie umial od lat 90tych bez wspomagania... :o biedactwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
takkk Smooth - o zawartosci goldenow, jak moglam nie wspomniec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
a durny pudelek wkleil by takie zdjecie i napisal ze to efekt samookaleczania ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth - oczy oczywiste, ja skojarzylam oczy z okularami od razu o ktorych Liberian pisala:) coz duzo mowic- Mike jest boski, ot co!:) Smooth, widzialas jakie ladne zdjecia wklejalam wczoraj? naprawde staralam sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
z tego co zrozumialam to mial w stawie barkowym zwichniecie!co za dranie!powiesilabym ich za j...a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... a propos tajemnicy goldenow, jak Liberian chyba kiedys pisala:D to.... moze to wybrzuszenie to kwestia materialu, odbijania sie swiatla, albo wlasciwie dopasowanych majtasow... bo jak pewnie wiecie, wiele od majt zalezy... ;) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman tak! Widziałam jak dałyscie wieczrem czadu!!! z tymi fotkami.... Zdaje sie ,że Ty i Liberian... Śliczne fotki! DZiękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
ja mam jeszcze pytanie - czy kśiążka MOONWOLK - opowiesc mojej duszy jest napisana przez samego MJ ? cZY TO KOLEJNA BIOGRAFIA JAKIEGOS PISARZYKA ? I dlaczego ta książka kosztuje aż 300 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
wiesz co..przyszla mi mysl, co o ten pan mogl tlumaczyc nie rozporkowi tylko raczej zawartosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaeeeeeee
on jest autorem... ale w sumie nic tak ciekawego. za dużo faktów, za dużo zachwytów nad sobą... ale jest kilka fajnych przemyśleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Oj Woman widze, ze te goldeny chodza za Toba :P masz na mysli, ze to matki sprawily taki efekt "z przodu" Michaela? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
kurcze ale żeby az taka droga była :( bede musiala polowac na allegro moze cos taniej kupie. a jaki mozecie film biograficzny polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOONWALK to autobografia, czyli napisał ja sam Michael... Z penością nie zupełnie samodzielnie...napewno ktos pomagał mu ja redagować, ale treść pochodzi od samego Mika... A kosztuje 300 zł ,bo jest w normalnym obrocie nieosiagalna... Nie ma na razie wznowień wydruku... Podobno umowa dot. praw autorskich do tej ksiażki jest tak skonstruowana,że w danym kraju tylko jedno wydawnictwo miało prawo do edycji tej ksiażki... Siłą rzeczy więc nakład w roku 1988 był niewielki... Teraz ma sie to zmienic, ale nie przypuszczam by ta zmiana nastapiła przed zakonczeniem spraw spadkowych... Poza tym ksiazka kosztuje 300-350zł na allegro w opcji : KUP TERAZ... Biorąc udział w licytacjach można ja kupić taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge Ci wyslac na maila Moonwalka, ale w wersji ang... chcesz? podaj maila ja czytalam teraz w wersji oryginal. zeby obcowac bezposrednio ze slowem MJ:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Witaj Ostra :) Woman nas oslepia tym fotkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaeeeeeee Nie zgadzam sie z Tobą!!! No sorry ale jesli w AUTOBIOGRAFII jest dla ciebie za duzo faktów, to po co po nia siegasz? Ludzie złoci!!!! Co za opinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smooth-widzisz jednak to obsession KC więc możemy też tak pachnieć:) Woman,tym zdjęciem z kozaczka udowodniłaś,że to nie kwestia odbicia światła w goldenach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie Moowalk jest fajny i wywazony; zdaje sobie sprawe, ze niektorych moga razic moze jakies wypowiedzi MJ, ale moim zdaniem nie mowi nieprawdy, nie jest falyszwie skromny, nie jest megalomanem. Jesli chodzi o prace umial obiektywnie ocenic swoj doskonaly warsztat. i to jest zdrowe. i tak byc powinno. w kazdej sferze zycia. nie badzmy obludni. sami siebie tez musi doceniac przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
Woman dziękuje ale czytac po ang perfekcyjnie to ja nie potrafie :( chyba ze sobie słownik wezme i bede kombinowac :D jest jeszcze taka książka " sekrety raju utraconego" czy ona jest godna uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOMAN!!! Ty sie opamietaj! Ja juz prawie nie mam miejsca na twardym dysku:-D Ummmmmm...... fotka jak sie trzyma za głowę...BOSKAAAAAAAA!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia... a co taki zszkowany nos fanki moj zarejstrowac? ja bym byla ostrozna... poza tym Dalia... chyba nie chcialabys spryskac sie meska obsesja?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×