Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Przeczytałamna pewnym forum taki wpis fanki ,która miała to szczęście być blisko M: "Prosiłyście o coś więcej to Wam napiszę co zauważyłam jakim człowiekiem jest MJ przy kontakcie z fanami. Przy kontakcie z ludźmi jest że jest ogromnie nieśmiały, ale otwarty na ich miłość i miłość fanówgo osoby i sam Ją odwzajemnia im w pełni.Poprostu to było widać ,że gdyby mógł przyjrzałby się wszystkim swoim fanom stojacym przed hotelemi i każdemu z osobna i z nimi porozmawiał ,ale sam wiedział też,że plan Jego wizyty ma czas ograniczony i na każdą godzinę ma zaplanowane coś innego, więc nie da rady tego zrobić.Michael bardzo dba o swoich fanów kiedy jeździ na tournee. Mogę podać Wam przykład. Kiedyś fani stali całą noc przed hotelem.Porosił więc aby dostarczono fanom gorącą czekoladę, aby nie zmarzli,bo stali tam całą noc na deszczu, który wtedy lał niemiłosiernie ,oraz pizze aby nie byli głodni...To jest dopiero serce...! Który z artystów potrafił kiedykolwiek się tak zachować? Jak do tej pory żaden. Jeszcze jedno co przykuło niesamowicie moją uwagę to Jego iskrzące się.... oczy... magiczne... elektryzujące... szokująco czekoladowe,niesamowicie piękne,brązowe, duże oczy....Nogi się pode mną ugięły jak wtedy kiedy przez chwilę Michael spojrzał w moje oczy... to było COŚ....... I muszę Wam powiedzieć dziewczyny,że nikt jeszcze w moim życiu nie potrafił i nie potrafi do dziś tak na mnie spojrzeć jak wtedy spojrzał przez tę chwilę w moje oczy- Michael...po prostu nikt... od Jego oczu biła niesamowita niewinność i ciepło...Ale dość o tym. Jak wygladał Michael.Na twarzy miał wówczas swoją nieodłączną ,,wizytówkę,, czyli maseczkę na twarzy i czarny kapelusz.Ubrany był w każdym kraju w inny gatnitur,bądż szyty na zamówienie uniform z pięknymi naszywkami.Wyglął bardzo elegancko.Każdy ubiór był perfekcyjnie czysty bez jakichkolwiek zagnieceń czy najmniejszych defektów, przy czym każdy z garniturów miał ogromną klasę. Zapach. Po koncercie na drugi dzień wybrałam się któregoś dnia z moimi koleżankami,również fankami MJ do sklepu z refumami bym mogła sprawdzić który zapach odpowiadałby wówczas zapachowi MJ i wiecie do jakiego wniosku doszłam po analizie perfum?,że nie wykluczam,że MJ w tamtym okresie czasu mógł uzywać zapachu /męskiego oczywiście/- prefumu Kevina Claina -,,Obsession 2,, Jeśli jednak się myliłam to w takim razie prawdopodobie były to -feromony" Czyli jednak OBSESSION!!! A popatrzcie jakie ciachooooooo!!! Mokry Michael to cudny Muchael;) http://i31.tinypic.com/nmar0i.jpg A tu jaka figurka http://i32.tinypic.com/dq2drn.jpg No i wypukłe goldeny :-P http://i27.tinypic.com/29537dj.jpg Michael lewituje? http://i31.tinypic.com/33waxw2.jpg To jest nieziemskie-taki plakat w antyramie to moje marzenie http://i29.tinypic.com/2it4tht.jpg http://i29.tinypic.com/11kl2er.jpg http://i25.tinypic.com/2yowxsx.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Dalia - piekne zdjecia, a te wrazenia fanki: az dech zapieraja!Jednak Obsession :) ...Kurcze czemu nie bylo mi dane go spotkac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalia co to za fanka? z Polski? z 1996/1997? byc moze uzywal wtedy CK, Black orchid to dosc nowy zapach, jak mozna przeczytac.... jesli uzywal CK, to przed nimi pewnie tez cos bylo... nie znam osoby, ktora cale zycie uzywa jednego zapachu... choc niewykluczone, ze takie sa... jesli chodzi o obsession w wersji dla kobiet- ja nie jestem wielka fanka tego zapachu; jest tez obsession night... jesli mialabym wybrac wybralabym wersje night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
ojjjj woman powaliłas mnie tym filmem :) nadal nie moge uwierzyc ze on nie żyje - to bardzo przykre.az sie poplakalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
JA NA CHWILKE nie weim co tu sie dzieje ale HYVES HYVES powaliłas/es mnie ta bluzeczka na maxa, na kolana nic nie wiem niec nie czytałam, na 3 09? nieeee toz by to była juz szopka.... juz nawet moja cierpliwosc sie wyczerpuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman,to fanka z Polski,kurcze ale ze mnie matoł że nie pojechałam wtedy ,ahh!! A tu znalazłam fragment przetłumaczonego wywiadu którego M udzielił na 50-siąte urodziny: "GMA: Jakie masz plany na uczczenie swoich 50-tych urodzin? MJ: Wraz z moimi dziećmi uczcimy to małym tortem i prawdopodobnie będziemy oglądali kreskówki. GMA: Michael, kiedy patrzysz na swoją karierę, co chciałbyś w niej zmienić? MJ: Wciąż mam zamiar tworzyć wiele wspaniałych rzeczy, a więc jest ciężko –uważam, że najlepsze jeszcze nadejdzie – to moje skromne zdanie na ten temat. MJ: Wiesz, właśnie oglądam występ Jamesa Browna. GMA: Występ w porządku? MJ: Tak. Uwielbiam Jamesa Browna. GMA: Kiedy spoglądasz na 50 lat swojej kariery, z czego jesteś najbardziej zadowolony? MJ: Najbardziej zadowolony? Z nagrania albumów Thriller i Of the Wall. To znaczyło dla mnie bardzo wiele i wydawało się, że zostało znakomicie przyjęte przez publikę i cały świat. Rozumiesz, to sprawiło mi wielką radość. W tym momencie Chris Connelly z GMA pyta Michaela czy mając 50 lat wciąż zamierza występować i wywoływać dreszcze u publiczności. MJ: Tak! Ponieważ poszerzam trochę horyzonty (chodzi o twórczość). Ludzie widzą rzeczy, które obecnie tworzę i pytają dlaczego nie pokazuję ich światu. Mówią „Ludzie nie widzą, że tworzysz Takie rzeczy!” Więc, chyba powinienem pokazać. MJ: Jest kilku nowych, młodszych artystów, którzy wg mnie wspaniałe wykonują swoją pracę – Chris Brown, Timberlake. Naprawdę podziwiam to co robią. GMA: Czy jest coś co musiałeś poświęcić, by dojść do tak niewiarygodnej kariery -która w sumie trwa już od 40 lat? MJ: To wymagało bardzo ciężkiej pracy – poświęciłem swój czas, życiowe plany. Poświęciłem dzieciństwo – rozumiesz poddałem swoje życie mediom. GMA: (pyta o dzieci Michaela) Czy chciałbyś dla nich takiego samego wychowania od najmłodszych lat w świecie show biznesu jakie Ty miałeś? Czy raczej mówisz do nich „Stop, czekajcie chwilunię, rozkoszujcie się swoim dzieciństwem.” ? MJ: Pozwalam im cieszyć się ich dzieciństwem w takim stopniu w jakim to tylko możliwe. Naprawdę tak robię – pozwalam im wychodzić na przykład na filmy i robić różne rzeczy. Uważam, ze to naturalne. Rozumiesz, chcę żeby mogły robić rzeczy jakich ja nigdy nie mogłem. GMA: Czyli to znaczy, ze Twoje dzieci przeważnie mogą robić rzeczy, których ty nie mogłeś? MJ: Tak i jestem wzruszony kiedy widzę, że spędzają cudownie czas. I kiedy mają dobrą zabawę, kiedy krzyczą, są szczęśliwe, biegają. To sprawia, ze naprawdę się wzruszam. Michael dodał, że jego dzieci uwielbiają muzykę i są bardzo rozeznane w sztuce, ale Michael nie naciska ich w tym temacie. GMA: Wiesz, kiedy większość ludzi kończy 50 lat AARP znajduje ich i wysyła im swoja kartę członkostwa. Czy Ty też dostałeś już tą kartę? MJ: Z tego co mi wiadomo nie [śmieje się] GMA: Ale nigdy nie możesz być pewien. Znajdą Cię gdziekolwiek jesteś. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
matko!!!!!!!!!!!!!! to co spotkało MJ za życia w ostatnich latach i to co dzieje sie teraz po śmierci to największe bagno jaki mogłam tylko przezyc. To okropne co oni wyrabiają z nim , wszyscy są beznadziejni@!!!!!!!!!!!! ta cala rodzinka media ahhh żal. Jak ta matka moze godzic sie na taki cyrk - co ta kobieta wyprawia????????????????????? zCzy nie ma żadnego prawa albo czy nie istnieje nikt to mógłby sie przeciwstawic ich wyczynom i doprowadzic do godnego pogrzebu !!!!!!!!!! To paranoja. Jestem oburzona, mam ochote wrzeszczec to cos strasznego, i caly świat patrzy na ponizenie jego osoby nawet po śmierci. Jak nieczuli sa ci ludzie, jak mogą byc takimi egoistami i myslec tylko o swoich dupach. To ochydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
ta ja widzialam te zdjecia, masakra... no ale wiecie co MJ mowil na temat tej policji... boze, zgroza.,.. ale ja kiedys czyt.art. ze policja w usa to jest taka chamska, brutalna itd. biedny byl nasz Mike:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Smooth ja tez tesknilam.Witaj! Woman - widze,ze wiekszosc z nas lubi to samo :P jesli chodzi o wyglad MJ: golden gacie, usssta, okularki, wloski, posladeczki..hmo czym zapomnialam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberian-girl
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
zrozumialam z tego filmu ze mu wyginali ręce, ze był zamkniety w śmierdzącym kiblu 45 min ze sie znecali psychicznie i fizycznie i ze nie mogl spac w nocy - dobrze zrozumialam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I.....o oczach i....o zawartości golden-gaci!!! No nie bójmy sie tego powiedzieć:-D Biedny Mike... On ma tą reke na tym zdjeciu całą napuchnietą...Straszne...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×