Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

woman ja wlasnie pamietam jak siostra mi tlumaczyla,ze DM to głupki itp. :o i walczyla z kuzynką, ktora byla ich fanką :D a kiedyś zostalam oblana ketchupem za zerwanie plakatów ze ścian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, jest ok:) mnie sie od zawsze Will.... z afrykanskimi plemionami kojarzy i nic tego nie zmieni:D:D ta piosenka mnie doprawdza do lez... raz za razem.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
TAK WOMAN :) Uśmialam sie dzis okrutnie jak pokazywali jak nakrecano teledysk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
dzisiaj mówie do ojca że jeszcze jeden mi obraz zrobi z tych najnowszych fotek a ten mi wyskoczyl ze JAM najnowszy jest :D:D:D:D no zabił mnie tym chłop :D on sie na tym etapie zatrzymal biedny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie to: "Wysłany: 2008-11-25, 23:46 -------------------------------------------------------------------------------- Ok.Złamałyście mnie dziewczyny... Jak już wiecie jeździłam na koncerty Michaela.Po raz pierwszy przytuliłam sie do Michaela w Czechach w Pradze w 1996 roku podczas trasy History.Kiedy Michael przyjechał samochodem do hotelu,przed hotelem zebrało się mnóstwo fanów.Kiedy Mj wychodził z samochodu jego ochrona zrobiła Mu szpaler wzdłuż drogi z samochodu do drzwi hotelu by mógł przejść swobodnie.Gdzieś w środku szpaleru w piereszym rzędzie znajdowałąm się ja.Na początku próbowałam się dostać do MJ ale jeden z ochraniarzy nie pozwalał mi i mnie odpychał.Zanim Michael wszedł do hotelu postanowił rozdać fanom kilka autografów.Podchodzilł do kilku osób i rozdał autografy i już zdawało mi się,że wejdzie do hotelu, gdy nagle spotkała mnie niespodzianka...MJ cofnął spowrotem w stronę fanów.Dzieliło mnie wtedy od Niego ok 10 cm.Powoli zaczął przesuwać się wzdłuż szpaleru w moją stronę.Wtedy wyciągnęłam do gory ręce jak najwyżej się dało,a że byłam w pierwszym rzędzie tego szpaleru,to mnie zauważył i poprosił ochronę aby pozwlili mi do Niego podejść.Puścili mnie więc do Niego i przytuliłam Go.Cała sytuacja może trwała z 25-30 sekund nie więcej, ale to wystarczyło. Przez te kilka sekund czułam nie tylko Jego przytulenie, ale i Jego zapach. Potem pomachał jeszcze fanom na pożegnanie i wszedł do hotelu.Nie wydaje mi się,abym te przytulenie zapomniała kiedykolwiek... Skoro pamiętam je do dziś a minęło tyle lat... Po raz drugi przytuliłam MJ, rok póżniej ,w Monachium w Niemczech na lotnisku w 1997 roku.Kiedy samolot wylądował na lotnisku.Fani,.w tym ja staliśmy poprzeciwległej stronie płyty lotniska,na której ustawione byłuy spcjalne barierki ochronne.Kiedy MJ wyszedł z samolotu zaczął kiwać ręką do fanów na znak powtania.Ja na tę okazję przywiozłam ze soba do Monachim specjalną makietę która wyszyłam metoda krzyżykową.Była to makieta zrobiona na materiale i przedstawiała twarz Michaela.Fani krzyczeli do MJ aby podszedł.Dopiero po chwili MJ zdecydował się to zrobić ,kiedy juz miał koło siebie swoich ochroniarzy.Ja mając w ręku tę makietę machałam nią do Michaela. W tym czasie jeden z ochroniarzy odbierał jakieś podarki dla Mj od innych fanów i nie widział jak MJ prosi by odebrał tę makietę ode mnie bo stał do MJ odwrócony tyłem,gdy MJ zobaczył,że tamten go nie słyszy ruszył nieśmiało w stronę barierki.Ja nawet w pierwszej chwili nie wiedziałam, ,że chodziło Mu o odebranie przez ochronę mojej makiety.Myślałam,że chodziło Mu o kogoś innego,ale jak sie potem zorientowałam kiedy podszedł do mnie i ją ode mnie wział,to muszę wam powiedzieć że byłam w tamtym czasie w konkretnym szoku. Podszedł więc do mnie,spojrzał mi przez krótką chwilę w oczy,wziął makietę,a ja wyciągnęłam do Niego ręce jak dziecko..., przeszłam jedną, a potem drugą nogą przez barierkę/była stosunkowo niska/ i Go przytuliłam,przy czym ochroniarze widząc co jest grane stali cały czas przy Nim.Pozwolili mi się jednak do Michaela przytulić,a ja po raz kolejny nie moglam uwierzyć,że mi się to udało... Swoją drogą ciekawa jestem czy Michael ma jeszcze tę makietę którą Mu dałam:?: Tak czy owak żadnego z przytuleń nie zapomnę bo oba były delikatne,ale ,,pełne,, i niezapomniane Jeśli wiecie co mam na myśli, a na pewno wiecie... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smooth, dobre:D swoja droga, my jako zaznajomione fanki Michaela musimy sie umowic na jakas wspolne godzine na sobote 29.08. na zapalenie tej swieczki. niech to bedzie NASZ wyraz milosci, uznania, podziwu i tesknoty za MJ. Mamy jeszcze cos, aby cos ustalic w tym temacie. Chcialabym ten wieczor 29.08 spedzic z Wami. :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak woman, musimy coś ustalic... szkoda,ze nie mieszkamy gdzies w poblizu, aby w tym dniu spotkac się gdzies i wspolnie uczcić ten dzien :( a teraz kochane zmykam spać, burza idzie kompa trzeba wylaczyc :o trzymajcie się i dobranoc Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka szczęściara....znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie przytuliła się do niego 2 razy.. a niektórzy nie mieli i nie będą mieli tej szansy, bo urodzili się za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woman, czyli nie bardzo na czas:p:D bo mogło by być tak z rok później...lub wcześniej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSCAPE SCREAM PRIVACE
woman przepraszam ze tak pozno odpisuje ale cos mi kafe nawala. Wiec tak filmik widzialam gdzies na yt z prywatnego wideo. Ale teraz napewno nie znajde. co do tego tanca to fakt niesamowite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o naukę to ja to dopiero durna jestem... na doktoranckie się wybieram:o karierowiczka posrana:o jeszcze nie wiem czy mnie wezmą...we wrześniu się okaże, ale chyba już całkiem zamknę sobie możliwość posiadania faceta:o no ale cóż...tak to już bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×