Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

czesc dziewczyny juz wiem o co chodzi. Nie wiem czy moge napisac to tutaj bo nie pytałam abraji ale pewnie sama wam powie co i jak. W kazdym razie to jej posty sa kasowane :( i dlatego stron mniej. Przekazuje tylko wszystkim że abraja nas czyta i jest obecna duchem :D:D:D a reszte sama wam wyjasni chyba ze mi pozwoli to zrobic to dam znac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorissssssss
nie można, bo czegoś takiego zwyczajnie nie ma. Bad nie było wykonywane w trasie Dangerous.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie było, jak było...
Gość Bad Bad Bad
Gość fankaaaaaaa MJ
25 czerwca w klubie ARCHIBAR UL. dyrekcyjna 9, odbędzie się impreza tematyczna NIGHT with Michael Jackson. zapraszam w imieniu klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
mysle, ze to plasterek zakrywający plamę po vitiligo...biedny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Od dziecka słuchałam muzyki MJ , ale nie jestem zagorzałą fanką, lubię słuchać tej muzyki bo ją czuję, kręci mnie ta ekspresja, Jego głos, to jak śpiewa Dirty Diana , to jest tak mocne, prawdziwe. Liberian Girl to namiętność.... Billy Jean chyba nigdy mi się nie znudzi. Przez jakis czas nie słuchałam jego muzyki bo nie miałam żadnych płyt( po spaleniu mieszkania wszystko poszło z dymem) i za jakiś czas słyszę - Michael Jackson nie żyje! Co za smutek mnie ogarnał, myślałam,że jeszcze Go uslyszę , zapowiadana trasa koncertowa wydawała się przełomem, taką szansą,ze On będzie jeszcze doceniany... Miał niesamowity talent! Jak obejrzałam "This is it" to czułam niedosyt. Może ktoś mi podać pełny tytuł filmu ktory opowiadał by co tam siedziało w środku w Michaelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny coś tutaj cicho ostatnio czyzby cisza przed burza??? liberian świetne fotki andzia 🖐️ wiesz filmów o MJ jest mnostwo ale ja uważam że żaden nich nie jest chociaż w 85 % zgodny z oryginalem. Ja zamiast filmów ogladam koncerty i zawsze piszcze i krzycze i sąsiedzie ciagle chodza i tylko gadają - że u mnie non stop imprezy hahaha :classic_cool: Przeczytaj książke moonwalk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
w Moonwalku nic takiego nie ma, to jest autoryzowana biografia ale w 80% jest mowa o muzyce, nie o życiu, co ja oczywiscie sobie bardzo cenię, ale jesli chcesz cos wiecej to poszukaj innych ksiazek, bo tak naprawde z kazdej mozna sie czegos dowiedziec, o ile ma sie dystans do tego co sie czyta. ja zamowilam sobie teraz w Empiku te slawna ksiazke Halperinga, zobacze co on tam nawypisywal. niedawno skonczylam czytac The way he made me feel Tatiany Thumbtzen, to nie jest konkretnie o Michaelu ale cos tam mozna wyczytac, bo wydaje mi sie, ze opinia Tatiany o MJ'u jest wiarygodna (nie był aniołem, za jakiego go niektorzy fanatycy mają, był człowiekiem i facetem z krwi i kosci, ktory umiał lamac serca :P). Jesli chodzi o film to obejrzyj Living with Michael Jackson Takes Two (to jest odpowiedz Michaela na zakłamany i wyjety z kontekstu film Martina Bashira, którego nie polecam, ale jesli podejdziesz do niego ze sporą dawką dystansu i wiedzą, że Bashir sam przyznal, ze kłamał, to mozna obejrzec jako ciekawostke). Co tam jeszcze :P generalnie ksiazek i filmow o MJ jest zatrzesienie, przejdz sie do Empiku i w dziale "Biografie" jest conajmniej kilka pozycji, cos sobie wybierz. Na sam koniec polecam "dancing the dream" ale w oryginale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za podpowiedzi! Waszym zdaniem jaka jest prawda o śmierci Michaela? Chodzi mi o to dlaczego przyjał ten lek, czy jego lekarz poniósł konsekwencje , wogóle jaki był finał tej "afery" ?b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro rozprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
WITAM bułka z serem, zaciekawilo mnie to, ze czytałas ksiazke tatiany thumbtzen. o, jak ja jej kiedys nie lubilam, wiadomo dlaczego. no i ciekawi mnie, jak to było. z tego, co wiem, to ona uganiała sie za MJejem. była np przy kreceniu teledysku bad, on zaprosił ja na jakas gale i na grammy. potem wiadomo- pamietny pocalunek na madison garden praty i koniec. ponoc jego matka błagała ja, zeby była z Michaelem. Jego ojciec sie do niej dostawiał? w koncu była na jego pogrzebie, ojciec zaprasza ja na swoje urodziny. jakis przyjaciel Michaela sugerował, ze ona nie byla dla niego odpowiednia, bo ...cos tam. chyba jej przeszlosc nie była krysztalowa. ona potem w wywiadach mowiła, ze cała ta milosc Michaela do niej- wymyslona a tak naprawde on sie nia nie interesował. co jeszcze napisała w tej ksiazce? co o nim mowila, co masz na mysli, ze on nie byl taki kryształowy, ze łamał serca. w kazdym razie udzialała wiele niepohlebnych wywiadów, tak, jak lisapresley po pierwszej rozprawie powiedziala, ze zoladek jej sie wywracał podobno rodzina zapłaciła jej w tamytm czasie, zeby mowiła to, co oni chcieli, czyli ze była z Mihcaelem- jeszcze na poczatku lat 90-tych bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
hej:) powiem Ci co ona napisala w tej ksiazce, tak w skrocie. ona jest pewna ze Michael cos do niej czuł w 1987 roku, czyli wtedy kiedy ona przyszla na casting do teledysku, on ją niby sam wybral mowiac "she's the one", pozniej na planie twierdzi ze atmosfera byla fajna, ze MJ sie o nia troszczyl czy nie jest jej zimno etc, ale to byly takie zdawkowe spotknia, bo kazde z nich mialo osobna przyczepe i generalnie prawdopodobnie od strony MJ'a byly to relacje czysto profesjonalne, tzn on dbał o nią jak o swoją pracownicę, a ona poniewaz była zakochana to odbierala to jako prywatę (rozumiem to, bo wiem, jak zachowuje sie dziewczyna zakochana w kims, odbiera sprzeczne sygnały, wyobraza sobie za duzo etc). potem nie mieli kontaktu, az przyszedl czas trasy Bad Tour, jak wiemy na poczatku MJ nie spiewal The way u make me feel, zaczal dopiero w drugiej "odslonie" czyli od marca 1988. było rozdanie nagrod Grammy chyba 4 marca, Tatiana tam wystapila i rzekomo wtedy dala mu buzi w policzek, po czym zadzwonila do MJ'a i spytala, czy nie mialby nic przeciwko gdyby na nastepnym koncecie pojsc "o krok dalej". on niby zgodzil sie bo mu sie bardzo podobalo no i nastepnego dnia byl koncert w MSG i pamietny pocalunek, po ktorym Tatiana zostala natychmiast wywalona z pracy twierdzac po dzis dzien, ze wywalił ją Frank dileo, a nie Michael. dla mnie to kompletna bzdura bo wszyscy wiemy, ze MJ miał zawsze glowe na karku jesli chodzi o interesy i on byl panem swojego podwórka, wiec skoro mogł wywalic dileo po kilku latach to nie wiem czemu ona twierdzi, ze to dileo jest winien. kolejna rzecz - MJ ja pozniej tez skutecznie olewał, ona probowala do niego dotrzec po rozdaniu nagród (nie pamietam jakich, sorry) a on ją olał, to byla smieszna sytuacja i moim zdaniem Tatiana po tym powinna dac sobie kompletnie spokoj i zapomnic ze taki ktos w ogole istnial - otoz gdy MJ dowiedzial sie ze Tatiana stoi przed jego przyczepa i chce pogadac, umowil sie ze swoim pracownikiem, ze ten cos do niego krzyknie, po czym MJ wyjdzie na zewnatrz niby do tatiany i ten pracownik go zawola ze maja pilna sprawe i musi juz leciec. tak sie oczywiscie stalo i Tatiana zostala ponizona. oczywiscie nadal twierdzila, ze to niemozliwe :P jest kilka rzeczy ktore mogly sprawic, ze nawet jesli ona sie MJ'owi spodobala to dowiadujac sie o niej kilku rzeczy po prostu ją spławil: 1) lubila sie zabawić (w 1988 roku w klubie zobaczyla Prince'a i przez caly wieczor tanczyli razem, po czym ona pojechala do niego nocowac, twierdzac, ze nic wiecej nie robili). rwał ją podobno robert de niro, ale ona twierdzi, ze ona nie chciala. z tego co opisywała miala kilku nieciekawych partnerów zanim poznala MJ'a, moze jemu sie to nie podobalo, nie wiem. 2) narzucała się mu, jezdzila do jego domu na zaproszenie jego rodziców, on w tamtym okresie sie wyprowadzil z domu rodzinnego ostatecznie, co moglo oznaczac, ze nie zyczy sobie jej wizyt 3) zadnej rozmowy telefonicznej dzien przed pamietnym koncertem ni bylo i Tatiana postanowila zrobic super extra show i pokazac swiatu, ze to ona ma MJ'a i nikt inny i go pocalowala, po czym MJ wpadl w furie bo mu popsuła show i po jakiejs czesci wizerunek (wtedy MJ byl najbardziej gorącym towarem jaki chodzil po ziemi i najlepiej bylo, zeby pozostal singlem). ksiazka ma ogolnei 200 stron i 150 z nich jest o MJ'u, wiec ja cos jeszcze chcesz wiedziec to pytaj :d to prawda, ze Katherine chciała zeby na poczatku lat 90tych Tatiana powiedziala, ze cos ich z Michaelem laczylo, by nie oskarzano go o pedofilie, przyznala sie ze wtedy klamala, bo chciala go wspierac. Joe nigdy od niej nic nie chciał, byl przez jakis czas jej managerem ale to sie szybciej skonczylo niz zaczelo, KAtherine ją lubiła i podobno chciala ich widziec razem, ale ona nie znala opinii michaela na jej temat wiec byc moze wierzyla w taki wizerunek Tatiany, jaki ona sama jej tworzyła. Michael nigdy sie w tym temacie nie wypowiedzial. ufff, nie wiem co jeszcze napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
aha, jeszcze jedno - w ksiazce podala informacje, ze na plan Leave me alone zaprosil ja sam Michael, co sie okazuje - kilka lat wczesniej powiedziala cos zupelnie innego, mianowicie ze to ona zadzwonila do jakeigos wspolpracownika i powiedziala, zeby zaaranzowal jej przyjazd na plan. czyli cos tu jest nie tak. poza tym mowila, ze miala zaproszenia od Michaela na plany innych teledysków co jest bzdura bo poznali sie w sierpniu 1987, teledyski do bad i smooth criminal były krecone duzo wczesniej wiec nie mogla sie na nich pojawic, teledysk do dirty diany i kilka pozniejszych byly krecone juz po 5 marca, czyli po tym jak zostala wywalona z pracy, wiec jakim cudem byla obecna naplanie innych jego teledysków? bullshit. ona sama sie gubi w swoich zeznaniach, obejrzyj sobie jej wywiady na youtube, jeden najpopularniejszy, w ktorym mowi, ze pocalunek odbyl sie za obopolna zgoda bo sie wczesniej umowili, w innym mowi ze to był moment, Michael przygryzł swoje sexy wargi i ona wtedy poczula ze musi go pocalowac, jaki jest sens tych wypoweidzi? ja tu zadnej spojnosci nie widze. poza tym fakt ze MJ sie do niej ni eodezwal przez nastepnych 20 lat cyba o czyms swiadczy :d laska jest "delusional" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt milo Cię widziec 🖐️ andzia prawde zna tylko on sam, a my możemy jedynie się czegos domyślac. a proces jeszcze nie zostal zakończony jednak ja uważam że doktorek zostanie uniewinniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
wITAJCIE, MIŁO, ZE WCIAZ JESTESCIE jak to szybko minęło... no, ale na razie o tym nie mysle ja nadal mam taki system, ze nie slucham Mihcaela, jakos nie potrafie troszke tylko, ale mam opory przed jego smiercia słuchalam Go bardzo duzo, Jackson 5 i jego, ale mialam swiadomosc, ze za chwile bedzie o nim mowil cały swiat....z powodu powrotu wiecie, tak mysle cały czas- taki kariera, taki wielki talent, tak wielkie osiagniecia, a jednak odszedł tak...banalnie mam na mysli fakt, ze ostatnia płyta była tyle lat temu, o nim było dosc cicho, tylko, ze przemieszkiwał w roznych dziwnych zakatkach swiata miał wrocic tam, gdzie jego miejsce, na szczyt na probach sprawiał dla mnie wrazenie 35-latka Bułka z serem, dzieki ja czytałam jednak, ze była na planie do Bad- zaraz sprawdze z tego, co napisałas dla mnie wynika, ze jej ksiazka powstała zupełnie "na siłe" ona niby tlumaczyla, ze swiat chce poznac prawde, a moim zdaniem ona chciała zarobic i ten tytuł...\ nie widze tu nic konkretnego, prawda? ona wystapila w jego teledysku, a potem w sumie nic nie bylo on zaangazowal ja do trasy koncertowej- tylko i juz ( pamietacie pewnie, ze zastapiła ja sheryl crow, he) z tym Princem i De Niro to chyba kreciła po the way you make me feel, tak mi sie wydaje, bo wczesniej pewnie w ogole nie slyszano o niej w tych kregach ona sama wspominała, ze o maly wlos to ona nie wystapiła w thrillerze (widziałyscie teraz ole ray? o matko!) On sie do niej nie odzywał...swoja droga ostatnio zrobil sie totalnym odludkiem zerwał kontakty nawet z Brooke Shields pewnie czul sie rozczarowany, kiedy nie chciala z nim wychowywac rumunskich sierot gdybym ja była na jej miejscu! hehe nie odbieral telefonow od Whitney Houston i pewnie wielu innych osob mysle, ze Lise marie wybrał na zone, w duzej mierze z powodu Elvisa on miał małą obsesje na jego punkcie potem wspomnial zartem chyba, ze rabin mial poznac go z jakas arabska ksiezniczka??? mierzył wysoko Tatiana to za mała plotka dla niego ale wiem, ze zupełnie nic nie wiemy o jego zyciu uczuciowym, tyle sprzecznych informacji dziekuje, jesli bede miala jakies pytanie, to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
Tatiana to w ogole dziwna osoba, nie umiem jej rozszyfrować. z jednej strony ja rozumiem, zakochala sie (kto by sie nie zakochal jezu :P) i odierala sprzeczne sygnaly, no ok zdarza sie. nie wiem tylko po co probuje wmowic wszystkim ze Michael NA PEWNO za nią szalał, takie myslenie i gadanie czyni ją strasznie infantylną i fałszywą. dziwna laska. na planie bad jej nie było, była na planie Leave me alone. ona miala w Thrillerze wystapic? buahaha no żart chyba :P MJ nie mial o niej pojecia zanim nie przyszla na casting do TWYMMF i jak wiemy szybciej sie znajomosc skonczyla niz zaczela, wiec za przeproszeniem moglaby przestac pieprzyc :P Swoja droga jestem pelna uznania dla faktu, ze o MJ'u niby wszyscy wszystko wiedzieli a tak naprawde to nie wiemy nic, zauwazcie to. Nic nie wiemy na 100%, z kims tam byl, ale z kim to nie wiadomo, cos tam robil gdzies tam był, ale gdzie to nikt dokladnie nie wie. Mistrz kamuflażu, co wiecej, jestem sklonna powiedziec, ze w latach 80tych i na poczatku 90tych jego manifesty przeciw tabloidom były po to, by wzbudzic soba jeszcze wieksze zainteresowanie, a na koncu pokazac im wszystkim wielkiego faka pod tytulem "gowno wiecie" :P to był Michael Jackson, a nie jakis tam z ulicy wzięty grajek, MICHAEL JACKSON!!! :) uwielbiam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.HEJ
SPRAWDZIŁAM w mojej ksiazce, faktycznie nie było jej przy kreceniu Bad dawno gdzies znalazłam, ze o maly wlos nie wystapiła w thrillerze, co nie oznacza wcale, ze MJ ja znał. on wybierał partnerke do TWYMMF, ale wczesniej ona jakos miała dostac sie na plan thrillera, przez jakas osobe. czytałam o tym dawno, zapomnialam juz, jakie były szczegoly, pamietam, ze ona powiedziała o tym Michaelowi (ze niemal zagrała w thrillerze) czytałam sobie teraz recenzje tej ksiazki ludzi, ktorzy to czytali ze Stanow- generalnie mysle, ze ona była szalenczo zakochana, Michael nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murray otrzymał od sądu licencję na prowadzenie zawodu. Sprawiedliwości nie ma.. kolejna szopka (czyt. rozprawa) 23 sierpnia. Komedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z serem
w tym calym procesie to cos mi nie gra, wierzycie w to ze sedzia bylby łaskawy w stosunku do jakiegos podrzednego doktorka, a nie do powszechnie znanej i szanowanej rodziny ze skarbem narodowym w postaci Michaela i jego dorobku? smierdzi mi to na kilometr, co takiego ma Murray w rekawie czego nie maja Jacksonowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka ja swoją teze na temat tego procesu mam i póki co ona się sprawdza i jestem pewna na milion procent że doktorek zostanie uniewinniony, Michael zadbal o to by nikomu z po jego smierci nie stala sie krzywda i tak tez sie dzieje. Dla mnie to nie była pomyłka czy specjalnie żle podane srodki dla mnie to było spelnienie prosby KRÓLA a warunkiem mialo byc calkowite uniewinnienie i tak tez sie stanie. O michaelu mówiono różnie jedno natomiast jest pewna - FACET MIAŁ TAKI ŁEB ŻE WSZYSTKO BYŁ W STANIE ZROBIC I OSIĄGNĄC. Możecie mnie tu zlinczowac ale ja od dawna mam swoja teorie na temat smierci i procesu itd i wiem a raczej wszystko wskazuje na to że mam racje. Może to okrutne, może niedopomyslenia ale ja bedąc na jego miejscu zrobiłabym to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydadzą grę z Michaelem
Jackson Fans Will Moonwalk In Motion-Sensing Game Gamers will have the opportunity to moonwalk alongside The King of Pop. Video game developer Ubisoft announced Monday it would release a new dancing-and-singing game featuring Michael Jackson this holiday season. The as-yet-unnamed game will be among the first to use Kinect and Move, the respective motion-detecting camera systems for Microsoft's Xbox 360 and Sony's PlayStation 3 due out later this year. "Your goal is to dance like Michael," said Tony Key, Ubisoft's marketing vice president. "Do what the guy on the screen is doing and you're there. It'll score you based on the quality of your performance." więcej tu: http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=127844750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×